Меню
Головна
Круїзи
Круїзні компанії
Напрямки
Авіаквитки
Тури
Регионы
Новини
Візи
Інформація
Агентам
Туристам
Про нас
Контакти
Акції та знижки
UKR
|
RUS
|
ENG
UKR
RUS
ENG
+38 044 337 82 01
+38 093 653 05 53
+38 066 653 05 53
+38 097 653 05 53
Головна > Контакти > Про нас
О нас
Подорожі є джерелом нових вражень, саме новий досвід і спогади про нього роблять нас по-справжньому щасливими ...
FOUR GATES UKRAINE LTD - туристичний оператор по організації відпочинку та виїзного туризму. Досвідчена команда нашої компанії допоможе Вам у виборі та реалізації побажань, пов'язаних з туризмом і подорожами. Ми дотримуємося принципів індивідуального підходу до наших клієнтів, що дозволить Вам відчути максимально комфортну подорож і незабутній відпочинок.
Світ хоче, щоб Ви їм захоплювалися - так обійміть його! Нехай Ваша картина світу буде повної, а деталі залиште фахівцям ...
 
Переваги організації відпочинку від FOUR GATES UKRAINE:
 
1) Морські круїзи і річкові круїзи:
Круїзи - представлені як стрімко розвивається сегмент туристичного ринку. З кожним роком кількість круїзних лайнерів тільки зростає, надаючи на борту все більш вишукані розваги для своїх гостей, а вартість настільки респектабельного вигляду відпочинку тільки знижується, що не може нас не радувати. Наша команда професіоналів в круїзному бізнесі з досвідом більше 6-ти років допоможе Вам максимально вигідно і розумно підібрати круїз, який оптимально підійде Вам. Ми впевнені, що з нашою допомогою круїзи стануть незабутньою і невід'ємною частиною Вашого життя, яка буде приносити тільки радість і приємні емоції всієї сім'ї. Туроператор FOUR GATES UKRAINE LTD завжди рада відповісти на всі питання і допомогти з вибором круїзної компанії і круїзного лайнера, а також надати допомогу в створенні комбінованого туру з пляжним відпочинком і круїзом на Мегалайнера, проведення конференцій в круїзі і т.д.
 
2) Індивідуальні тури:
Ми завжди раді допомогти з вибором виду відпочинку і з радістю проконсультуємо Вас щодо зацікавив туру. Маючи партнерів у багатьох країнах світу Туроператор FOUR GATES UKRAINE LTD надасть найоптимальніші тарифи для того щоб зробити Ваш відпочинок не тільки приємним але й вигідним. Серед напрямків наземного туризму і послуг, які ми надаємо можна виділити:
- Пляжний відпочинок;
- групові екскурсійні програми;
- індивідуальні групові програми;
- авіатури;
- бронювання готелей;
- бронювання авіа перельотів;
 
3) Консультаційні послуги і допомогу в оформленні віз:
Отримання віз - це складний і об'ємний процес, який вимагає ретельної підготовки. Наші досвідчені фахівці візьмуть на себе всі питання, пов'язані з оформленням віз, проаналізують вашу конкретну ситуацію, допоможуть зібрати і оформити пакет документів. Ви отримаєте візи швидко, просто і без проблем!
 
4) Надання кращої ціни при бронюванні готелів по всьому світу.
Персонал нашої компанії надає тільки кращу ціни при бронюванні готелів при цьому абсолютно безкоштовно консультуючи щодо вибору місця розташування готелю і безпосередньо самого готелю, обговорюючи з нашими клієнтами всі особливості готелю та побажання клієнта.