Меню
Головна
Круїзи
Круїзні компанії
Напрямки
Авіаквитки
Тури
Регионы
Новини
Візи
Інформація
Агентам
Туристам
Про нас
Контакти
Акції та знижки
UKR
|
RUS
|
ENG
UKR
RUS
ENG
+38 044 337 82 01
+38 093 653 05 53
+38 066 653 05 53
+38 097 653 05 53
Головна > Порт "Лісабон, Португалія"
Круїзний порт Лісабона є третім за величиною портом в Португалії. Це атлантичний порт, який простягається вздовж річки Тежу.
 
Адреса спорту: Administracao do Porto de Lisboa, SA, Rua da Junqueira, 94-1349-026, Lisboa.
 
Термінали: в порту є 3 круїзних терміналу (Alcantara і розташований поруч з нею Rocha Conde de Obidos, а також Santa Apolonia) і 1 причал (Jardim do Tabaco). Всі розташовані недалеко від центру міста, що дозволяє пасажирам легко дістатися (пішки) до найпопулярніших туристичних пам'яток міста.
Поділитися:
Круїзи з відвідуванням даного порту Як дістатися Визначні місця Екскурсії Відгуки
Зачекайте кілька секунд...
З порту до центру міста
Дістатися до центру міста Лісабона з порту круїзних суден легко, але вид транспорту сильно залежить від того, де саме ви приліпитеся.
- Іноді ви можете легко йти пішки.
- Хороші альтернативи - метро, ​​трамваї або автобуси.
Опинившись в центрі, ви знайдете більшість пам'яток в декількох хвилинах ходьби один від одного. Тільки район Белем знаходиться далеко від центру міста.
- Також ви можете забронювати у менеджера Фор Гейтс Україна групову екскурсію від круїзної компанії або замовити таксі.
 
З аеропорту Лісабона до порту
- Кращий спосіб замовити трансфер у менеджера Фор Гейтс Україна (35 Євро / 1-3 пассадіра)
- Також ви можете забронювати у менеджера Фор Гейтс Україна груповий трансфер від круїзної компанії
- Якщо круїзний лайнер швартується в Santa Apolónia, то з аеропорту можна длбраться на метро до станції Santa Apolónia з пересадкою на станції Sao Sebastiao (на ній закінчується лінія метро з аеропорту). Час в дорозі 40 хвилин.
- Якщо ж лайнер стоїть біля причалу Alcantara, то треба вийти раніше, на станції Terreiro Paço. Навпаки - зупинка автобуса №728 у бік Белема. Виходити на 5-ій зупинці Alcantara-Mar
Ієронімскій монастир. Місцем відпочинку дослідника Васко да Гами є церква, побудована в 1500-х роках як частина чудового монастиря. Його монастирі вважаються одними з найкрасивіших у світі, і він був включений в список Всесвітньої спадщини.
 
Вежа Торре-де-Белен. Одним з найкрасивіших символів міста Лісабона є Вежа Белен. Велична споруда стоїть біля самої води, створюючи неймовірно мальовничий вид в історичній частині міста - Белене. Сьогодні вежа є дуже популярною пам'яткою Португалії. В кінці 80-х років вона була оголошена пам'яткою культурної спадщини, внесена в списки ЮНЕСКО і знаходиться під її охороною.
 
Замок Святого Георгія. З тисячолітніх стін цього замку відкривається вид на місто з висоти пташиного польоту в компанії бродять павичів. Всередині знаходиться невеликий археологічний музей, а вниз по схилу - кілька терас з прекрасними видами на Алфами, середньовічну село міста.
 
Музей Гульбенкяна. Скарби Сходу і Заходу, зібрані однією людиною, тепер є однією з кращих приватних колекцій творів мистецтва в світі. До нього увійшли роботи Рембрандта, Рубенса, Моне і Рене Лаліка.
 
Парк Націй. На відміну від найстаріших районів міста, цей район XXI століття демонструє вражаючу сучасну архітектуру з найдовшим мостом у Європі в якості фону. Він включає в себе сучасний акваріум, казино і чудову набережну.
 
Музей Берардо. Португальська мільйонер зібрав одну з найбільших в Європі колекцій сучасного мистецтва, в яку увійшли роботи Енді Уорхола, Пікассо і Далі.
 
Монастир Матері Божої. Єдиний в світі, цей розкішний колишній жіночий монастир в даний час є музеєм, що представляє античний вид мистецтва (декоративна керамічна плитка).
 
Церква Сан-Роке. Найбільш вражаючим пам'ятником в Лісабоні є церква Сан-Роке. Вона була побудована в кінці XVI століття єзуїтами на замовлення короля в Римі. Звідти церква перевезли в Лісабон на трьох кораблях. У церкві розміщується чотири каплиці, одну з них в 1747 році освятив Папа Римський. Свого часу цей історичний пам'ятник належав Ордену Христа, успадкував багатства Тамплієрів.
 
Музей стародавнього мистецтва. Захоплююча східне і європейське мистецтво становить колекцію португальської «Національної галереї». Багато в чому це пов'язано з епохою відкриттів, що ілюструє зв'язку Португалії з Азією і Африкою.
Залиште свій коментар
Коментувати