Меню
Головна
Круїзи
Круїзні компанії
Напрямки
Авіаквитки
Тури
Регионы
Новини
Візи
Інформація
Агентам
Про нас
Контакти
Акції та знижки
UKR
|
RUS
UKR
RUS
+38 044 337 84 01
+38 093 653 05 53
+38 066 653 05 53
+38 097 653 05 53
Головна > Новини > Перша круїзна компанія, яка перестала використовувати пластикові пляшки!
Перша круїзна компанія, яка перестала використовувати пластикові пляшки!

У наш час все свідомі люди і компанії намагаються мінімізувати використання пластика, і круїзні компанії не виняток.
 


 

Norwegian Cruise Line – перша круїзна компанія, яка перестала використовувати пластикові пляшки для напоїв.
 

Всі одноразові пластикові пляшки для напоїв замінені на заводські картонні контейнери на борту всіх лайнерів компанії Norwegian Cruise Line . В результаті цього нововведення круїзна компанія перестане використовувати більш шести мільйонів одноразових пластикових пляшок для води в рік!
 

Це стало можливим в партнерстві з компанією   JUST & reg; Goods, Inc., світовим лідером у виробництві екологічно чистої упаковки.

 

Всі ці заходи діють в рамках програми Sail & Sustain , яка покликана захищати навколишнє середовище та максимально зменшити кількість викидів пластика і інших погано переробних предметів.

 

У 2018 році Norwegian Cruise Line вже відмовилася від використання всіх пластикових трубочок на борту всіх своїх лайнерів.
 

Крім цього, круїзна компанія планує позбавиться від використання одноразових пластикових пляшок від шампунів, гелів і інших рідин.
 

Президент і головний виконавчий директор Norwegian Cruise Line - Гаррі Соммер / Harry Sommer, зазначив - & laquo; Це дуже особливий і дуже гордий момент для нас & raquo;
& Laquo; Будучи провідною круїзної компанією, ми раді надати такий вплив, виключивши одноразові пляшки для напоїв на борту всього нашого флоту. Це тільки один із способів, за допомогою яких ми працюємо над збереженням наших океанів і природи в цілому. Ми будемо продовжувати прагнути до прийняття екологічно свідомих рішень на благо нашої планети & raquo ;.
 


Компанія JUS T, яка створена американським репером, автором пісень, актором і активістом Джейденом Смітом / Jaden Smith (сином Уілла Сміта / Will Smith) і його сім'єю, представила інноваційний підхід до пошуку і упаковці найціннішого в світі ресурсу - води. Революційна компанія фокусується на моделі впливу, беручи до уваги, як вода надходить і упаковується. JUST - це 100% джерельна вода в картонній упаковці на рослинній основі. Коробка виготовлена ​​з 82% поновлюваних матеріалів - паперова коробка зроблена з дерев, а кришка і & laquo; плече & raquo; пляшки зроблені з пластика на основі цукрового очерету. JUST має свої заводи в Гленс Фолс, штат Нью-Йорк; Баллімена, Північна Ірландія; і Балларат, Австралія, що дозволяє компанії задовольняти попит по всьому світу, не поставляючи воду з єдиного джерела виробництва. JUST намагається використовувати найефективніші варіанти доставки.
 

Кращі круїзи на лайнерах від компанії Norwegian Cruise Line:☎️ +38 044 337 84 01  
☎️ +38 093 653 05 53  
☎️ +38 066 653 05 53  
☎️ Кредит +38 097 653 05 53
 
Email:   info@4gates.com.ua
Поділитися:
Коментарі
Залиште свій коментар
Коментувати