Меню
Головна
Круїзи
Круїзні компанії
Напрямки
Авіаквитки
Тури
Регионы
Новини
Візи
Інформація
Агентам
Туристам
Про нас
Контакти
Акції та знижки
UKR
|
RUS
|
ENG
UKR
RUS
ENG
+38 044 337 82 01
+38 093 653 05 53
+38 066 653 05 53
+38 097 653 05 53
Головна > Новини > MSC Cruises продовжує паузу і модернізує програму на 2021 рік!
MSC Cruises продовжує паузу і модернізує програму на 2021 рік!
Круїзна компанія MSC Cruises оголосила, що продовжує тимчасову зупинку своїх круїзних операцій до 31 липня 2020 року.


 
Крім цього, круїзна лінія підтвердила свою маршрутну сітку на березень-листопад 2021 року, яка включатиме в себе два нових корабля, що зараз знаходяться на стадії будівництва, ряд нових і унікальних маршрутів, а також новий порт приписки для MSC Divina – Порт Канаверал.
 
Джанні Онорато (Gianni Onorato), генеральний директор MSC Cruises: «Сьогодні ми прийняли важке рішення про подальше припинення діяльності всіх наших судів, але дуже важливо дивитися в майбутнє з позитивом, так як ми знаємо, що наші клієнти мріють про подорожі і вже хочуть планувати свій відпустку на наступний рік. З цієї причини ми сьогодні підтверджуємо маршрутну сітку на березень-листопад 2021 року. Наші кораблі повернуться в свої рейси відразу ж, як тільки настане відповідний час, поетапно і по регіонах, обов'язково дотримуючись вказівок відповідних національних і міжнародних органів охорони здоров'я, а також підтримуючи нові протоколи, спеціально орієнтовані на здоров'я і безпеку».
 
MSC Meraviglia буде пропонувати круїзи на 7 ночей з Маямі з відправленням щосуботи, а класичний і чарівний MSC Armonia – круїзи на 3 та 4 ночі також з відправленням з Майамі і з заходом на приватний острів Ocean Cay MSC Marine Reserve.
 
MSC Divina вперше відправиться з Порта Канаверал і буде пропонувати круїзи на 3, 4 і 7 ночей зі стартом по неділях і четвергах.
 
Вперше за всю круїзну історію в Західному Середземномор'ї одночасно перебуватимуть все 3 судна класу Seaside. Новий флагман MSC Seashore запропонує популярний класичний маршрут «Шість Перлин», який включає Геную, Неаполь, Мессіни, Валлетту, Барселону і Марсель. До нього приєднаються брати-близнюки MSC Seaside та MSC Seaview, які будуть здійснювати тижневі круїзи.
 
У серпні компанія MSC також повернеться в Туніс  – MSC Fantasia буде виконувати круїзи на 7 ночей з Генуї, заходячи в Марсель, Барселону, Палермо, Чівітавекк’ю, а також порт Хальк-ель-Гуед (La Goulette) в Тунісі.
 
MSC Poesia в кінці літа буде пропонувати круїзи тривалістю від 9 до 12 ночей з заходом в Марокко, на Канарські острови, Мадейру, Грецькі острови та Ізраїль.
 
MSC Lirica літо 2021 роки проведе в Адріатичному морі, починаючи свої круїзи з Венеції і Трієста і по маршруту заходячи в Задар, Дубровник, Спліт, Котор і острів Корфу. Йому складуть компанію MSC Musica, MSC Orchestra, MSC Opera та MSC Sinfonia, які теж запропонують тижневі маршрути з Венеції з відвідуванням Грецьких островів, Чорногорії та Хорватії.
 
Свій перший літній сезон новий корабель MSC Virtuosa ппроведе в Північній Європі, пропонуючи круїзи тривалістю від 7 до 14 ночей, чергуючись між Норвезькими фіордами та столицями Балтики. У цьому ж регіоні буде і корабель MSC Splendida, який запропонує круїзи на 7, 10, 11 і 14 ночей.
 
MSC Magnifica буде стояти на круїзах із Саутгемптона – 7 ночей по Норвезьким фіордам, 14 ночей по столицям Балтики і в серпні по Середземному морю, 12 ночей по Канарським островам і 7 ночей по «Північним Перлинам» із заходом в Гамбург, Роттердам, Зебрюгге, і Гавр.
 
MSC Preziosa буде пропонувати маршрути з Гамбурга тривалістю від 9 до 14 ночей з відвідуванням Ірландії, Ісландії, Нордкапа і Шпіцбергена.

Більше круїзів компанії MSC Cruises

Самі актуальні круїзні новини та акції:
 
    
Консультація з будь-яких питань:
 
+38 044 337 84 01
+38 093 653 05 53
+38 066 653 05 53
+38 097 653 05 53
Email: info@4gates.com.uaМенеджер круїзного відділу
Максим Книш
Поділитися:
Коментарі
Залиште свій коментар
Коментувати