Головна > Порт "Задар, Хорватія"
Задар знаходиться в Далмації. Місто розташоване на берегах густо порізаного бухтами Адріатичного узбережжя. Задар - круїзний порт Адріатичного моря в Хорватії.
Адреспорта: Liburnska obala 6/1, Zadar 23000.
Термінали: менші кораблі швартуються на півострові Задар, на морській набережній, яка знаходиться в самому серці старого міста. Більші суду заходять в поромний порт Гаженіца, який знаходиться на околиці Задара, між Задаром і селом Бибина, у нового круїзного терміналу.
Новий пасажирський термінал був офіційно відкритий 24 квітня 2019 року в круїзному порту Задар.
Круїзи з відвідуванням даного порту
Як дістатися
Визначні місця
Екскурсії
Відгуки
Зачекайте кілька секунд...
З аеропорту Задара до порту
- Вийшовши із залу прибуття терміналу, ви побачите автобусну станцію праворуч від вас. Кілька разів в день ви можете сісти на автобус компанії лібурни з аеропорту до Старого міста і навпаки. Автобуси курсують з аеропорту Задар через головний автовокзал (Autobusni kolodvor Zadar) до автовокзалу в Старому місті. Ця автобусна зупинка знаходиться на вулиці «Liburnska obala», в декількох хвилинах ходьби від готелів і порту Задар.
- Замовити таксі
- Кращий спосіб замовити трансвер у менеджерів (35 Євро / 1-3 пасажира)
З порту до міста
Порт Задар знаходиться в самому центрі міста. Ця позиція забезпечує прямий доступ до магазинів, пам'яток і іншого утримання в місті. Пасажирський трансфер в порт швидкий і легкий, тому що відстань між різними місцями не більше 15 хвилин.
Церква Святого Доната. Ця ранньо-візантійська церква була побудована ще в 800 році і до цих пір майже не збереглася. Згодом високий округлий контур Святого Доната став символом і джерелом гордості для Задара, першого будівлі, яке ви побачите на листівках.
Міські стіни і ворота. Більшу частину міста до цих пір захищає суцільна завіса з білого вапняку, перервана двома оригінальними воротами: сухопутними і морськими. Наземні ворота як і раніше вражають сьогодні, як і півстоліття тому. Вони нагадують римську тріумфальну арку. Морські ворота знаходяться недалеко від поромного порту.
Церква Святої Марії. На східній околиці Задарського форуму знаходиться церква Св. Марії, що належить бенедиктинському монастирю, заснованому в XIвеке. Будівля постраждала під час Другої світової війни, але було повністю відреставровано і сьогодні містить одну з найцінніших експонатів міста. Постійна виставка релігійного мистецтва представляє безліч золотих і срібних релігійних артефактів в супроводі гобеленів, рукописів, рельєфів і вишивок, що охоплюють тисячу років між 700 і 1700-ми роками.
Музей стародавнього скла. Хорватія сповнена римської спадщини, і багато хто з скляних предметів, знайдених в результаті розкопок, виявилися в цьому сучасному музеї в величних межах палацу Космаченді, який датується 1800-ми роками.
Собор Святої Анастасії. Собор Задара знаходиться на місці дуже ранній християнської базиліки, яка була заснована ще в 300 році. Будівля, яку ви бачите сьогодні, було побудовано в 1100-х роках і є ще одним прикладом прекрасної колекції Задара в романської архітектури. Усередині ви можете побачити ранньохристиянську мозаїку, що сходить до оригінальної базиліці.
Національний музей. Це краєзнавчий музей, який дає більш глибокий погляд на природну історію, етнологію і мистецьку спадщину ширшого регіону Задара. Він був заснований в 1960-х роках, але має зв'язки з місцевими вченими та істориками, які сходять до 1800-х років.
Церква Святого Симеона. Ця церква найбільш відома тим, що знаходиться всередині. Твір мистецтва, що знаходиться під захистом ЮНЕСКО, яке датується кінцем 1370-х років. Скриня святого Симеона, знайдений на вівтарі церкви, являє собою дерев'яний саркофаг, покритий сріблом і золотом, з неймовірно докладними рельєфами і написами, які, здається, не відповідають тому, що люди вважали за можливе в той час. У скрині зображені сцени, що зображують дитинство, життя і смерть святого Симеона.
«Морський орган». На околиці півострова старого міста знаходиться ця оригінальна і відзначена нагородами художня інсталяція. Вона була розроблена в 2005 році архітектором Ніколою Башич, щоб вдихнути нове життя в Задар, і була першою в своєму роді. Орган приймає форму ряду великих мармурових сходів, що ведуть вниз до води, а під кожною платформою знаходиться трубка, яка створює музичну ноту, що генерується силою хвиль, які розбиваються під нею. В результаті виходить випадкова, але заспокійлива мелодія.
Археологічний музей. Ця пам'ятка демонструє вражаючі доісторичні, иллирийские, римські, візантійські і середньовічні артефакти, виявлені в Задаре і його околицях. Для багатьох відвідувачів сама захоплююча частина присвячена римських часів.
Залиште свій коментар
Коментувати