Меню
Головна
Круїзи
Круїзні компанії
Напрямки
Авіаквитки
Тури
Регионы
Новини
Візи
Інформація
Агентам
Туристам
Про нас
Контакти
Акції та знижки
UKR
|
RUS
|
ENG
UKR
RUS
ENG
+38 044 337 82 01
+38 093 653 05 53
+38 066 653 05 53
+38 097 653 05 53
Головна > Порт "Дубровник, Хорватія"
Дубровник - це круїзний порт і місто Адріатичного моря в Хорватії, і одне з найвідоміших і популярних в Європі туристичних напрямків.
 
Головний круїзний порт Дубровника розташований в районі вантажу, приблизно в 3 км від Старого міста. Більшість круїзних лайнерів приходять туди, хоча деякі швартуються перед старим портом міста, звідки пасажири переправляються на берег за допомогою човна.
 
Адреса порту: Obala Ivana Pavla II 1, 20000, Dubrovnik.
 
Термінали: в порту є один круїзний термінал в районі вантажу.

Поділитися:
Круїзи з відвідуванням даного порту Як дістатися Визначні місця Екскурсії Відгуки
Зачекайте кілька секунд...
З аеропорту Дубровника до міста
- З аеропорту до центру Дубровника можна дістатися на автобусі-шатлі, на міському автобусі або на таксі.
 
     - Офіційний шаттл, що курсує між аеропортом Дубровника і центром міста, називається Atlas Shuttle Bus. Вартість квитка в одну сторону - 6 Євро, в дві сторони - 10 Євро. В середньому, шаттл курсує кожні 1,5 години з 4:45 до 17:35 або 18:30 в залежності від дня тижня і кількості рейсів в конкретний день.
     - Ще можна дістатися на міському регулярному автобусі компанії Libertas. Цей варіант більш бюджетний, але і більш тривалий, так як автобус робить більше зупинок, ніж шаттл. Вартість квитка в одну сторону - 4 Євро. Час в дорозі: близько 40-50 хвилин.
 
- Також ви можете забронювати у менеджера Фор Гейтс Україна груповий трансфер від круїзної компанії.
 
- Кращий спосіб замовити трансфер у менеджера Фор Гейтс Україна (50 Євро / 1-3 пасажира).
 
З порту до Старого міста
Найкоротша відстань між портом і старим містом Дубровника складає 2,5 км. Можна взяти таксі, доїхати на автобусі або дійти пішки.
- На місцевому автобусі: на автобусній лінії 1 сісти на автобус в вантажу і зійти на зупинці Пилі. Звідти просто пройдіть через міст і зійдіть по сходах до Страдун, головною набережній Старого міста. Поїздка на автобусі становить близько 20 хвилин в одну сторону. Це набагато коротше, ніж поїздка на таксі через системи одностороннього руху в місті.
- Прогулянка з вантажу в Старе місто: якщо у вас є вільний час, погода не надто спекотна, і вам не потрібно нести важкий багаж, найкраще прогулятися з вантажу в Старе місто. Ви пройдете вздовж пристані, де на якорі розташовано безліч невеликих човнів. По дорозі ви можете зупинитися на місцевому ринку фруктів і овочів, щоб купити свіжі продукти. Далі ви доберетеся до Боніново, звідки відкриваються чудові краєвиди на відкрите Адріатичне море аж до Італії. Ще 10 хвилин пішки, і ви в Старому місті.
Міські стіни Дубровника. Значні стіни Дубровника - вони дозволили місту потрапити в список ЮНЕСКО. Ці захисні споруди з білого вапняку сягають 600-х років, але їх нинішня форма датується XV століттям.
 
Старе місто. Часом звивисті вулиці старого міста Дубровника будуть походити на знімальний майданчик, і ви виявите, що можете розвинути апетит, якщо дозволите своїй цікавості вести вас по всім маленьким переліком. Ви можете орієнтуватися на Placa (головній вулиці старого Дубровника); прямий і широкий вапняковий канал під великими старими будинками.
 
Фунікулер. Безсумнівно, найкращий вид на Дубровник відкривається з вершини гори Срдж, яка знаходиться на відстані 412 метрів над містом на невеликій відстані від берега. У 1969 році була побудована канатна дорога, яка обслуговувала саміт і працювала до півночі в розпал літніх місяців.
 
Кафедральний собор Дубровника. Міський собор є одним з великих ансамблів архітектури бароко в Дубровнику. Серед багатьох причин, щоб відвідати це місце єпархії, - побачити твори мистецтва інтер'єру. На головному вівтарі знаходиться триптих Вознесіння Марії, виконаний художником епохи Відродження Тицианом з 1550 року. На бічних сторонах церкви знаходяться кілька інших вражаючих робіт хорватських та італійських художників тієї ж епохи.
 
Форт Ловріенац. Форт Ловріенац або Фортеця Святого Лаврентія, яку часто називають «Гібралтар Дубровника», є фортецею і театром за західною стіною міста Дубровника в Хорватії, на висоті 37 метрів над рівнем моря. Один з оборонних споруд Дубровніка.Ловріенац заробив своє місце в міському фольклорі протягом довгого періоду боротьби з венеціанцями.
 
Фортеця Святого Іоанна. Є частиною міських стін і знаходиться на південно-східній стороні оборонних споруд, що захищають порт Дубровника. Якщо ви загляньте всередину вежі, можете відвідати невеликий акваріум на першому поверсі і потім піднятися наверх, щоб оглянути морський музей.
 
Францисканський монастир. Цей комплекс належить до 1300-м рокам і був переміщений в міські стіни після того, як був побудований більш ранній монастир, а потім зруйнований за їх межами. Однією з обов'язкових пам'яток є аптека монастиря, побудована в 1317 році, що робить його однією з найстаріших досі діючих аптек в світі.
 
Палац Спонца. Цей прямокутний палац з красивою лоджією відноситься до початку 1500-х років і з тих пір служив світським громадським зданіем.Атріум біля воріт будівлі був комерційним і торговим місцем аж до ХХ века.В наші дні палац служить міським архівом, зберігають близько 100 000 документів, датованих Х століттям.
 
Годинникова вежа. Башта з годинником Дубровника, найвідоміша пам'ятка на площі Луза, має висоту 31 метр і була побудована в 1444 році. По обидва боки від великого дзвону нагорі з боків знаходяться дві бронзові фігури «Баро» і «Маро», які тримають молотки і утворюють механізм, який змушує церква дзвонити в полудень кожен день.
 
Церква Святого Блеза. Багато прикрашена церква в стилі бароко замінила романське будівлю на цьому місці, яке було втрачено в результаті землетрусу. Нинішня структура була побудована венеціанським архітектором Марино Гропеллі на початку 1700-х років.
 
Колона Орландо. У східній частині Плаки, прямо перед церквою Святого Блейз, знаходиться цей кам'яний стовп і флагшток, який датується 1400-ми роками, і є місцем зустрічі в центрі старого міста. Колона є символом свободи Дубровника.
еще 6
Залиште свій коментар
Коментувати