Меню
Головна
Круїзи
Круїзні компанії
Напрямки
Авіаквитки
Тури
Регионы
Новини
Візи
Інформація
Агентам
Туристам
Про нас
Контакти
Акції та знижки
UKR
|
RUS
|
ENG
UKR
RUS
ENG
+38 044 337 82 01
+38 093 653 05 53
+38 066 653 05 53
+38 097 653 05 53
Головна > Новини > Відразу два нових лайнера!
Відразу два нових лайнера!19.11.2021 15:47
Круїзні компанії не зменшують обертів і продовжують будувати нові та інноваційні круїзні лайнери.
 
Все відбувається так швидко, що практично одного дня з'явилася інформація про будівництво нових лайнерів відразу від двох круїзних компаній класу Преміум та Стандарт.
 
Celebrity Ascent 5* - стане четвертим лайнером класу EDGE та 17-м лайнером у флоті круїзної компанії класу ПРЕМІУМ - Celebrity Cruises.
 

Нагадаємо, що EDGE - це абсолютно новий клас круїзних лайнерів з безліччю унікальних елементів у всіх деталях! Перший лайнер Celebrity Edge 5* був спущений на воду в 2018-му і відразу завоював серця більшості туристів, які віддають перевагу преміальному відпочинку.
 
17 листопада 2021 року, на верфі Chantiers de l'Atlantique у Сен-Назері була проведена церемонія різання сталі. Це ознаменувало будівництво нового лайнера круїзної компанії Celebrity Cruises.
 
Ліза Лутофф-Перло, президент та головний виконавчий директор компанії Celebrity Cruises у своїй промові повідомила:
 
«Який ще один чудовий момент для нашого бренду, нашої компанії та нашої галузі – опинитися на цій неймовірній верфі, яка робить традиційний перший розріз сталі на цьому чудовому кораблі і знаменує світле майбутнє, яке чекає на нас попереду. Хотів би я поділитися тим, що ми маємо для цього корабля, я можу сказати вам, що наш «Сходження» буде сестринським кораблем Celebrity Beyond у всіх відносинах, а іноді й у деяких відносинах».
 


Інша круїзна компанія класу СТАНДАРТ – MSC Cruises (MSC Crociere) порадувала новиною про завершення будівництва нового лайнера Seaside EVO.
 
17.11.2021 MSC Cruises відсвяткувала вихід нового круїзного лайнера MSC Seascape на верфі Fincantieri у Монфальконі в Італії. Традиційна подія, коли судновласник та суднобудівник нового судна збираються разом, щоб побачити спуск лайнера на воду.


 
MSC Seascape буде доставлено круїзної компанії у листопаді 2022 року. Це друге судно класу Seaside EVO, і четверте судно лінійки у високоінноваційному класі Seaside, йдеться у повідомленні компанії у прес-релізі.
П`єрфранческо Ваго, виконавчий голова MSC Cruises, сказав:
 
«Спуск MSC Seascape знаменує собою ще одну важливу віху в зростанні нашого флоту, і судно віддаватиме шану океанам за допомогою ще однієї безлічі дуже інноваційних морських та дизайнерських рішень.
 
«Ми продовжуємо реалізацію наших амбітних планів будівництва нових будівель, незважаючи на пандемію, і сьогодні ми відзначаємо подвійне святкування для MSC, оскільки наш наступний флагманський корабель MSC Seascape спускається у воду одночасно з тим, як її родинний корабель MSC Seashore офіційно названий у нашому приватному сектор. острів, Ocean Cay MSC Marine Reserve.
 
«MSC Seascape – разом із MSC Seashore – пропонує деякі з новітніх екологічних технологій та рішень для мінімізації її впливу на навколишнє середовище, що допоможе нам зробити ще один крок вперед до реалізації нашої амбіції щодо досягнення нульових чистих викидів парникових газів до 2050 року».    
 
Джузеппе Боно, генеральний директор Fincantieri, додав: «Таке велике судно змушує замислитися про величезну роботу, зроблену за його будівництво. Ми розпочали роботу над MSC Seascape майже одночасно з початком надзвичайної ситуації, і сьогодні разом із таким авторитетним оператором, як MSC, ми святкуємо її випуск відповідно до планів перед пандемією. Тверда рішучість дотримуватись виробничих зобов'язань і зберігати весь портфель замовлень стала відмінною рисою нашої Групи, справжнім наріжним каменем культури компанії, і не може бути кращої передумови для погляду на майбутнє з новою впевненістю».
Поділитися:
Інші новини:
30.11.2021 08:45
Що потрібно знати перед бронюванням, що потрібно знати перед відправленням до круїзу та безпосередньо при посадці?
24.11.2021 13:32
Ви вже взяли вихідний на П`ЯТНИЦЮ 26.11.2021?
02.11.2021 11:16
Тепер круїзи на борту лайнерів MSC Cruises по всьому світу відкриваються і для громадян України, а також для багатьох інших країн!
Коментарі
Залиште свій коментар
Коментувати