Меню
Головна
Круїзи
Круїзні компанії
Напрямки
Авіаквитки
Тури
Регионы
Новини
Візи
Інформація
Агентам
Туристам
Про нас
Контакти
Акції та знижки
UKR
|
RUS
|
ENG
UKR
RUS
ENG
+38 044 337 82 01
+38 093 653 05 53
+38 066 653 05 53
+38 097 653 05 53
Головна > Новини > Церемонія найменування Costa Venezia
Церемонія найменування Costa Venezia

Церемонія найменування Costa Venezia відбудеться в Трієсті 1 березня 2019 року.

В даний час судно будується на верфі Fincantieri в Монфальконе. Це буде найбільший корабель з флотилії Сosta на ринку Китаю. Наших клієнтів чекає цілий ряд унікальних новинок. Вони були розроблені спеціально для наших китайських гостей з метою познайомити їх з культурою, стилем і кухнею Італії. Зокрема, інтер'єри судна були натхненні романтичної Венецією.церемонія

Святкова програма на честь найменування Costa Venezia охопить все місто. На площі Piazza Unità d'Itali a пролунає святковий салют і будуть встановлені величезні екрани, на яких транслюватимуть церемонія урочистого відкриття.
На заході очікується близько 2000 гостей з Китаю, Кореї, Японії та ряду європейських країн. У них буде час познайомитися з Трієстом і його околицями, адже судно буде пришвартовано в місті до 3 березня, після чого відбуде в свій перший круїз.
«На борту Costa Venezia гостей чекають унікальні новинки, розроблені спеціально для китайських клієнтів з метою познайомити їх з Італією. Це судно знаменує собою нову епоху як для Costa, так і для всього ринку Китаю - одного з найперспективніших ринків світу з точки зору майбутнього зростання », - зазначив Маріо Заняття, президент Costa Group в Азії.

Більше круїзів на лайнері Costa Venezia

Поділитися:
Коментарі
Залиште свій коментар
Коментувати