Меню
Головна
Круїзи
Круїзні компанії
Напрямки
Авіаквитки
Тури
Регионы
Новини
Візи
Інформація
Агентам
Туристам
Про нас
Контакти
Акції та знижки
UKR
|
RUS
|
ENG
UKR
RUS
ENG
+38 044 337 84 01
+38 093 653 05 53
+38 066 653 05 53
+38 097 653 05 53
Головна > Візи > Віза в Іспанію
Візи
Віза в Іспанію

НЕОБХІДНІ ДОКУМЕНТИ ДЛЯ ВІДКРИТТЯ ТУРИСТИЧНОЇ ВІЗИ ДО ИСПАНИЮ

1. Дані батьків туриста (ім'я та прізвище батька і матері) і контактний телефон туриста, за яким співробітник Посольства може зателефонувати для уточнення питань, що виникли.

2. Оригінал дійсного закордонного паспорта (Обов'язкова наявність в паспорті двох абсолютно чистих сторінок! для вклеювання візи, якщо є вписані діти яким треба відкривати візу так само треба розраховувати для кожної дитини наявність ще двох чистих сторінок). Сторінки для особливих записів і для інформації про дітей не можуть бути використані для оформлення візи. Закінчення терміну дії закордонного паспорта має бути не менше 3-х місяців після закінчення терміну дії візи. Увага: закордонні паспорти з продовженим терміном дії в роботу не беруться !!!

3. Ксерокопія закордонного паспорта всіх сторінок (ксерокопії можна робити на 1-ій сторінці 2 розвороту і з обох сторін).

4. Оригінал другого закордонного паспорта і його копія всіх сторінок (ксерокопії можна робити на 1-ій сторінці 2 розвороту і з обох сторін).

5. Оригінал попереднього закордонного паспорта і його копія всіх сторінок (ксерокопії можна робити на 1-ій сторінці 2 розвороту і з обох сторін).

6. Довідка з ДМСУ про ануляцію попереднього закордонного паспорта - потрібна тільки в тому випадку, якщо в українському паспорті немає штампа про його ануляцію а за термінами він може бути дійсним (дана довідка повинна бути перекладена на іспанську мову або англійську).

7. Ксерокопії всіх 16 сторінок внутрішнього паспорта (порожні сторінки теж).

8. Ксерокопії всіх 16 сторінок внутрішнього паспорта дружини (чоловіка) - не залежно від того, чи їде чоловік (дружина) з Вами чи ні.

9. Ксерокопія свідоцтва про шлюб / розлучення (дані свідоцтва повинні бути перекладені на іспанську або англійську мову).

10. 1 кольорова фотографія на білому фоні, розміром 35 на 45 мм, 70% обличчя. (Якщо дитина вписана в паспорт і їде з Вами - фото дитини необхідно надати обов'язково !!!) скановані фотографії не підходять !!!

11. Довідка з місця роботи: на фірмовому бланку з зазначенням адреси та телефонів підприємства, зазначенням посади та посадового окладу, сам собі директор не має права підписувати, в даному випадки потрібна друга підпис заступника або бухгалтера (з перекладом);

12. Документальне підтвердження наявності грошових коштів, з розрахунку 90 евро/день/чол. Підтвердженням можуть бути:

 - ксерокопія іменний кредитної картки і оригінал чека з Банкомату про залишок грошових коштів, сума може бути в гривні і в доларах, головне, що б відповідала еквіваленту необхідну суму в євро!
або
 - ксерокопія «Тревел-чеків» + ксерокопія квитанції про придбання «Тревел-чеків» + ксерокопія списку покупок «Тревел-чеків»
або
 - довідка з банку (переклад на ісп. І англ.) І виписка за останніх три місяці, за цим рахунком, виписка завірена мокрим штампом банку !!! депозитний рахунок не підходить!
або
- квитанція про покупку EUR, в квитанції повинні бути паспортні дані туриста, штамп банку - ОРИГІНАЛ

 

ДОДАТКОВО - ДЛЯ ТИХ, ХТО НЕ БУВ У КРАЇНАХ ШЕНГЕНУ:

1. Ксерокопія трудової книжки (всіх сторінок із записом і останньої, де зафіксована дата випуску книжки) запевнити кожну сторінку печаткою фірми у бухгалтера (перша сторінка і сторінка з записами про діючу роботі повинні бути переведена на іспанську мову або англійську).
2. Копія свідоцтва власності квартири, земля і т.д. (з перекладом) - дуже важливо!
3. Копія технічного паспорту на автомобіль, переклад не потрібен - дуже важливо!

 

ДОДАТКОВО - ДЛЯ ПРИВАТНИХ ПІДПРИЄМЦІВ:

1. Копія свідоцтва про реєстрацію приватного підприємця (даний документ повинен бути переведений на іспанську мову або англійську)
2. Довідка з податкової інспекції про те, що на підставі звітів, сума доходів становить ....
або
звіт (з перекладом).

 

ДЛЯ ПЕНСІОНЕРІВ:

1. Довідка з Пенсійного Фонду України про отримання пенсії (з перекладом).
2. Копія пенсійного посвідчення (з перекладом).
Працюючий пенсіонер пільг не мають.

 

ДЛЯ ДІТЕЙ, ПОДОРОЖУЮЧИХ СО ДОРОСЛИМИ:

1. Оригінал дійсного закордонного паспорта (Обов'язкова наявність в паспорті двох абсолютно чистих сторінок! для вклеювання візи). Сторінки для особливих записів і для інформації про дітей не можуть бути використані для вклеювання візи. Закінчення терміну дії закордонного паспорта має бути не менше 3-х місяців після закінчення терміну дії візи. Увага: закордонні паспорти з продовженим терміном дії в роботу не беруться !!!

2. Ксерокопія закордонного паспорта всіх сторінок (ксерокопії можна робити на 1-ій сторінці 2 розвороту і з обох сторін).

3. Оригінал другого закордонного паспорта і його копія всіх сторінок (ксерокопії можна робити на 1-ій сторінці 2 розвороту і з обох сторін).

4. Оригінал попереднього закордонного паспорта і його копія всіх сторінок (ксерокопії можна робити на 1-ій сторінці 2 розвороту і з обох сторін).

5. 1 кольорова фотографія на білому фоні, розміром 35 на 45 мм, 70% обличчя.

6. Довідка зі школи, коледжу і т.д. (з перекладом).
7. Довідка з місця роботи одного з батьків (з перекладом).
8. Копія свідоцтва про народження дитини (з перекладом).
9. Копії всіх сторінок внутрішнього і закордонного паспорта обох батьків.
10. Документальне підтвердження наявності грошових коштів (див. Основний список).

 

Загальні умови для оформлення поїздки дітей:
 

1. Якщо дитина подорожує з одним з батьків, необхідно надати нотаріально завірений дозвіл на поїздку від другого з батьків (з перекладом).


2. Діти старше 5 років, вписані в закордонний паспорт батьків - обов'язково повинна бути вклеєна фотографія дитини в паспорт одного з батьків і завірена відповідним чином.


3. Для дітей до 18 років, які мають різні прізвища з батьками необхідні документи які доводять спорідненість: свідоцтва про народження, укладення нового шлюбу, смерті, розлучення.


4. У разі позбавлення батьківських прав будь-кого з батьків - оригінал рішення суду обов'язково (з перекладом) !!!!! 


5. У разі смерті одного з батьків - оригінал та копія свідоцтва про смерть (з перекладом).


ПРОХАННЯ ЗБЕРІГАТИ ПОСАДКОВІ ТАЛОНИ, ЯКЩО ПАСПОРТ ПОПРОСИЛИ З ПОВЕРНЕННЯ НАДАТИ В ПОСОЛЬСТВО !!!


Примітка: Більш детальну інформацію оформлення або іншим типам віз до Іспанії дізнавайтесь у візового менеджера компанії FOUR GATES UKRAINE
☎️ +38 044 337 84 01
☎️ +38 093 653 05 53
☎️ +38 066 653 05 53
☎️ +38 097 653 05 53
е-mail: info@4gates.com.ua
Отримати консультацію - online від менеджера по візах:
    

Поділитися: