Меню
Головна
Круїзи
Круїзні компанії
Напрямки
Авіаквитки
Тури
Регионы
Новини
Візи
Інформація
Агентам
Туристам
Про нас
Контакти
Акції та знижки
UKR
|
RUS
|
ENG
UKR
RUS
ENG
+38 044 337 82 01
+38 093 653 05 53
+38 066 653 05 53
+38 097 653 05 53
Головна > Порт "Берген, Норвегія"
Берген – второй по величине портовый город Норвегии (после столицы страны Осло). Тем не менее, по морским перевозкам порт Берген считается крупнейшим в Норвегии круизным портом и воротами в норвежские фьорды. Расположенный вдоль Бифьорда, это очаровательный старый город, окруженный лесными вершинами и сосредоточенный вокруг его большой гавани с процветающей рыболовной и круизной индустрией.
 
Адрес порта: Nestegaten 30, Bergen NO-5010.
 
Терминалы: большинство круизных лайнеров в Бергене заходят в круизный терминал Skolten. Более крупные круизные лайнеры часто останавливаются возле терминала Dokken.
Поділитися:
Круїзи з відвідуванням даного порту Як дістатися Визначні місця Екскурсії Відгуки
Зачекайте кілька секунд...
З порту до міста
Від обох причалів можна дійти пішки до центру або дістатися на безкоштовному шатлі.
 
З аеропорту Флесланд до міста
-Кращий спосіб замовити трансфер у менеджера Фор Гейтс Україна
-Також ви можете забронювати у менеджера Фор Гейтс Україна груповий трансфер від круїзної компанії.
-Найкраще добиратися в місто на експрес-автобусах Flybussen. Їх маршрут пролягає через все місто, включаючи центр. Час в дорозі - 30 хвилин.
Бюджетна варіант дістатися до центру Бергена - з пересадками. З аеропорту в місто їдуть автобуси №56 і №57. Вийти потрібно на зупинці Birkelandskrysset і пересісти на маршрут №51. Він слід в центральну частину -Бергена.
-Більш зручний спосіб - сісти на автобус №23 і на зупинці Loddefjord terminal пересісти на маршрути №5 або №6 і їхати до станції Festplassen.
Ганзейського музей і Шотстуен. Зведене після пожежі на початку XVIII століття, красиве дерев'яна будівля з Ганзейским музеєм є одним з найстаріших дерев'яних споруд в Бергене.С 1872 року тут знаходиться музей, в якому документується 400-річна історія об'єднання німецької гільдії купців з Бергеном з 1350 по 1750 рік. Це єдина будівля в Брюггене (портовому кварталі), яке зберегло свій первісний інтер'єр.
 
Церква Святої Маріі. Самое стару будівлю в Бергені знаходиться за Брюггеном і є незвичайним зразком романської архітектури в Норвегіі.Фактіческі, ні у жодній іншій церкви в Норвегії немає такого західного фасаду з квадратними вежами і напівкруглими вікнами, типовими для романського стилю. Найбільшим скарбом церкви є її вівтар, вирізаний в ганзейской столиці Любеку в XV столітті.
 
Тролльхауген, будинок Едварда Гріга. Едвард Гріг, видатний норвезький композитор, прожив останні 20 років свого життя на цій мальовничій віллі на вершині пагорба над озером Нордос.Дом був спроектований двоюрідним братом Гріга Шаком Буллом, і був закінчений в 1885 році. Тим часом будинок являє собою інтимний живий музей, наповнений особистими речами Гріга.
 
Фортеця Бергенхус. Контур цього величезного комплексу відноситься до XIX століття, і в ньому зберігаються будівлі, що датуються будь-яким періодом з 1200 по 1900 роки. Один з найстаріших - прекрасний Хаконскій церемоніальний зал, зведений в середині XIII века.На стінах є як романські, так і готичні віконні прорізи, в той час як двосхилий фронтон вінчає фасад.
 
Вежа Розенкранц. Названав честь дворянина і губернатора Еріка Розенкранца, який керував реконструкцією вежі в одну з кращих норвезьких резиденцій епохи Відродження в XVI столітті. Відвідувачі приходять, щоб піднятися по темній вузькій сходах і поглянути на бухту Воген з даху.
 
Церква в Фантофт. Дерев'яна церква Фантофт була зведена близько 1150 року. Вона була перевезена в 1883 році, щоб врятувати її від разрушенія.К жаль, в 1992 році церква була спалена в результаті підпалу, але була ретельно відновлена ​​протягом наступних п'яти років.
 
Маєток Дамсгорд. Садиба Дамсгорд була зведена в 1770-х роках для військового міністра в той час, коли на околицях міста виникали аристократичні відступу страни.Летом територія відкрита для публіки і включає в себе Сад Лордів і Сад Леді, як формальні, так і збагачені статуями і геометричними клумбами .
 
Музей Брюгге. Цей музей в Брюггене зобов'язаний своїм існуванням бедствію.В 1955 року район був вражений вогнем, але це дало місту можливість провести археологічні раскопкі.Откритія, зроблені під час цих розкопок, відкрили вікно на середньовічне життя і торгівлю в Брюггене.Оні знаходяться в центрі музею, який був побудований навколо 900-літніх фондів, які були виявлені.
Залиште свій коментар
Коментувати