Порт Варнемюнде є найбільшим портом круїзних суден у Німеччині. Він розташований на гирлі річки Варнов (північно-східна Німеччина).
Адреса порту: Warnemunde Cruise Center, Am Passagierkai 3, 18119 Rostock-Warnemunde.
Термінали: P7 і 8 – док у круїзному терміналі в Варнемюнде. P1 до 6 розташований перед круїзним терміналом і залізничною станцією і доступний тільки для невеликих суден.
З порту до міста
- Від порту менше 1 км ходьби до центру міста. Також поруч знаходиться залізнична станція, від якої можна доїхати в інші міста (Росток, Берлін).
- Від терміналу ви можете замовити трансфер у менеджера Фор Гейтс Україна, замовити таксі на місці або на ресепшені круїзного лайнера.
- Також ви можете забронювати у менеджера Фор Гейтс Україна групову екскурсію від круїзної компанії.
З аеропортів Берліна до міста
- Кращий спосіб замовити трансфер у менеджера Фор Гейтс Україна.
- Також ви можете забронювати у менеджера Фор Гейтс Україна груповий трансфер від круїзної компанії.
- Від аеропорту Тегель (TXL) можна дістатися на автобусі X9 (напрямок S + U Zoologischer Garten). Вийдіть на зупинці метро S + U Jungfernheide Bhf і пересядьте на S41 у напрямку Ringbahn. Вийдіть на станції S + U Gesundbrunnen Bhf, від якої потрібно пройти до станції Berlin Gesundbrunnen. Сядьте на поїзд RE4360 у напрямку Rostock Hbf. Сядьте на S1 у напрямку Warnemünde. Час у дорозі – 2 години 30 хвилин.
- Від аеропорту Шенефельд (SXF) ви можете доїхати на метро або регіональному поїзді до Центрального залізничного вокзалу – Berlin Hbf. Потім можна пересісти на регіональний поїзд до станції Rostock Hbf. А там вже сісти на поїзд S1 у напрямку Warnemünde.
Дістатися з Варнемюнде до Берліна
Поїздка на поїзді з Варнемюнде в Берлін займає від 3 до 4 годин і коштує від 40 до 50 євро в одну сторону. Також ви можете взяти таксі, щоб швидше доїхати до міста, якщо у вас мало часу для екскурсій.
Варнемюнде
Церква Варнемюнде. Загляньте до лютеранської церкви в центрі міста, якщо ви хочете побачити прекрасний приклад неоготичної архітектури. Ця цегляна церква майже як фортеця – могутня і владна.
Місцеві магазини. Вулиці наповнені чарівністю рибальського села – і магазини абсолютно унікальні. Круїзний пірс розташований поруч з головним торговим районом. Тут представлений широкий асортимент закладів: магазиги дерев'яних іграшок, регіональні художні галереї, пекарні, виробники варення і бутики на пляжі.
Маяк. Підніміться на маяк, побудований у кінці 1800-х років. Ваша нагорода за досягнення вершини – захоплюючий вид на гавань і узбережжя.
Пляж. У Варнемюнде приголомшливий пляж. Він дуже широкий, з відмінним піском і химерними будиночками, які виглядають так, ніби вони прямо з фільму 1920-х років.
Старий канал (Alter Strom). До берегів каналу пришвартовуються невеликі рибальські судна, також у цих місцях на набережних можна купити свіжу або свіжоприготовлену всіма доступними способами рибу, пройтися сувенірними крамничками і наметами.
«Чайник» (Teepott). Незвичайна за архітектурою будівля-черепашка. Була побудована в 1960-і роки. В даний час у будівлі розташовуються кафе і магазини.
Берлін
Бранденбурзькі ворота. Вони заряджені справжніми емоціями і сенсом, як постійна пам'ятка під час руйнування Другої світової війни і Берлінського муру, коли вони стояли на кордоні. Цей церемоніальний пам'ятник був встановлений на рубежі 1790-х років за вказівкою прусського короля Фрідріха Вільгельма II на місці одних з колишніх оборонних воріт Берліна.
Рейхстаг. Ця будівля в стилі необароко, в якій розташовувався німецький Бундестаг (парламент), пережила війни, пожежу, бомбардування і розкол країни, але тільки для того, щоб повернутися як символ нової ери в німецькій політиці.
Озера. Бранденбург, північно-східна держава, що оточує Берлін, відомий як земля 3000 озер. Дуже красиві взимку і особливо привабливі в теплу пору року, кожне з них має свій власний характер. Хоча деякі з них можуть бути краще для купання, а інші – для прийняття сонячних ванн, ви напевно зможете знайти те, що підходить саме вам.
Колона Перемоги (Siegessäule). Була побудована в 1864 році після поразки Данії в датсько-прусській війні. За невелику плату ви можете спуститися 285 ступенями гвинтових сходів, щоб спостерігати за Берліном на висоті 51 метру.
Музейний острів. Внесений до списку Всесвітньої спадщини ЮНЕСКО, тут розташований ансамбль п'яти всесвітньо відомих музеїв. Це Старий музей, Стара національна галерея, Новий музей, Музей Боде і Пергамський музей. Музеї демонструють багатство і вишуканість прусських королівських колекцій і плоди перемог XIX століття.
Німецький історичний музей. Розкриває 2000-річну історію Німеччини. Для цього існує величезна виставка з 7000 експонатів, розташованих в хронологічному порядку.
Берлінський собор. Цей храм на Музейному острові є найважливішою протестантською церквою Берліна. Насолоджуйтеся достатком прикрас із золота, мозаїки, скульптури, висіченим з мармуру і онікса архітектором XIX століття Фрідріхом Августом Штюлером.
Меморіальна церква кайзера Вільгельма. Первісна церква кайзера Вільгельма була побудована в 1890-х роках і мала неороманський стиль. Вона була сильно пошкоджена під час бомбардування в 1943 році, і після війни велися серйозні суперечки про те, чи слід її знести або відновити. Зрештою архітектор Егон Ейерманн спроектував приголомшливу сучасну церкву поруч з руїнами.
Берлінська телевежа. Зведена в кінці 1960-х років, телевізійна вежа була задумана як дуже помітний символ комуністичної влади в Східному Берліні. Будучи другою за висотою структурою у всьому Європейському союзі, вона так само важлива для Берліна, як Рейхстаг або Бранденбурзькі ворота. Також це найвища будівля в Європі, відкрита для публіки.
Берлінська філармонія. Сьогодні це навіть не просто установа, а цілий бренд. Тут базується найвідоміший Берлінський філармонічний оркестр, а сам зал вважається одним із кращих в Європі для проведення концертів класичної музики. Будівництво філармонії, чиїм архітектором виступив Ганс Шарун, почалося у вересні 1960 року і тривало три роки, до відкриття філармонії 15 жовтня 1963 року.