Меню
Головна
Круїзи
Круїзні компанії
Напрямки
Авіаквитки
Тури
Регионы
Новини
Візи
Інформація
Агентам
Туристам
Про нас
Контакти
Акції та знижки
UKR
|
RUS
|
ENG
UKR
RUS
ENG
+38 044 337 82 01
+38 093 653 05 53
+38 066 653 05 53
+38 097 653 05 53
Головна > Порт "Пірей/Афіни, Греція"
Пірей є найбільшим морським портом в Греції і одним з найбільших портів Середземномор'я. Порт також обслуговує столицю країни - Афіни. Це порт відправлення і заходу на численні маршрути Східного Середземномор'я в Італію, Грецію і Туреччину.
 
Адреса порту: Akti Miaouli, Pireas 185 38.
 
Термінали: основними терміналами порту для круїзних суден є Термінал A і Термінал B. Вони розташовані на відстані 500 метрів один від одного. Термінал B - найдальший, але часто до Терміналу A надаються безкоштовні автобуси.

Поділитися:
Круїзи з відвідуванням даного порту Як дістатися Визначні місця Екскурсії Відгуки
Зачекайте кілька секунд...
Пірей легко обійти пішки. Термінали знаходяться в декількох хвилинах ходьби від центру міста.
З аеропорту Афін до Пірея
 
Можете доїхати на громадському автобусі, метро або таксі.
- Взяти таксі - це найшвидший і зручний спосіб. Вартість - 50-70 євро.
- Якщо добиратися автобусом, то квиток буде коштувати 5 євро, а час в поїздці займе більше години.
- Також можна сісти в метро. Вартість поїздки - 10 євро в одну сторону і займає приблизно півтори години.
- Також ви можете забронювати у менеджера Фор Гейтс Україна груповий трансфер від круїзної компанії.
- Кращий спосіб замовити трансфер у менеджера Фор Гейтс Україна (50 Євро / 1-3 пасажира).
 
з Пірей до Афін
 
- Є хороша можливість доїхати на метро. Перша лінія довезе вас до центру Афін, іноді навіть швидше, ніж на таксі.
- Якщо їхати на автобусі, то це коштує близько 4 євро. Також автобуси №843 і 859 здатні довезти вас до станції метро.
- Замовити таксі на місці.
- А ще ви можете замовити трансфер у менеджера Фор Гейтс Україна
Пірей
 
Археологічний музей. Расположенпрямо біля західного берега Зеанского затоки. У ньому зберігаються артефакти від мікенських часів до римського періоду, знайдені по всьому місту і вздовж берегової лінії Аттікі.Рядом з музеєм знаходяться руїни елліністичного театру ЗЕА, побудованого у IIвеке до нашої ери і розкопаного в 1880-х роках.
 
Електричний залізничний музей Пірея. Відкритий в 2005 році, цей музей став улюбленою справою Маноліса Фотопулоса, колишнього співробітника Афінської залізниці Пірея.Он збирав уніформу, фотографії, газетні вирізки і книги, і залізнична компанія незабаром завоювала популярність, надавши вагони, рухомий склад та контрольно-сигнальне обладнання для музею .
 
Церква Святої Трійці (AgiaTriada). Перша церква Святої Трійці в Піреї була заснована в 1839 році, але була повністю знищена в результаті вибуху бомби в 1944 році. Після війни AgiaTriadaбила побудована і освячена в середині 1960-х років.
 
Грецький морський музей.У гавані ЗЕА знаходиться найбільший морський музей Греції. Він був заснований в 1949 році видатними громадянами міста і морськими офіцерами. На виставці розповідається про морської діяльності в Греції, висхідній до передісторії, і привів його вас до Балканських воєн і Другій світовій війні в ХХ столітті.
 
Зеанскій затоку. Якщо у вас є вільний час, ви можете пройтися від одного боку входу в гавань до іншої під розгойдуються пальмовими гілками і з безліччю цікавих дрібниць, на які варто звернути вніманіе.У вузького входу ви можете побачити залишки древніх стін Пірея і підстави верфей, де повинні були бути зібрані кораблі Афін.
 
Афіни
 
Акрополь. Є найважливішим з історичної точки зору стародавня ділянка західного світу. Увінчаний Парфеноном він стоїть на сторожі Афін і видно майже з будь-якої точки міста. Його пам'ятники і святилища з білого пентелийского мармуру виблискують в променях полуденного сонця і поступово набувають медовий відтінок у міру того, як сонце опускається до горизонту.
 
Національні Сади. Заховані в самому серці Афін, Національні сади пропонують прекрасний відпочинок від суєти бетонної століци.Етот грандіозний парк був побудований за замовленням королеви Амалії, першої королеви Греції, в 1838 році і завершено через два роки. Сади займають 16 гектарів вузьких гравійних доріжок і ставків, а також невеликий зоопарк з дикими грецькими козами, павичами і курчатами.
 
Музей кикладского мистецтва. Розкішний музей, в якому зберігається більше 3000 експонатів кикладского, давньогрецького і кіпрського проісхожденія.Посмотріте стрункі мармурові фігурки і статуї виразною форми, які сходять до бронзового віку.
 
Храм Зевса Олімпійського. Найбільший в Греції храм, розташований в центрі Афін. Він вражає своїми розмірами. З 104 коринфських колон заввишки 17 метрів збереглося тільки півтора десятка.
 
Амфітеатр Одеон Ірода Аттика. Цей великий амфітеатр був побудований в 161 році нашої ери дуже заможним афінянином Геродом Аттиком в пам'ять про його дружині Регілли. У 1857-1858 рр. амфітеатр був розкопаний, а в 1950-х - повністю відновлений. Влітку тут проводяться драматичні, музичні та танцювальні вистави в рамках щорічного Афінського фестивалю.
 
Національний археологічний музей. Один з найважливіших музеїв світу. У величезному неокласичному будинку, яке він займає, зберігається найкраща колекція історичних цінностей, що дають уявлення про грецькому мистецтві в різні періоди історії - від епохи неоліту до класичних періодів, включаючи епоху Птолемея.
 
Храм Гефеста. Розташований на західному краю Стародавньої Агори храм Гефеста, бога вогню і покровителя ковалів, був колись оточений ливарними і слюсарними майстернями. Побудований в V ст. до н. е. Іктіносом, одним з архітекторів Парфенона, він має 34 колони і фриз на східній стороні, на якому зображені дев'ять з дванадцяти подвигів Геракла. Храм Гефеста - один з найбільш добре збережених доричних храмів в Греції.
еще 6
1. Автомобільна екскурсія з російськомовним гідом - 5 годин
Навіть якщо затриматися в Афінах вдається лише на півдня, все одно варто оглянути головні визначні пам'ятки - Акрополь і історичний центр міста Плаку.
 
Екскурсія починається з оглядового туру по Афінам. Ви побачите найвідоміші місця столиці Греції: площа Синтагма, будівля Парламенту, пам'ятник Невідомому Солдату, Національний парк, арку Адріана, храм Зевса Олімпійського, Національну Гвардію у Президентського Палацу, нумізматичний музей Шлімана, чудовий ансамбль будівель Афінського університету, Академії наук і Національної бібліотеки та багато іншого. Вас також чекають Резиденція Президента, колишній Королівський Палац, виставковий зал Заппейон і біломармуровий Олімпійський стадіон, де в 1896 році проводилося відкриття перших відроджених Олімпійських ігор.
 
Завершує екскурсію відвідування "перлини" Афін - стародавнього Акрополя. Пропілеї - ворота на Акрополь - вселяють повагу своєю величчю, а Парфенон просто приголомшує, хоча на Акрополі є й інші храми, в тому числі Ерехтейон зі знаменитим портиком з каріатидами і храм Афіни Ніки. Під Акрополем знаходиться стародавній театр Ірода Аттика, до сих пір використовується як концертний зал під відкритим небом. З акропольських пагорба відкривається прекрасний вид на один з найстаріших районів Афін - Плаку і давньогрецьку Агору.
 
Вартість за індивідуальну екскурсію: 370,00 євро / 1-6 чол.
 
* Якщо додати Новий музей Акрополя + 1 година, то вартість екскурсії буде - 420 євро
 
 
2. Автомобільна екскурсія з російськомовним гідом - 5 годин
Екскурсія на мис Суніо і озеро Вульягмени.
Це подорож до найпівденнішій точці Аттики. Ваш шлях буде пролягати по "Афінської Рив'єрі" - фешенебельним прибережним районам: Гліфаде, Вульягмени, Варкізу, і далі по мальовничій дорозі уздовж узбережжя Саронічної затоки.
Перша зупинка на озері Вульягмени. Унікальне озеро з кришталево чистою термальною водою і температурою влітку і взимку близько 22 ° С, купання в якому в поєднанні зі SPA FISH гарантує гарне здоров'я і омолодження.
Мис Суніон знаходиться в 68 км від Афін, на найпівденнішій точці Аттики. Тут ви побачите святилище бога морів Посейдона - один з трьох дивом збережених античних храмів. До речі, якщо з'єднати Парфенон на Акрополі, Афайи на Егіна і храм на Суніо, виходить трикутник. Історики і містики вважають, що це не просто збіг. Від побудованого в V столітті до н.е. храму Посейдона, залишилися п'ятнадцять струнких доричних колон, з автографами мандрівників, серед яких є і ім'я лорда Байрона. Звідси відкривається чудовий вид на море і на прилеглі острови.
 
Вартість за індивідуальну екскурсію: 390,00 євро / 1-6 чол.
 
 
3. Автомобільна екскурсія з російськомовним гідом - 10 годин
Поїздка на півострів Пелопоннес.
Легендарна Арголида - найдавніший осередок цивілізації Греції і Європи в цілому, розташована на північному сході Пелопоннесу. Шлях в Арголіду пролягає по узбережжю Саронічної затоки, через Коринфський канал, який представляє собою унікальне місце - перетин Егейського і Іонічного морів, де ми зупинимося для фотографій.
Далі екскурсія по древньому Епідавром, відомому своїм чудово зберігся театром з унікальною акустикою, який приймає міжнародні фестивалі, також святилищем бога лікування - Асклепія. У музеї Епідавра крім класичних статуй, збереглися і атрибути медицини стародавніх греків.
Невелика зупинка в місті Нафпліон - першій столиці незалежної Греції. Місто неодноразово захоплювали франки, візантійці, турки і венеціанці. Останні залишили сильний слід у вигляді міста, який своєю елегантністю нагадує середземноморські італійські міста. Місто славиться турецькою фортецею Паламіді і невеликим венеціанським замком Бурдзі. Останнім пунктом програми є стародавні Мікени. Тут виникла перша грецька цивілізація, яка була названа мікенської. Саме звідси, з палацу Агамемнона відправлялося військо в Троянський похід, а стародавні міфи, які опинилися реальністю, привели на ці пагорби в кінці XIX століття Генріха Шлімана, який знайшов тут золото Мікен. Знамениті Левові ворота і царські гробниці, фундаменти житлових будинків і загадкова скарбниця Атрея - тут ви вдихнете повітря історії.
 
 
Вартість за індивідуальну екскурсію: 550,00 євро / 1-6 чол.
еще 4
Залиште свій коментар
Коментувати