Головна > Порт "Кіль, Німеччина"
Порт Кіль розташований на півночі Німеччини, біля входу в Балтійське море і в східній частині Кильского каналу. Цей портове місто також є столицею держави Шлезвіг-Гольштейн, розташованої приблизно в 90 км на північ від Гамбурга.
Адреса порту: Seehafen Kiel GmbH Co, Kommanditgesellschaft, Bollhornkai 1, Kiel 24103.
Термінали: порт Кіль має 4 термінали для круїзних лайнерів: Ostseekai, Ostuferhafen (Причал 1), Norwegenkai і Schwedenkai. Основним (з розміщенням найбільших лайнерів) є Ostseekai.
Круїзи з відвідуванням даного порту
Як дістатися
Визначні місця
Екскурсії
Відгуки
Зачекайте кілька секунд...
Дістатися від аеропорту Кіля до порту
- Кращий спосіб заброніровть трансфер у менеджера компанії Фор Гейтс Україна.
- Можете заброніроать трансфер від круїзної компанії
- Ви можете дістатися до порту на таксі. Без пробок час в дорозі займе 15 хвилин.
- Сісти на автобус з аеропорту (501/502) і вийти на зупинці Kiel Hbf. До порту вам залишиться пройти 10 хвилин. Поїздка займе 27 хвилин.
Від аеропорту Гамбурга до порту
- Кращий спосіб замовити трансфер у менеджера Фор Гейтс Україна.
- Також ви можете забронювати у менеджера Фор Гейтс Україна груповий трансфер від круїзної компанії.
- Якщо ви прилітаєте в аеропорт Гамбурга, вам найкраще спершу доїхати до Центрального залізничного вокзалу. Для цього в аеропорту Вам потрібно буде знайти за вказівниками метро (зелений знак S1). Вийти треба буде на зупинці Hamburg Hbf. Там пересісти на потяг до Кіля (Kiel Hbf). До порту вам залишиться пройти 10 хвилин. Поїздка займе близько 2 годин.
Від автовокзалу до порту
Від центрального автовокзалу ви зможете за 5 хв дістатися до ж / д вокзалу (просто йдіть вздовж каналу по Kaistraße), звідки починається «синя лінія», ведуча прямо до терміналів порту.
Кільський тиждень. Найбільше в світі вітрильне подія стартує в останній тиждень червня, залучаючи до міста мільйони відвідувачів і близько 4000 судів з усієї Німеччини та з-за рубежа.В цей тиждень входять 2000 змагань, в тому числі змагання з веслування для безлічі категорій.
Німецький підводний човен U-995. На пляжі в Лабё знаходиться підводний човен військового часу, яка була перетворена в технічний музей.После війни вона була введена в експлуатацію норвезьким військово-морським флотом і перебувала в експлуатації до 60-х років, перш ніж опинитися в безпосередній близькості від військово-морського меморіалу в Лабё і відкритися як музей в 1972 році.
Військово-морський меморіал в Лабё. Військово-морський меморіал являє собою вежу висотою 72 метра, побудовану між 1927 і 1936 роками. Вежа має бетонний каркас і цегляну облицювання і була вперше зведена в пам'ять про загиблих під час Першої світової війни моряків.
Кільський морський музей. Прямо на воді в 1978 році міський аукціонний дім «Готичне відродження» був переобладнаний в морський музей. У просторому приміщенні знаходиться виставка, присвячена історії рибальства і мореплавства в Кіле.Здесь є бортові журнали, карти, модельні кораблі, навігаційні прилади та розріз сверхмалой підводного човна Seehundвремен Другої світової війни.
Ратхаус. Міська ратуша є невід'ємною частиною горизонту Кіля завдяки 106-метрової башне.Когда цю будівлю в стилі модерн було побудовано в 1900-х роках, воно знаходилося в передмісті на захід від Старого города.Одін погляд на вежу, і ви дізнаєтеся, звідки взялася ця ідея , оскільки вона разюче нагадує дзвіницю Сан-Марко у Венеції.
Церква Святого Миколая. Головна церква міста знаходиться на Альтер-Маркт з XIII століття. Найбільш драматичними були 1870-ті роки, коли вона була оновлена в стилі готичного відродження, і знову після війни, коли в реконструкції використовувалися такі сучасні матеріали, як залізобетон.
Зоологічний музей Кильского університету. Будівля для цього музею було спроектовано в 1870-х роках одним з видатних архітекторів того часу, Мартіном Гропіусом.Коллекціі музею набагато старше і були вперше зібрані в 1600-х роках.
Кунстхалле. Велика частина колекції художнього музею датується XIX і XX століттями, і тут є деякі впливові німецькі художники, такі як романтик Карл Шпіцвег і імпресіоністи, такі як Ловіс Коринф, Макс Слевогт і Макс Ліберман.
Маяк Бюльке. На невеликому мисі біля західного входу в Кільський фіорд знаходиться маяк, розпочатий датчанами, коли вони контролювали цю територію в 1862 році. Будівництво було перервано Другий Шлезвігскім війною, після якої Шлезвіг-Гольштейн належав Пруссіі.Бюлькявляется найстарішим маяком на фіорді і подає червоний сигнал, щоб попередити кораблі про підступну піщаній мілині (мілководді) на вході.
Залиште свій коментар
Коментувати