Меню
Головна
Круїзи
Круїзні компанії
Напрямки
Авіаквитки
Тури
Регионы
Новини
Візи
Інформація
Агентам
Туристам
Про нас
Контакти
Акції та знижки
UKR
|
RUS
|
ENG
UKR
RUS
ENG
+38 044 337 82 01
+38 093 653 05 53
+38 066 653 05 53
+38 097 653 05 53
Головна > Порт "Гельсінки, Фінляндія"
Порт Хельсінкі - круїзний порт Балтійського моря і найбільший вантажний порт Фінляндії. Місто є столицею країни (з 1812 року), а також самої північною столицею Європи, розташованої на березі Фінської затоки.
 
Адреса порту: Olympiaranta 3, P.O. Box 800, Helsinki FIN-00099.
 
Термінали: круїзний порт Гельсінкі, як частина морського порту, належить і управляється адміністрацією порту «Port of Helsinki Ltd». Є 4 термінали, що обслуговують круїзні лайнери, - West Harbour, Hernesaari, Katajіз порту до городаanokka Quay і South Harbour.
Поділитися:
Круїзи з відвідуванням даного порту Як дістатися Визначні місця Екскурсії Відгуки
Зачекайте кілька секунд...
З порту до міста
- Від терміналів South Harbour і Katajanokka Quay можна дійти до центру пішки або дістатися на трамваях №4 та №5 (3,5 євро).
- Від терміналів Hernesaari і West Harbour, розташованих в 3,5 км від центру міста, можна дістатися на автобусі №14 або на трамваях №9 і №7 (3,5 євро).
- Також можна доїхати на шатлі (10 євро за день користування).
- Можете замовити трансфер у менеджера Фор Гейтс Україна, замовити таксі на місці або на ресепшені круїзного лайнера.
- Також ви можете забронювати у менеджера Фор Гейтс Україна групову екскурсію від круїзної компанії.
 
З аеропорту до порту
- Кращий спосіб замовити трансфер у менеджера Фор Гейтс Україна.
- З аеропорту їде автобус №615 або автобус Finnair. Обидва йдуть до ж / д вокзалу в самому центрі. Час в дорозі - приблизно 25-40 хвилин. Від вокзалу до порту пішки приблизно 15 хвилин.
- Також ви можете забронювати у менеджера Фор Гейтс Україна груповий трансфер від круїзної компанії.
Хельсінська собор. Високий зелений купол цієї пам'ятки підноситься над міським пейзажем Гельсінкі, а вночі у води він сяє, як маяк.Етотпобеленний неокласичний собор є однією з визначних пам'яток, яку ви повинні посетіть.Когда він був побудований, в середині XIX сторіччя, він називався Нікольським собором на честь російського царя Миколи I, який також був великим князем Фінляндії.
 
Церква Темппеліаукіо. Можна з упевненістю сказати, що в світі не так багато церков, подібних етой.Церковь Темппеліаукіобила результатом повоєнного дизайнерського конкурсу, виграного SuomalainenBrothersі була відкрита в 1969 году.Зданіе знаходиться частково під землею і було висічено з корінної породи, яка утворює внутрішні стіни.
 
Успенський собор. Якщо ви шукаєте пам'ятки, які ілюструють вікове співробітництво Росії з Фінляндією, цей православний собор - найкраще місце для начала.Ето найбільша православна церква в Західній Європі, розташована на узвишші в Катаяноцці, одному з престижних районів Гельсінкі.
 
Ліннанмяки. Цей парк розваг відкритий вже більше 65 лет.Более мільйона відвідувачів в рік приїжджають кататися на американських гірках, випробовувати удачу в ігрових залах або приводити своїх дітей на всілякі розважальні шоу і атракціони.
 
Вінтажна поїздка на трамваї. Піймати цей трамвай біля фонтану Хавіс Аманда на Ринковій площі в літні виходние.Ви підете в 20-хвилинну екскурсію майже за всіма основними пам'яток центру Гельсінкі. Цим історичним трамваям вже сто років, і, хоча на борту немає путівника, вам нададуть багатомовну листівку, яка дозволить дізнатися, на що ви дивитеся.
 
Гельсінський музей дизайну. Повертаючись до післявоєнної епохи, Гельсінкі - це місто, в якому втілені передові архітектура і дізайн.Музей дизайну документує фінську архітектуру і дизайн за останні 150 років.
 
Національний музей Фінляндії. Оскільки ви відвідуєте столицю, ви повинні скористатися можливістю дізнатися про минуле Фінляндії. Пробираючись через ці дев'ять кімнат, ви можете здивовано глянути на срібло, прикраси, монети, медалі і доспехі.Далее ви побачите, як розвивалася фінська культура і суспільство в середні століття, перш ніж вона стала частиною Шведського королівства, а потім Російської імперії.
Залиште свій коментар
Коментувати