Меню
Головна
Круїзи
Круїзні компанії
Напрямки
Авіаквитки
Новини
Візи
Інформація
Агентам
Про нас
Контакти
UKR
|
RUS
UKR
RUS
+38 044 337 84 01
+38 093 653 05 53
+38 066 653 05 53
+38 097 653 05 53
Головна > Круїзи > Круїз з Українською групою на Весняні канікули
Круїз з Українською групою на Весняні канікули
Замовити
Купить круизы от Costa Cruises, Лучшие цены на круизыCostaCruises|Описание лайнеров CostaCruises, Купить морской круиз от компании CostaCruises по Средиземному морю, по Карибским островам, Северным столицам и Норвежским фьордам, а также, по Персидскому заКупить круизы от Costa Cruises, Лучшие цены на круизыCostaCruises|Описание лайнеров CostaCruises, Купить морской круиз от компании CostaCruises по Средиземному морю, по Карибским островам, Северным столицам и Норвежским фьордам, а также, по Персидскому заКупить круизы от Costa Cruises, Лучшие цены на круизыCostaCruises|Описание лайнеров CostaCruises, Купить морской круиз от компании CostaCruises по Средиземному морю, по Карибским островам, Северным столицам и Норвежским фьордам, а также, по Персидскому заКупить круизы от Costa Cruises, Лучшие цены на круизыCostaCruises|Описание лайнеров CostaCruises, Купить морской круиз от компании CostaCruises по Средиземному морю, по Карибским островам, Северным столицам и Норвежским фьордам, а также, по Персидскому заКупить круизы от Costa Cruises, Лучшие цены на круизыCostaCruises|Описание лайнеров CostaCruises, Купить морской круиз от компании CostaCruises по Средиземному морю, по Карибским островам, Северным столицам и Норвежским фьордам, а также, по Персидскому заКупить круизы от Costa Cruises, Лучшие цены на круизыCostaCruises|Описание лайнеров CostaCruises, Купить морской круиз от компании CostaCruises по Средиземному морю, по Карибским островам, Северным столицам и Норвежским фьордам, а также, по Персидскому заКупить круизы от Costa Cruises, Лучшие цены на круизыCostaCruises|Описание лайнеров CostaCruises, Купить морской круиз от компании CostaCruises по Средиземному морю, по Карибским островам, Северным столицам и Норвежским фьордам, а также, по Персидскому заКупить круизы от Costa Cruises, Лучшие цены на круизыCostaCruises|Описание лайнеров CostaCruises, Купить морской круиз от компании CostaCruises по Средиземному морю, по Карибским островам, Северным столицам и Норвежским фьордам, а также, по Персидскому за
еще 4
Дата: 27 / 03 / 2019
від 12 413 UAH
від 13 969 UAH
від 15 524 UAH
Вартість вказана з людини при 2-х місцевому розміщенні

НАШ ПРЕДСТАВНИК на борту!
Поспішайте бронювати зараз!

день порт Приб. Відпр.
1 Савона (Італія) - 16:30
2 Марсель (Франція) 8:00 17:00
3 Барселона, Іспанія) 8:00 18:00
4 День в море - -
5 Кадіс (Іспанія) 8:00 17:00
6 Лісабон (Португалія) 9:00 17:00
7 Віго (Іспанія) 9:30 19:00
8 Ла Курун (Іспанія) 8:00 18:00
9 День в море - -
10 Гавр (Франція) 8:00 19:00
11 Харидж (Великобританія) 8:00 18:00
12 Амстердам, порт Еймёйден (Нідерланди) 9:00 -

Вартість вказана з людини при 2-х місцевому розміщенні

Категорія: Basic (Герент) Comfort
Внутрішня каюта 669,00 749,00
  839,00
Каюта з вікном 869,00 919,00
   1 029,00
Каюта з балконом 979,00 1 129,00
   1 219,00

У вартість круїзу включено:
∙ розміщення в каюті обраної категорії;
∙ цілодобове харчування на борту;
∙ розважальні програми на борту;
∙ програми для дітей і дитячий клуб;
∙ музичні вистави - шоу, жива музика, дискотеки, театр;
∙ користування басейнами, тренажерним залом, сауною, джакузі;
∙ портові збори і портові такси - 170,00 євро / чол.

Додатково оплачуються:

∙ чайові на борту - 10,00 євро / чол. / Ніч.
∙ авіапереліт;
∙ візи по маршруту (Шенген);
∙ екскурсії в портах заходу;
∙ проживання до / після круїзу;
∙ медична страховка;
∙ трансфер.
∙ Доплата за 3-4 -го людини в каюті - від 250 євро / чол. (+ Портові збори)
∙ Доплата за 3-4 -го дитини в каюті - тільки портові збори

Рекомендований переліт:

Австрійські авіалінії - 8000,00 грн. / Чол. (без багажу)
сегмент 1
KBP - MXP - 4ч. 20м.
вт, 26 Березня. - 13:20 - 14:25
Бориспіль - Відень - Економ 2год. 05м.
Пересадка в м.Відень (VIE) - 0 год. 50м.
вт, 26 Березня. - 15:15 - 16:40
Відень - Мілан - Економ 1ч. 25м.
сегмент 2
AMS - KBP - 4ч. 45м.
пн, 8 Квітня. - 07:00 - 8:55
Амстердам - Відень - Економ 1ч. 55м.
Пересадка в м.Відень (VIE) - 0 год. 55м.
пн, 8 Квітня. - 9:50 - 12:45
Відень - Бориспіль - Економ 1ч. 55м.

Люфтханса - 8000,00 грн. / Чол.
сегмент 1
KBP - MXP - 5ч. 25м.
вт, 26 Березня. - 6:00 - 8:00
Бориспіль - Франкфурт-на-Майні - Економ 3ч. 00м.
Пересадка в м Франкфурт-на-Майні (FRA) - 1ч. 14м.
вт, 26 Березня. - 9:15 - 10:25
Франкфурт-на-Майні - Мілан - Економ 1ч. 10м.
сегмент 2
AMS - KBP - 4ч. 35м.
вс, 7 Квітня. - 19:45 - 20:50
Амстердам - Франкфурт-на-Майні - Економ 1ч. 05м.
Пересадка в м Франкфурт-на-Майні (FRA) - 1ч. 10м.
вс, 7 Квітня. Приліт пн, 8 Квітня. - 22:00 - 1:20
Франкфурт-на-Майні - Бориспіль - Економ 2год. 20м.

За бажанням наші менеджери із задоволенням підберуть варіант підходить саме Вам!

Поделиться:
Технічні характеристики Рік побудови - 2003 реновація (2013) Тоннаж 85619 тонн Довжина 292,5 м. Ширина 32,2 м. Всього кают: - 1057 каюти Всього пасажирів: - 2680 чол.