Меню
Головна
Круїзи
Круїзні компанії
Напрямки
Авіаквитки
Тури
Регионы
Новини
Візи
Інформація
Агентам
Туристам
Про нас
Контакти
Акції та знижки
UKR
|
RUS
|
ENG
UKR
RUS
ENG
+38 044 337 82 01
+38 093 653 05 53
+38 066 653 05 53
+38 097 653 05 53
Головна > Порт "Валлетта, Мальта"
Валлетта - головний порт і столиця Мальти (острівна країна в Середземному морі, південна Європа). Острів Мальта розташований на півдорозі між Північною Африкою та островом Сицилія (Італія). Круїзний порт розташований в Великій гавані, яка є природною глибоководної гаванню.
 
Адреса порту: Marina Pinto, Valletta VLT 01, Malta.
 
Термінали: круїзний порт Валлетти знаходиться під управлінням Global Ports Holding Plc (GPH) - в даний час займає місце найбільшого в світі оператора терміналу круїзних портів з угодами оренди в регіонах Європи-Середземномор'я, Карибського басейну, Азіатсько-Тихоокеанського регіону. Круїзні лайнери заходять в причал на набережній в Валлетті. В даний час круїзний порт пропонує 7 причалів, 4 з яких знаходяться в 15 хвилинах ходьби від центру міста. У 2020 році - відкриття розширеного причалу, здатного обслуговувати більші кораблі.

Поділитися:
Круїзи з відвідуванням даного порту Як дістатися Визначні місця Екскурсії Відгуки
Зачекайте кілька секунд...
З аеропорту до порту.
 
- Круїзний порт Валлетти знаходиться приблизно в 15 хвилинах їзди від аеропорту, де легко доступні таксі, а також можна пройтися пішки.
- Також ви можете забронювати у менеджера Фор Гейтс Україна груповий трансфер від круїзної компанії.
- Кращий спосіб замовити трансфер у менеджера Фор Гейтс Україна (31 Євро / 1-3 пасажира).
 
З порту до пам'яток Валлетти.
 
- Забронювати групову екскурсію у менеджера Фор Гейтс Україна.
- Є автобус Hop-on, а також автобусні маршрути, що пропонують транспорт до різних пам'яток.
- Громадський автобус до Валлетти (маршрут 130) обійдеться вам в 2,60 євро, включаючи денний квиток по всій мережі громадських автобусів.
- Можна прогулятися до Валлетти, що займе приблизно 25 хвилин через Crucifix Hill (пагорб Розп'яття). Однак ця прогулянка в гору не рекомендується в спекотні дні або для людей, які не ходять регулярно.
- Взяти таксі.
Театр Маноель. Важливий театр виконавських мистецтв у Валлетті. Театр Маноель вважається одним з найстаріших театрів Європи. Він зберіг багато зі своїх архітектурних особливостей, не дивлячись на численні зміни за ці роки, і є дуже гарним будинком. Театр, як і раніше показує спектаклі англійською та мальтійському, включаючи оперу, пантоміму і мюзикли.
 
Собор Святого Іоанна. Це не тільки місце поклоніння, а й рясне твір мистецтва. Позолочені кімнати з арковими стелями прикрашені картинами, подарованими гросмейстерами і самими лицарями. Тут зібрані оригінальні картини Караваджо. Собор щодня приваблює безліч відвідувачів.
 
Церква Мадонни Переможниці. Датується 1 565 роком, знаменує собою перемогу лицарів над турками і стала першою церквою, побудованої в Валлетті. Церква була початковим місцем поховання Великого Магістра Жана де Валлетта, проте його останки були пізніше перенесені в Собор Святого Іоанна, і в 1617 році церква стала головною парафіяльною церквою Ордену Валлетти.
 
Національний музей археології. Auberge de Provence на головній вулиці Республіки в Валлетті був побудований в 1571 році і колись був головним будинком лицарів ордена Святого Іоанна. Сьогодні це велична споруда є базою Національного археологічного музею Мальти.
 
Музей іграшок. Цей музей надає ідеальну можливість показати дітям, як розвивалися іграшки за десятиліття. Музей був відкритий в 1998 році засновником Вінсентом Брауном. Колекції включають вантажні автомобілі Dinky, Corgi і Matchbox, ляльки, набори поїздів і сільськогосподарські тварини.
 
Музей пошти. Занурившись в поштову історію Мальти, висхідну до правління Ордена Святого Іоанна в XVI столітті, цей чотириповерховий музей представляє собою переобладнаний будинок в Валлетті з фасадом в стилі бароко відповідно до найбільш ранніми експонатами.
 
Набережна Валлетти. У цьому тихому місці, далеко від головного центру Валлетти, збереглися оригінальні магазини, 19 з яких були перетворені в ресторани з безліччю страв на будь-який бюджет, офіси і унікальні магазини.
еще 4
Залиште свій коментар
Коментувати