Меню
Головна
Круїзи
Круїзні компанії
Напрямки
Авіаквитки
Тури
Регионы
Новини
Візи
Інформація
Агентам
Туристам
Про нас
Контакти
Акції та знижки
UKR
|
RUS
|
ENG
UKR
RUS
ENG
+38 044 337 82 01
+38 093 653 05 53
+38 066 653 05 53
+38 097 653 05 53
Головна > Порт "Йокогама, Японія"

 Йокогама (横浜) - друге за величиною місто Японії з населенням понад три мільйони і є столицею префектури Канагава.
 

Порт Йокогама вважається головним портом Токіо, і сюди заходять набагато більше круїзних суден. Часто в маршрутах лайнерів можна зустріти таке позначення: Tokyo (Yokohama).
 

У Йокогамі чотири круїзних терміналу, на сайті терміналів можна дізнатися в який термінал прибуває той чи інший лайнер. Сайт на якому можна уточнити термінал
 

https://www.city.yokohama.lg.jp/lang/overseas/port/

Поділитися:
Круїзи з відвідуванням даного порту Як дістатися Визначні місця Екскурсії Відгуки
Зачекайте кілька секунд...

В усі чотири термінали приходять лайнери:
 

Термінал Osanbashi розташований в центрі міста. Можна скористатися безкоштовним трансфером до вокзалу Yokohama station. З вокзалу відправляються поїзди до центрального вокзалу Токіо. В дорозі приблизно 30 хвилин. Потяги відправляються кожні чотири хвилини. Поруч з терміналом знаходиться станція червоної лінії метро Nihon-Odori Station.
 

Адреса: 1-1-4, Kaigandori, Naka-ku, Yokohama, 231-0002, сайт
 

https://osanbashi.jp/english/

 

 


Термінал Yamashita перебувати поруч з терміналом Osanbashi. Сюди найрідше причалюють круїзні лайнери. Вся інфраструктура така, як і у терміналу Osanbashi.
 

Адреса: 1-1-4 Kaigandori, Naka-ku, Yokohama, 231-0002


Новий термінал Daikoku Pier Cruise Terminal був відкритий навесні 2019 року. Відмітна його риса в тому, що термінал побудований на штучному острові, поруч з терміналом перебувати міст Bay Bridge. Більшість круїзних компанії організовують безкоштовні трансфери. У 5 км від терміналу перебувати залізнична станція Tsurumiono.
 

Адреса: 16 Daikokufuto, Tsurumi Ward, Yokohama, Kanagawa 230-0054.


Термінал Hammerhead або Shinko Pier, часто можна зустріти як TBC. Був відкритий восени 2019 року і знаходитися в центрі міста. До порту можна дістатися на поїзді, поруч знаходяться станції лінії Minatomirai (станція Bashamichi - до терміналу 10 хвилин пішки і станція Minatomirai - до терміналу 12 хвилин пішки) і лінія JR (від станції Sakuragicho 15 хвилин пішки). Також можна доїхати на автобусі нової Peer line. Автобус курсує за маршрутом: станція Sakuragicho - Yokohama hammerhead.
 

Адреса: 2-14-1, Shinkou, Naka-ku, Yokohama, сайт:
 

https://www.hammerhead.co.jp/

 

 


У Йокогамі свого аеропорту немає, всі рейси прилітають в аеропорти Токіо. У Токіо два аеропорти, один з них Narita, перебувати приблизно в 100 км від Йокогами, до міста можна дістатися на Narita Express, поїздка займе приблизно дві години. Від аеропорту Haneda всього 20 км, але міжнародних рейсів він приймає набагато менше.

Музей Рамена демонструє дев'ять будинків рамен на міському пейзажі 1950-х років. Музей пропонує експозицію з культури та історії рамен. Також тут можна придбати локшину і товари з усієї Японії в магазині музею.
 

Китайський квартал в Йокогамі є одним з найбільших в світі. Він складається з більш ніж 200 магазинів, в яких можна пообідати і повечеряти. Тут також можна побачити безліч типово китайських пам'яток, в тому числі ворота пайлоу, вирівняні відповідно до принципів феншуй, храм Кантейбьо, в якому зберігається бог бізнесу, і храм Масобьо, в якому зберігається морська богиня.
 

Йокогама Мінатомірай 21. Minato Mirai 21 - це торговий і обідній район в Йокогамі, усіяний великими комерційними об'єктами і туристичними об'єктами, такими як 296-метровий хмарочос Landmark Tower і гігантське колесо огляду Cosmo Clock 21. Нічний вид також вражає.
 

Сад Sankeien, спроектований і упорядкований Sankei Hara, успішним торговцем шовком і знаменитим любителем мистецтва, являє собою традиційний сад в японському стилі, що займає величезну площу в 180 000 квадратних метрів. Десять з його будівель, в тому числі Ріншункаку у внутрішньому саду і колишня триповерхова пагода Томьодзі, є важливими культурними цінностями Японії. Квітучі в саду сливи, вишня, азалії і осіннє листя притягують до себе як японців, так і іноземців.

Залиште свій коментар
Коментувати