Меню
Головна
Круїзи
Круїзні компанії
Напрямки
Авіаквитки
Тури
Регионы
Новини
Візи
Інформація
Агентам
Туристам
Про нас
Контакти
Акції та знижки
UKR
|
RUS
|
ENG
UKR
RUS
ENG
+38 044 337 82 01
+38 093 653 05 53
+38 066 653 05 53
+38 097 653 05 53
Головна > Порт "Пальма-де-Майорка, Іспанія"
Порт Пальма-де-Майорка розташований на південно-східному узбережжі острова Майорка (Західне Середземне море). В даний час він є одним з найбільш завантажених портів для відправлення круїзних суден через свою близькість до міжнародного аеропорту Пальми, розташованому приблизно в 8 км на схід від круїзного порту.
 
Адреспорта: 07015 Palma de Mallorca, Islas Baleares.
 
Термінали: термінали круїзного порту Пальма-де-Майорка - Estacion Maritima 1, 2, 3, 4 і 5. Перші чотири (Estacion Maritima 1, 2, 3 і 4) круїзних терміналу призначені для круїзного судна, пришвартованого до причалів Параірес і Поніенте, і пов'язані між собою мережею критих тротуарів. У них є такі функції, як закусочна, кафетерій, офіс, кімнати відпочинку, пошта, поліцейський відділок і телефонні кіоски. Вони розташовані на північний захід від центру Пальми (близько півтора миль). Круїзні лайнери, що стоять біля причалів західного морського стіни (Dique Del Oeste), обслуговуються пасажирським терміналом Estacion Martima 5.

Поділитися:
Круїзи з відвідуванням даного порту Як дістатися Визначні місця Екскурсії Відгуки
Зачекайте кілька секунд...
Хоча круїзні лайнери в Пальма-де-Майорці причалюють в 6-8 кілометрах від центру міста, їх досить легко і швидко обійти.
 
- Перший варіант - в більшості випадків маршрутний автобус від круїзної компанії.
- Також ви можете забронювати у менеджера Фор Гейтс Україна груповий трансфер від круїзної компанії.
- Кращий спосіб замовити трансфер у менеджера Фор Гейтс Україна (40 Євро / 1-3 пасажира).
- Якщо у вас є час і ви любите гуляти, можете насолодитися видом на затоку і пристань для яхт.
- Хорошою альтернативою є громадський автобус, який зупиняється перед круїзним терміналом і курсує по Пальме і околицях.
- Замовити таксі.
- Також ви можете забронювати у менеджера Фор Гейтс Україна групову екскурсію від круїзної компанії.
Кафедральний собор Ла Сеу. Знаменитий собор XIVвека має приголомшливий вид на море або на набережну Пасео Марітіму. У 1306 році почалася робота над модифікацією мечеті, яка стояла перед ним, для створення цього особливого місця поклоніння. В інтер'єрі представлені роботи великого модерністського архітектора Гауді і художника Мікеля Барсело.
 
Королівський палац Альмудайна. Старовинний палац, що змагається з собором Ла Сеу, розташований навпроти, для уваги відвідувачів. У величному кам'яному палаці, що поєднує мавританський і готичний стилі, знаходиться центральний внутрішній двір, Зал рад (прикрашений гобеленами і гербами), офіцерський бар, кімнати короля і королеви, каплиця і готичний зал. Крім тяжіння відвідувачів, Палац використовується для офіційних заходів за участю сановників і відвідувань членів іспанської королівської родини.
 
Замок Бельвер. «Кастель-де-Бельвер» був королівської фортецею, літньою резиденцією і навіть в'язницею, а також яскравою пам'яткою Пальми. Він виправдовує свою назву з панорамним видом зверху на Пальму і соснові ліси, які оточують це прекрасна споруда.
 
Музей сучасного мистецтва Ес Балуард. Цікаве будівлю, вбудоване в стіни старого міста з видом на набережну Пасео Марітіму. Тут зберігається велика колекція сучасного мистецтва. Багато з виставлених художників є жителями острова. Є різні виставки.
 
Фонд Пілар і Хуана Міро. На західній стороні Пальми ця пам'ятка для любителів мистецтва колись була будинком, майстерні художника і скульптора абстрактного експресіонізму Хуана Міро, який прожив більшу частину свого життя в Барселоні. На території будинку знаходяться деякі з його скульптур, а також гарне кафе для закусок.
 
Fundación Juan March. Фонд Juan March був заснований в приватному особняку в Пальме, пропонуючи регулярно міняються виставки міжнародних художників і художніх рухів. Ви також можете знайти постійну колекцію найважливіших сучасних художників Іспанії. Серед них Міро, Грі, Далі і багато інших.
 
Арабські лазні. Датуємо з Xпо XIIвека, це один з небагатьох прикладів арабської архітектури на Майорці. Досліджуйте різні місця для купання і проведіть час, як зробили б старі купальники, а потім відпочиньте в тихих садах.
еще 6
Залиште свій коментар
Коментувати