Меню
Головна
Круїзи
Круїзні компанії
Напрямки
Авіаквитки
Тури
Регионы
Новини
Візи
Інформація
Агентам
Туристам
Про нас
Контакти
Акції та знижки
UKR
|
RUS
|
ENG
UKR
RUS
ENG
+38 044 337 82 01
+38 093 653 05 53
+38 066 653 05 53
+38 097 653 05 53
Головна > Порт "Осло, Норвегія"

Осло є найбільшим морським портом Норвегії, а також столицею країни і найбільшим містом. Це урядовий і економічний центр Норвегії, а також Осло служить головним центром торгівлі, банківської справи, судноплавства і морської промисловості.


Адреса порту: Akershusstranda 13, Skur 38, Vippetangen, Postal address: P.O. Box 230, Sentrum, N – 0103 OSLO.

Термінали: в порту Осло причалюють круїзні лайнери з боку фортеці Акерсхус. Є 4 причали – Sondre Akershus, Vippetangen, Revierkaia і Filipstad. У зоні круїзного терміналу для пасажирів передбачені кафе, туристичне інформаційне бюро (екскурсії містом, безкоштовні карти), сувенірні магазини, обмін валют, безкоштовний Wi-Fi і стоянки таксі.

Поділитися:
Круїзи з відвідуванням даного порту Як дістатися Визначні місця Екскурсії Відгуки
Зачекайте кілька секунд...

З порту до міста

Всі причали знаходяться близько до центру міста, тому можна легко дійти пішки.

- Прямо за портом немає автобусної зупинки, але приблизно в 10 хвилинах ходьби, в залежності від того, де ви причалили
- Можете сісти на автобус.
- Також до основних визначних пам'яток можна доїхати на трамваї.
- Від терміналу ви можете замовити трансфер у менеджера Фор Гейтс Україна, замовити таксі на місці або на ресепшені круїзного лайнера.

- Також ви можете забронювати у менеджера Фор Гейтс Україна групову екскурсію від круїзної компанії.


З аеропорту до порту

- Кращий спосіб замовити трансфер у менеджера Фор Гейтс Україна.
- Oslо S, яка є центральною станцією, знаходиться найближче до порту круїзних суден. Потрібно сісти на поїзд Lufthavn до Осло.

- Більш економічний спосіб дістатися з аеропорту – на електричці до станції Nationaltheatret. Від неї до причалу пройти 500 метрів. Вартість проїзду – 4 євро.
- Також ви можете забронювати у менеджера Фор Гейтс Україна груповий трансфер від круїзної компанії.

Музей кораблів вікінгів. Має чудові знахідки з чотирьох різних місць поховання вікінгів навколо фіорда Осло.

Норвезький народний музей. Є пам'яткою під відкритим небом, яка приймає відвідувачів вже більше 115 років. Ядро колекції було засновано королем Оскаром II на початку 1880-х років, і її експонатом є Дерев'яна церква Гол, побудована в середині XII століття і перенесена сюди в 1884 році. Обійшовши ці прекрасні пам'ятки, ви можете оглянути внутрішні експонати, на яких представлені традиційні костюми, виставки про історію медицини, іграшки, вироби ручної роботи, інструменти та зброя.

Норвезька національна галерея. Багато людей приходять в цей музей, щоб побачити картину «Крик» Едварда Мунка. У колекції Національної галереї представлені твори епохи Ренесансу та Бароко Лукаса Кранаха Старшого, Ель Греко, Ораціо Джентілескі, Джованні Баттіста Гаулі і Яна ван Гойена, а також роботи таких майстрів, як Моне, Пікассо, Ренуар і Поль Сезанн, XIX і XX століть.

Оперний театр Осло. Будинком норвезької національної опери і балету є оперний театр Осло, побудований у 2007 році. Це кутовий будинок облицьований білим гранітом, італійським каррарським мармуром і має головну аудиторію, яка вміщує 1364 глядачів.

Лижний музей і вежа для стрибків Холменколлен. У структурі лижного трампліна знаходиться лижний музей, який проведе вас через 4000-річну історію катання на лижах у Норвегії. Ви можете переглянути артефакти норвезьких полярних виставок і перевірити сучасні лижі та сноуборди. На найвищій точці лижного трампліна знаходиться панорамний оглядовий майданчик, з якого ви зможете оглянути Осло і його фіорд.

Фортеця Акерсхус. Зведена Хааконом V з Норвегії у кінці XIII століття, ця фортеця на мисі фіорда витримала кожну облогу, з якою зіткнулася. У XVIII і XIX століттях фортеця була в'язницею, і в числоув'язненихвходив скандально відомий злочинець і мемуарист Джест Баардсен. Тут проводяться екскурсії палацом і оточуючим його бастіонам і валам.

Королівський палац. Офіційне місце короля Харальда V і королеви Соні в цьому неокласичному палаці було замовлено королем Карлом III французького походження, і його будівництво було завершено в 1849 році, через п'ять років після його смерті. Цей шикарний, покритий штукатуркою палац, розташований в парку Роял Палас. Ви можете замовити екскурсію багато обставленими державними залами протягом літа.

Міська рада Осло. Будівля муніципалітету є монументальною, яка була відкрита в 1950 році. Роботи почалися майже 20 роками раніше, але проект був перерваний Другою світовою війною. Міську ратушу ви впізнаєте за червоним цегельним фасадом і двома баштами заввишки 63 і 66 метрів. Всередині і зовні мерія прикрашена зображеннями норвезьких історичних діячів деяких провідних художників середини XX століття.

Парк скульптур в Тювхольмен. На газонах і штучному гравійному пляжі поряд з фіордом знаходяться сім скульптур сучасного мистецтва. Парк є найвищою точкою на фіорді, з видами на фортецю Акерсхус.

Музей сучасного мистецтва Аструп-Фернлі. Поруч з парком скульптур знаходиться музей витончених мистецтв, розроблений Ренцо Піяно і відкритий у 2012 році. Музей знаходиться в трьох павільйонах під сріблястим скляним навісом. Музейна колекція належить сучасному мистецтву.

Університетський ботанічний сад. Найстаріший ботанічний сад Норвегії налічує 7500 окремих видів і був посаджений у 1814 році в центральному районі Тойен. Ароматичний сад відкритий для всіх, але був спеціально розроблений для людей з вадами зору та інвалідів.

Тусенфрід. Найбільший парк розваг у країні. Тусенфрід, приблизно в 20 км на південь від Осло, відкритий з квітня до жовтня і налічує понад 30 атракціонів

Залиште свій коментар
Коментувати