Меню
Головна
Круїзи
Круїзні компанії
Напрямки
Авіаквитки
Тури
Регионы
Новини
Візи
Інформація
Агентам
Туристам
Про нас
Контакти
Акції та знижки
UKR
|
RUS
|
ENG
UKR
RUS
ENG
+38 044 337 82 01
+38 093 653 05 53
+38 066 653 05 53
+38 097 653 05 53
Головна > Круїзні компанії > MSC Cruises > MSC Grandiosa
Новий представник серії лайнерів Meraviglia-Plus, MSC Grandiosa буде спущений на воду вже восени 2019 року. Компанія вже підкорила любителів морських подорожей своїми судами з цікавим набором розваг і комфортабельними каютами. Зараз вона впевнено впроваджує цифрові технології для ще більшої зручності пасажирів. Останні лайнери оснащені спеціально розробленої програми MSC for Me, за допомогою якої гості зможуть управляти своїм дозвіллям через додаток в телефоні. Функціонал такого сервісу включає в себе карту корабля із зазначенням всіх закладів громадського харчування, магазинів, пунктів розваг та ін .; можливість спілкуватися з екіпажем і своєчасно вирішувати виникаючі проблеми, а також комунікація з іншими туристами.
Основні характеристики судна:
Рік побудови - 2019
Довжина - 331 м
Ширина - 43 м
Кількість кают - 2644
Кількість пасажирських палуб - 14
Місткість - 4888-6334 чол.
Екіпаж - 1540 чол.
Водотоннажність - 181 100 т.
 
MSC Cruises прагне захищати природу, моря і океани, тому що вони є одним з найцінніших ресурсів планети. Всі лайнери MSC Cruises оснащені сучасними технологіями, щоб мінімізувати можливі перешкоди для круїзних лайнерів на навколишнє середовище. MSC Grandiosa встановлює стандарти майбутнього, оскільки лайнер оснащений одними з останніх передових екологічних технологій, які розроблені з урахуванням найсуворіших світових екологічних стандартів, встановлених Міжнародною морською організацією (IMO):
- Гібридна система очищення вихлопних газів (EGCS): Ця система істотно «очищає» вихлопні гази корабля, що призводить до зниження вмісту оксиду сірки (SOx) на 98%.
- Система селективного каталітичного відновлення: на 90% менше оксиду азоту (NOx) за рахунок активного контролю викидів, що знижує викиди NOx.
- Гідродинаміка: azipods® останнього покоління (двигун з електричним приводом) зі зниженою витратою палива, що знижує викиди.
- Розширене управління відходами: комплексні системи для скорочення викидів, а також збільшення переробки та повторного використання всіх відходів на борту.
- Удосконалена очистка стічних вод: система обробляє і очищає стічні води, води системи опалення, вентиляції та кондиціонування повітря (HVAC).
- Електричне з'єднання в порту: для зниження викидів відбувається підключення до місцевої електромережі під час стоянки судна в порту.
- Система очищення баластових вод: система, що дозволяє уникнути попадання в океани інвазивних водних організмів при використанні баластних вод.
 - Енергозберігаюча конструкція лайнера: використовується на 28% менше палива в порівнянні з кораблями класу Fantasia, що означає скорочення викидів вуглекислого газу на 255 кг на гостя за круїз. І це при тому, що MSC Grandiosa набагато більше лайнерів класу Fantasia.
- Фарби корпусу: корпусу всіх судів MSC Cruises покриті спеціальними екологічно чистими фарбами, які перешкоджають росту черепашок, водоростей і морських організмів, щоб значно знизити опір.
- Оптимізація дифферента: програмний додаток для моніторингу та оптимізації дифферента, стійкості судна в режимі реального часу. Ця технологія допомагає судновим офіцерам підтримувати балансування судна в оптимальній для зниження витрати палива і підвищення продуктивності стадії.
- Інтелектуальна система опалення, вентиляції та кондиціонування повітря: два контури рекуперації високої та низької температури для інтелектуального перерозподілу тепла і холоду з пральні і машинних приміщень для обігріву плавальних басейнів або інших частин корабля.
- Енергозберігаюче світлодіодне освітлення: на всіх лайнерах MSC Cruises використовується тільки енергоефективне світлодіодне і люмінесцентне освітлення.

СЕРВІСИ ДЛЯ ГОСТЕЙ ЛАЙНЕРА:
Medical Centre, Палуба 4 Picasso - медичний центр MSC Grandiosa надасть першу медичну допомогу або консультацію по будь-яких медичних питань.
Infinity Atrium, Палуба 5 Caravaggio - Тут розташований Reception і guest service
Excursions office, Палуба 5 Caravaggio і Excursions point, 6 Leonardo da Vinci - Тут ви зможете ознайомитись з екскурсіями в портах, а також придбати вподобане. На жаль, на борту немає можливості забронювати російськомовні екскурсії. Щодо бронювання екскурсій російською мовою звертайтеся до менеджерів Фор Гейтс Україна.

CONFERENCE ROOMS - приміщення, які можна орендувати для проведення конференцій.
З усіх питань щодо організації MICE на борту круїзного лайнера MSC Grandiosa звертайтеся до менеджерів Фор Гейтс Україна.
Business Centre, Палуба 5 Caravaggio
58 посадочних місць | Площа: 67 м²
Teatre La Comedie, Дека 5 Caravaggio / 6 Leonardo da Vinci
975 посадочних місць | Площа 1000 м² | Площа сцени: 217 м²
Carousel Lounge, Палуба 7 Michelangelo
376 посадочних місць | Площа 1100 м² | Площа сцени: 130 м²
Attic Club, Палуба 18 Gauguin
41 посадочних місць | Площа: 450 м² | Площа сцени: 21,2 м²
Sky Lounge, Палуба 18 Gauguin
180 посадочних місць | Площа: 630 м²
* Корабель оснащений передовими звуковими і світловими системами, відеопроекційну обладнанням. Високотехнологічна система обміну зображеннями дозволить використовувати на кораблі будь-яку технік. Wi-Fi доступ в Інтернет у всіх громадських місцях і в каютах.
Поділитися:
Круїзи Каюти і палуби Розваги Корисна інформація Дітям Харчування Відео Відгуки
Зачекайте кілька секунд...
Традиційно на борту лайнера MSC буде представлений широкий вибір кают різних категорій. У кожній з них відвідувачі знайдуть холодильник, ванну кімнату, кондиціонер, міні-бар і мати доступ до інтерактивного ТВ.

Особливо слід відзначити наявність на кораблі люксової зони MSC Yacht Club з окремою палубою з панорамним видом, рестораном і послугами дворецького для гостей клубу. Сьюти можуть бути декількох варіантів:

Royal Suite - розкішне приміщення на судні площею в 57 кв.м. з просторим кутовим балконом площею в 70 кв.м., обладнаним обіднім столом і гідромасажною ванною.
Додатково гостям цього номера пропонується:
двоспальне ліжко (можна роз'єднати в два односпальні);
просторий гардероб;
окрема кімната з ванною і душовою кабіною;
кавоварка для виготовлення еспрессо.

Duplex Suite - дворівневий люкс загальною площею в 59 кв.м. з великим кутовим балконом і розміщеними на ньому гідромасажною ванною і обідньою зоною.

Серед інших зручностей:
на першому поверсі відкрита вітальня / їдальня з диваном, який перетворюється в двоспальне ліжко;
на другому -спальні з двоспальним ліжком (може зробити два односпальні);
два гардеробних шафи;
дві ванні кімнати (одна з ванною, одна з душем).

Suite with angle balcony - ще одна простора каюта з великим кутовим балконом площею до 39 кв.м, обладнана обіднім столом і гідромасажною ванною.

Серед зручностей:
двоспальне ліжко (можна роз'єднати в два односпальні);
просторий гардероб;
кімната з ванною і душовою кабіною.

Deluxe Suite - каюта класу люкс розміром в 28 кв.м. з балконом, на якому представлена обідня зона. додатково:
двоспальне ліжко (можна роз'єднати в два односпальні);
просторий гардероб;
кімната з ванною і душовою кабіною;
кавоварка.

Interior - внутрішній сьют площею в 16 кв.м. з усіма зручностями (ліжко, гардероб, ванна кімната, кавоварка і ін.).

Для великих груп мандрівників на судні передбачені спеціальні сімейні каюти, що поєднують два-три номери з ванними кімнатами для кожного. Вони здатні вмістити до 10 осіб.

Решта каюти мають класичного розподілу на:
внутрішні - відокремлене приміщення площею в 16-22 кв.м. з двоспальним ліжком, окремою душовою кабіною та гардеробом;


зовнішні - 15-25 кв.м. з вікном, двоспальним ліжком, ванною кімнатою з душовою кабіною або ванною на вибір і гардеробом;

зовнішні з балконом - 19-22 кв.м.с двоспальним ліжком, окремою ванною кімнатою і гардеробом;

внутрішні студії - невелика каюта розмірів в 12 кв.м. з односпальним ліжком, душовою кабіною та гардеробом.

Відвідувачі за окрему плату можуть також підключитися до Wi-Fi.
Описание каюты на лайнере MSC Grandiosa Описание каюты на лайнере MSC Grandiosa Описание каюты на лайнере MSC Grandiosa Описание каюты на лайнере MSC Grandiosa Описание каюты на лайнере MSC Grandiosa Описание каюты на лайнере MSC Grandiosa
Theatre La Comedie, Палуба 5 Caravaggio / 6 Leonardo da Vinci - в носі MSC Grandiosa розташований театр, який займає дві палуби. В даному випадку 5-ю і 6-ю. Вхід в театр розташований також як на 5-й так і на шостій палубі.
975 посадочних місць | Площа 1000 м²
 
Emotions - Immersive Gallery, Палуба 6 Leonardo da Vinci - фотогалерея
 
Fashion Jewellery, Палуба 6 Leonardo da Vinci - магазин Duty Free, в якому ви зможете придбати модні прикраси відомих брендів.
Площа: 45 м²
 
Galleria Grandiosa, Палуба 6 Leonardo da Vinci / 7 Michelangelo - з інтерактивним напівкруглим стелею створюють особливу атмосферу у вечірній час і є одним з найпопулярніших місць на борту лайнера.
Площа 1250 м²
 
Grandiosa Boutique, Палуба 6 Leonardo da Vinci - магазин Duty Free, в якому ви зможете придбати безліч товарів, сувенірів і прикрас від провідних світових брендів.
Площа: 254 м²
 
MSC Foundation, Палуба 6 Leonardo da Vinci - офіс благодійної організації - MSC FOUNDATION. Тут ви зможете придбати сувеніри, тим самим пожертвував частину суми з покупки на благодійність. Також в офісі ви можете дізнатися всі подробиці діяльності організації і отримати повну інформацію про всіх її проектах.
Площа: 38 м²
 
MSC Photo, Палуба 6 Leonardo da Vinci - фото студія з галерей
Площа: 120 м²
 
MSC Shop, Палуба 6 Leonardo da Vinci - магазин Duty Free, фірмових товарів MSC Cruises.
Площа: 55 м²
 
Piazza Del Lusso, Палуба 6 Leonardo da Vinci - магазин Duty Free, з товарами всесвітньо відомих брендів: годинники, ювелірні вироби та модні аксесуари;
Площа: 274 м²
 
Shopping Gallery, Палуба 6 Leonardo da Vinci - в цьому магазині представлена ​​парфумерія та косметика, гігієна, фармацевтика, технології, кондитерські вироби;
Площа: 274 м²
 
The Art Wall, Палуба 6 Leonardo da Vinci - виставка 26 оригінальних картин Едгара Дега з серії «Балерина» розташований на території L'atelier Bistrot
 
Carousel Lounge, Палуба 7 Michelangelo - це не просто бар, а спеціально побудований розважальний комплекс. Він був спеціально сконструйований для проведення всесвітньо відомого шоу - Cirque du Soleil at Sea. На сцені також були додані нові технічні елементи:
277 посадочних місць | Площа 1100 м²
 
Le Grand Casino, Палуба 7 Michelangelo - 164 нових автомата і 12 столів для гри в покер, рулетку і блекджек подарують вам відчуття адреналіну, а в деяких випадках і виграшу великих сум.
600 посадочних місць | Площа 1400 м²
 
Outlet At Sea, Палуба 7 Michelangelo - магазин Duty Free.
 
Fitness Classes, Палуба 16 Velazquez - для групових занять фітнесом.
 
MSC Gym powered by Technogym®, Палуба 16 Velazquez - тренажерний зал з новими і сучасними тренажерами для тих хто намагається себе тримати у формі.
Площа: 570 м²
 
Power Walking Track, Палуба 17 - бігова доріжка.
Довжина: 328 метрів
 
Attic Club, Палуба 18 Gauguin - диско клуб для дорослих і підлітків.
41 посадочних місць | Площа: 70 м²
 
Horizon Amphitheatre, Палуба 19 Degas
Площа: 1075 м²
 
MSC AUREA SPA, Палуба 7 Michelangelo
На площі: 1100 м² розміщується:
MSC AUREA SPA RECEPTION - годинна і привітальна зона
BARBER SHOP - Професійні чоловічі стрижки, укладки і гоління
BEAUTY SERVICES - послуги професійного макіяжу
COSMETICS & SPA SHOP - магазин товарів для догляду за волоссям, шкірою та іншої косметикою від всесвітньо відомих брендів
JEAN LOUIS DAVID HAIR SALON - жіночі стрижки, фарбування і стайлінг.
MANICURE & PEDICURE - салон манікюру і педикюру
MASSAGES & TREATMENTS - Масаж, Догляд за тілом, Догляд за обличчям
MEDI SPA - Антивікові процедури і процедури для корекції фігури, Голковколювання
SOLARIUM - Новітнє обладнання забезпечує безпечний загар з рівномірним.
THALASSO ROOM - Фірмові процедури таласотерапії для тіла
THERMAL AREA - сенсорна парова лазня, Середземноморська лазня, Фінська сауна, «Водний рай», Сольовий релакс, Розслаблюючі гармонійні вібрації, Крижаний водоспад, Водні лавки, Гідромасажна ванна
Описание лайнера MSC Grandiosa Описание лайнера MSC Grandiosa Описание лайнера MSC Grandiosa Описание лайнера MSC Grandiosa Описание лайнера MSC Grandiosa Описание лайнера MSC Grandiosa

Пам'ятка для пасажирів MSC Cruises

ПОСАДКА НА КОРАБЕЛЬ

Реєстрація на судні зазвичай починається за 3 години до відплиття. У порту, звідки починається ваш круїз, ви

легко зрозумієте за вказівниками з логотипами MSC Crociere. Пам'ятайте, що не пізніше, ніж за годину до відправлення, треба вже бути на борту корабля. Для посадки на корабель вам необхідно зробити наступне кроки:

 • по прибуттю в порт взяти спеціальні багажні бирки у співробітників MSC Crociere і наклеїти їх на багаж. На бирках ви повинні вказати латинськими буквами ваше ім'я, прізвище, назва корабля, номер каюти, дату і порт відправлення;
 • здати багаж з попередньо наклеєними бирками носіям, які доставлять його до дверей вашої каюти (зазвичай протягом години після відплиття);
 • коли почнеться реєстрація, підійти до стійки Check-in і пред'явити паспорт і квиток на круїз;

після перевірки документів пасажирам видається Cruise Card - магнітна карта, яка в подальшому використовується як ключ від вашої каюти, пропуск на корабель і карта для оплати послуг на борту (екскурсій, бару, хімчистки, обслуговування в каюті, перукарні, салону краси, магазинів duty free і фотографа).

 • для отримання Cruise Card необхідно зареєструвати власну кредитну карту (Visa, Mastercard або American Express) або внести депозит готівкою в перші дні круїзу;
 • підійти до метрдотелю для резервації столика в ресторані корабля і зміни, в яку ви будете обідати і вечеряти.

Увага! Круїз туристів, які не з'явилися на посадку, вважається анульованим з штрафом 100%.

Якщо все-таки ви з якихось причин спізнюєтеся, обов'язково повідомте про це супроводжуючому, оператору або агенству, щоб вони попередили MSC Crociere, що ви доженете корабель в наступному порту. В іншому випадку адміністрація круїзу залишає за собою право реалізувати незайняту каюту.

БАГАЖ

Ваш особистий багаж знаходиться під вашої власної відповідальністю.

РОЗРАХУНКИ на борту

Ціни на борту суден MSC Crociere вказані в євро при навігації в Середземному морі, Північній Європі, а при навігації в Карибському басейні, Південній Америці ціни вказані в доларах США. На борту всіх судів діє система Cashless System (безготівкова оплата). Таким чином, для оплати всіх витрат, вироблених на борту, крім казино, ви будете використовувати магнітну картку Cruise Card, отриману при реєстрації на круїз і підтверджену вашої кредитною карткою або готівкою депозитом. При оплаті будь-яких послуг або товарів на борту вам будуть видаватися чеки на підпис, а на Cruise Card будуть записуватися всі витрачені вами суми. Рекомендуємо зберігати чеки, щоб уникнути можливих розбіжностей з адміністрацією з приводу витрачених вами коштів. Якщо під час круїзу баланс вашої Cruise Card (підтвердженої готівковим депозитом) наблизиться до нуля, то вас попросять внести додаткові кошти на рахунок. Після закінчення круїзу витрачену вами суму спишуть за допомогою кредитної картки (у разі підтвердження Cruise Card кредиткою), або повернуть залишок депозиту (в разі гарантій готівкою).

ПАСПОРТ

Для подорожі з будь-якого із запропонованих MSC Crociere маршрутів вам буде потрібно закордонний паспорт, дійсний як мінімум 3,5 місяця з дня повернення з подорожі. Для неповнолітніх дітей, які подорожують без батьків, крім паспорта необхідна довіреність, виписана на супроводжуючого його дорослого пасажира. Після посадки на борт ви повинні підійти до стійки адміністрації в центральному холі і здати свій паспорт. Процедура здачі паспорта на час скоєння круїзу обов'язкове для громадян всіх країн, що не входять в європейський союз.

Рекомендуємо заздалегідь зробити копію першої сторінки паспорта. Якщо Ви не зробили цього, то попросіть персонал зробити вам копію паспорта, яка в сукупності з вашої Cruise Card послужить посвідченням вашої особистості на березі.

ПРОГРАМА ДНЯ

Щовечора по каютах розсилається підготовлена дирекцією круїзу детальна програма на наступний день, щоб проінформувати пасажирів про заходи і розвагах, пропонованих персоналом MSC.

ХАРЧУВАННЯ

Кава для «жайворонків» подається на відкритій палубі з 06. 30 до 07.00. Сніданок подається в ресторані з 07. 00 до 09. 30, шведський стіл на відкритій палубі пропонується з 07.00 до 10.00, також ви можете поснідати у власній каюті з 07. 30 до 10.00, якщо заздалегідь зробите замовлення стюардові (бланки замовлення сніданку ви знайдете в своїй каюті, ця послуга безкоштовна, можливість її підтвердження залежить від числа бажаючих). Обід в ресторані (за меню) подається в дві зміни: з 12.00 і з 13.30. Також ви можете пообідати на відкритій палубі з 12.00 до 13.45 за шведським столом. Полудьонний чай подається в 16.15. Вечеря в ресторані (за меню) подається також в дві зміни: c 19.00 і з 21.00. Буфет для опівнічників надається в 24.00.

Звертаємо вашу увагу, що наведений розпорядок може варіюватися в залежності від часу заходу в порти і екскурсійної програми, точний час ви дізнаєтеся з щоденних листків «програми дня».

ОДЯГ

Атмосфера на борту досить демократична, тому рекомендуємо для кожного дня спортивний одяг, яка також добре підходить і для берегових екскурсій. Радимо взяти з собою пуловер або шаль, щоб уберегтися від перепадів температури між кондиціонованими приміщеннями і відкритими палубами. Вечорами може виявитися не зайвим светр або легка куртка.

Під час круїзу проводяться урочисті заходи, для участі в яких слід одягатися відповідно, чоловікам ми рекомендується темний костюм, дамам - вечірнє плаття.

Для екскурсій, де передбачається відвідування церков, храмів, мечетей рекомендується сувора одяг, що виключає шорти, бермуди, топіки і т. П.

КУРІННЯ

У круїзах MSC дотримуються політики "Чистого повітря", яка дозволяє і курцям, і некурящим проводити свій відпочинок на кораблі комфортно і у взаємній повазі.

На всіх кораблях MSC Crociere паління дозволене тільки в сигарний кімнатах, Казино і спеціально відведених зонах. Пасажири також зможуть палити на одній зі сторін відкритою палуби.

У всіх інших приміщеннях, включаючи каюти і балкони кают, курити заборонено.

РОЗВАЖАЛЬНІ ЗАХОДИ на борту

Під час плавання персонал MSC Croiciere піклується про те, щоб максимально урізноманітнити ваш відпочинок і підібрати заняття до душі для кожного. Для цього на борту проводять вікторини, турніри з бриджу, пінг-понгу, волейболу, shuffle board, ігри в басейні, організовують різноманітні розважальні заходи.

МАГАЗИНИ

На борту є магазини, в асортимент яких входять сувенірна продукція, предмети першої необхідності для мандрівника, одяг, парфумерія, ювелірні вироби, фотообладнання, а також алкоголь і тютюнові вироби. Магазини працюють щодня під час плавання корабля у відкритому морі, що робить їх зоною безмитної торгівлі (DUTY FREE)!

ДОДАТКОВІ ПОСЛУГИ НА БОРТУ

На кожному кораблі MSC Croiciere організована робота медпункту, медичні послуги доступні протягом усього часу, коли корабель перебуває в море. Медичні послуги на борту платні, оплачуються пасажиром за тарифами Медичної асоціації Генуї.

Також на борту пропонуються послуги фотографії, перукарні, салону краси, хімчистки, пральні та прасувальної за додаткову плату. Ви також можете скористатися телефоном, факсом, телетайпом, інтернетом або поштою (всі послуги зв'язку оплачуються додатково).

Щоб скористатися поштою, вам необхідно просто передати листівку або лист в інформаційний офіс, який подбає про її відправку через місцевих агентів Компанії. Скористатися інтернетом можна в інтернет-кафе або безпосередньо зі свого портативного комп'ютера, якщо у вашій каюті передбачено підключення до мережі. Бортова радіостанція працює 24 год на добу, але закрита під час стоянки в порту. Зателефонувати на корабель можна через станцію INMARSAT, користуючись номерами, наведеними нижче в таблиці.

МІНІ-КЛУБ

На борту всіх суден компанії MSC Crociere працюють дитячі міні-клуби, де ви можете залишати своїх дітей (від 3 до 17 років) під наглядом вихователів (в тому числі і під час берегових екскурсій). Для дітей розроблені спеціальні програми, призначені для трьох вікових груп. Ця послуга безкоштовна.

Лежаки

Лежаки надаються безкоштовно, єдине прохання не позичати їх особистими речами під час можливого тривалої відсутності. Крім того, біля басейнів для вас приготовлені пляжні рушники, які перед відходом необхідно повернути на місце. При бажанні, рушник можна попросити у вашій покоївки.

ЗБЕРІГАННЯ ЦІННОСТЕЙ

MSC Croiciere не несе відповідальність за втрату або крадіжку цінностей або грошових коштів, залишених без нагляду на кораблі, що зберігаються в каюті або в особистому багажі. Тому рекомендуємо для зберігання цінностей використовувати сейфи в каютах або сейфи в інформаційному офісі.

Чайові

Згідно з міжнародною традицією після закінчення круїзу туристи залишають чайові обслуговуючому персоналу в знак подяки за їхню працю і проявлену увагу. Починаючи з квітня 2006 року, чайові в розмірі 8 євро на добу включаються в рахунок автоматично і повинні бути оплачені в кінці круїзу.

ЕЛЕКТРИКА

Електроживлення в усіх каютах MSC Melody - 110V; MSC Musica, MSC Opera, MSC Lirica, MSC Sinfonia, MSC Armonia, MSC Rhapsody - 110 / 220V. Використання в каюті нагрівальних приладів (праска, електрочайник, кип'ятильник, и.т. д.) Строго заборонено.

КОНТАКТНИЙ ТЕЛЕФОН

При виникненні труднощів і непередбачених ситуацій ви можете зв'язатися з оператором MSC Croiciere по телефону 0817 942 111.

MSC Cruises працює у співпраці з лондонським агентством The Department, яке спеціалізується на створенні театральних і технологічних постановок для безлічі світових брендів і компаній, щоб представити:
The Drone Academy - Ця високотехнологічна і високоенергетична естафета, яка проходить в спортивному комплексі MSC Grandiosa, оживає вночі завдяки ефектам флуоресценції і світиться дронам. Підлітки навчаються навичкам пілотування дронів, перш ніж змагатися в командах, щоб літати по арені площею 390 м2, долаючи 15 перешкод.
Spy Mission - Діти грають центральну роль в новому захоплюючому шпигунському квесті. Зведення кордонів між реальністю і вигадкою; Гості проходять через безліч різних сцен, що відбуваються по всьому кораблю, щоб розгадувати унікальні сюжетні лінії, шукати підказки і розгадувати таємницю, щоб виграти безліч призів MSC Cruises.
Atmosphere Pool, Палуба 15 Cйzanne
 
Safari Pool, Палуба 15 Cezanne
 
Horizon Pool, Палуба 16 Velazquez
 
F1 Simulator, Палуба 16 Velazquez - симулятор формули 1. Але тут розташований не один, а цілих два боліда, що дозволить позмагатися в майстерності водіння між двома гостями.
 
Virtual Games Arcade & Bowling, Палуба 16 Velazquez - кімната відеоігор і боулінгу з двома повноцінними доріжками.
Площа: 166 м²
 
VR Maze, Палуба 16 Velazquez - атракціон віртуальної реальності
 
XD Interactive Cinema, Палуба 16 Velazquez - віртуальний 5D кінотеатр подарує нові емоції.
 
Sportplex, Палуба 16 Velazquez - спортмайданчик, де ви зможете пограти в баскетбол, волейбол, теніс і звичайно ж мініфутбол.
 
Doremi Lab, Палуба 18 Gauguin - світ, де все зроблено для дітей різного віку.
 
Baby Club Chicco, Палуба 18 Gauguin - Фірмовий Дитячий клуб Chicco для дітей до 3-х років.
Площа: 47 м²
 
Mini Club LEGO®, Палуба 18 Gauguin - Фірмовий Дитячий клуб LEGO® для дітей від 3 до 6 років.
Площа: 65 м²
 
Junior Club LEGO®, Палуба 18 Gauguin - Фірмовий Дитячий клуб LEGO® для дітей від 7 до 11 років.
Площа: 70 м²
 
Young Club, Палуба 18 Gauguin - Молодіжний клуб для дітей від 12 до 14 років.
Площа: 80 м²
 
Teen Club, Палуба 18 Gauguin - Клуб для підлітків від 15 до 17 років.
Площа: 50 м²
 
Web Creator Room, Палуба 18 Gauguin - Спеціалізована кімната для молоді і підлітків, які не можуть жити без соціальних мереж і блогертсва. Тут буде все для зручної обробки вашого кращого контенту. А на борту MSC Grandiosa точно є що показати.
Площа: 48 м²
 
Wild Forest AQUAPARK, Палуба 19 Degas - Великий аквапарк з трьома абсолютно різними водними гірками.
Площа 1000 м²
 
Himalayan Bridge, Палуба 19 Degas - канатний парк, який розташований на висоті 80 м. Від рівня моря. Дійсно екстремальний атракціон.
Довжина: 82 м.
Описание лайнера MSC Grandiosa Описание лайнера MSC Grandiosa Описание лайнера MSC Grandiosa Описание лайнера MSC Grandiosa Описание лайнера MSC Grandiosa Описание лайнера MSC Grandiosa
MSC Cruises прагне надати своїм гостям автентичні страви з усього світу. Безліч різних ресторанів інтернаціональної кухні концепції. Круїзна компанія співпрацює з шеф-кухарями світового класу:

Всього на борту MSC Grandiosa 13 ресторанів.
Щоб поліпшити враження від вечері в основних ресторанах, MSC Cruises співпрацюємо з 6 шеф-кухарями, відзначеними міжнародних нагород, які щовечора пропонують різні фірмові страви тільки для гостей MSC Cruises.
Harald Wohlfahrt / Харальд Вольфарт - німецький шеф-кухар з 25-річним досвідом є володарем трьох зірок Мілен!
Jereme Leung's / Джеремі Люнг - знаменитий китайський шеф-кухар буде радувати вас стравами Далекого Сходу.
Raymond Blanc / Раймонд - володар двох зірок Мішлен і один з найбільш шанованих шеф-кухарів Великобританії.
Roy Yamaguchi / Рой Ямагуті - японсько-американський шеф-кухар привнесе свої фірмові азіатські аромати в вишукані страви на борту MSC Grandiosa.
Ramón Freixa / Рамон Фрейша - Шеф-кухар, удостоєний двох зірок Мішлен, додав в меню свої найкращі страви в іспанському стилі.
Jean-Philippe / Жан-Філіп Морі - один з кращих кондитерів в світі, присвятив себе мистецтву випічки, шоколаду та десертів. Спеціально для вас і приготує на свої фірмові десерти.
 
ОСНОВНІ РЕСТОРАНИ:
Вперше на лайнері MSC Cruises в MSC Grandiosa представлені основні ресторани, де подають кращі страви середземноморської та інтернаціональної кухні.
 
Purple Crab, Палуба 5 Caravaggio - Один з основних ресторанів, який розташований відразу біля Infinity Atrium на 5-й палубі.
604 посадочних місць | Площа 1050 м²
 
La Loggia, Палуба 6 Leonardo da Vinci - Основний ресторан, який розташований на кормі 6-й палуби.
730 посадочних місць | Площа 1000 м²
 
La Perla Grigia / La Perle Grise, Палуба 6 Leonardo da Vinci - найбільший ресторан на борту MSC Grandiosa.
828 посадочних місць | Площа: 1338 м²
 
Il Campo Restaurant, Палуба 7 Michelangelo - Спеціалізований основний ресторан для гостей, забронювати каюти категорії Aurea. Детальніше про каютах в розділі «Каюти і палуби»
160 посадочних місць | Площа: 333 м²
 
Marketplace Buffet, Палуба 15 Cézanne - Жоден круїзний відпочинок не буде повним без відвідування «шведського столу», де можна поїсти улюблені страви в невимушеній обстановці незалежно від часу. Найсвіжіші страви та інгредієнти готують безпосередньо на борту: моцарелла, свіжоспечений хліб (включаючи унікальний рецепт круасанів, приготованих тільки на лайнерах MSC Cruises), свіжі макаронні вироби, різноманітність фруктів і овочів і багато іншого.
1298 місць | Площа: 3650 м²
 
АЛЬТЕРНАТИВНІ РЕСТОРАНИ / A la Carte (відвідування за додаткову плату)
L'atelier Bistrot, Палуба 6 Leonardo da Vinci - вперше дебютував на MSC Bellissima в березні 2019 року, пропонуючи нову концепцію ресторану з вінтажній атмосферою і традиційної атмосферою паризького бістро. MSC Grandiosa підняв L'Atelier Bistrot на новий рівень, створивши більш просторе і розширене простір з лаунжем. Доповненням стане виставка оригінального мистецтва імпресіонізму від «Degas Danse Dessin». Чудова колекція, що включає 26 культових малюнків відомого французького імпресіоніста Едгара Дега.
66 посадочних місць | Площа: 437 м²
 
Butcher's Cut, Палуба 7 Michelangelo - Американський стейк хаус
Традиційний стейк-хаус в американському стилі, де на ваших очах приготують кращий стейк! Гарантом цього стануть професійні кухарі і кращі продукти від Meats by Linz і чиказької м'ясної ферми Ангус. Краща яловичини з витримкою від 21 до 28 днів, приготовлена на ваш смак ідеально поєднується з будь-яким з 10 гарнірів і широким вибором крафтового пива і американських вин.
58 посадочних місць | Площа: 70 м²
 
Hola! Tapas Bar By Ramon Freixa, Палуба 6 Leonardo da Vinci - Spanish tapas bar
Тапас-бар, що пропонує типові іспанські тапас, пропонує все, від пікантного хамона до м'якої сангрии. Це вишуканий ресторан, в якому кожен елемент меню відібраний і обраний шеф-кухарем особисто Рамоном Фрейша. Це третій такий ресторан в класі Meraviglia.
56 посадочних місць | Площа: 150 м²
 
Kaito Sushi Bar, Палуба 7 Michelangelo - Japanese speciality restaurant
Кайто теппаньякі і суші-бар - це справжнє свято почуттів! На двох грилях теппаньякі працюють досвідчені кухарі, які яскраво перевертають столові прибори та їжу на радість гостей і їхнім смакам. Суші-бар пропонує більше 40 смачних суші, приготованих з найсвіжіших і ретельно відібраних інгредієнтів. Комбінований ефект - весела і невимушена атмосфера.
32 посадочних місць | Площа: 95 м²
 
Kaito Teppanyaki, Палуба 7 Michelangelo - спеціалізований ресторан Teppanyaki, в якому досвідчені кухарі приготують для вас найкращі страви японської кухні. А очікування вашого страві не буде нудним, адже все це буде готується на ваших очах!
16 посадочних місць | Площа: 72 м²
 
Jean-Philippe Chocolat & Cafe, Палуба 6 Leonardo da Vinci - просто грандіозна шоколадна майстерня має відкриту шоколадну галерею, обрамлену приголомшливими шоколадними скульптурами, гідними музею. Тут продаються не просто десерти, а твори мистецтва. Ви можете придбати навіть шоколадний сувенір у вигляді лайнера MSC Grandiosa або вибрати на планшеті будь-який з тисячі різних форм. У меню: 16 видів плиток шоколаду, 13 видів макаронів, 6 видів круглих трюфелів, 40 видів шоколадних виробів, 10 видів фірмових млинців, а також інші солодощі та печиво
80 посадочних місць | Площа: 230 м²
 
Jean-Philippe Crepes & Gelato, Палуба 6 Leonardo da Vinci - пропонує безліч різноманітних видів морозива і сорбета від Жан-Філіп Морі. У меню: 13 смаків морозива, 5 видів молочних коктейлів, 3 види спеціальних оздоровчих коктейлів, 4 види смузі, 9 видів морозива, 4 смаки сорбета.
15 посадочних місць | Площа: 41 м²
 
БАРИ:
Attic Club, Палуба 18 Gauguin - диско клуб для дорослих і підлітків.
41 посадочних місць | Площа: 70 м²
 
Carousel Lounge, Палуба 7 Michelangelo - це не просто бар, а спеціально побудований розважальний комплекс. Він був спеціально сконструйований для проведення всесвітньо відомого шоу - Cirque du Soleil at Sea. На сцені також були додані нові технічні елементи:
• 80 кінетичних світлодіодних сфер, які збільшують кількість візуальних ефектів для зміни стилю і атмосфери залу. Рухливі світлодіодні ліхтарі розкидані по всьому Carousel Lounge, щоб забезпечити глибину і візуальний фон для глядачів.
• Новий двометровий підйомник в центрі унікальної сцени, що обертається на 360 °. Він був розроблений командою дизайнерів спеціально для виступу сольних артистів.
277 посадочних місць | Площа 1100 м²
 
Champagne Bar, Палуба 7 Michelangelo - У барі вам запропонують безліч сортів шампанського, просеко та інших видів ігристих вин, а до них широкий вибір холодних страв і закусок.
155 посадочних місць | Площа: 594 м²
 
EDGE - Cocktail Bar, Палуба 6 Leonardo da Vinci - зручно розташовуючись біля основних ресторанів, спеціально розрахований для гостей, які хочуть освіжитися або навпаки підбадьоритися перед вечерею.
60 посадочних місць | Площа: 160 м²
 
Grandiosa Bar & Lounge, Палуба 6 Leonardo da Vinci - розташований по правому борту, перед входом до театру. Тут ви зможете замовити прохолодні коктейлі або келих італійського вина в очікуванні шоу в театрі.
62 посадочних місць | Площа: 315 м²
 
Infinity Bar, Палуба 5 Caravaggio - знаходиться безпосередньо в «серце лайнера» - Infinity Atrium. В меню класичні коктейлі та напої відомих брендів.
21 посадочних місць | Площа: 120 м²
 
Le Grand Casino Bar, Палуба 7 Michelangelo - знаходиться безпосередньо в Le Grand Casino.
23 посадочних місць
 
Marketplace Bar, Палуба 15 Cézanne - обслуговує відвідувачів Marketplace Buffet.
 
Masters Of The Sea, Палуба 7 Michelangelo - справжній англійський паб з великим вибором віскі і пива. Але головне тут на асортимент алкогольних напоїв, а інтер'єр і атмосфера. Рекомендується до відвідування всім любителям віскі, хмільних напоїв і багатьох страв із закусками, характерних пабах.
81 посадочних місць | Площа: 200 м²
 
Safari Bar, Палуба 15 Cézanne - знаходиться в зоні відпочинку біля басейну Safari Pool.
150 посадочних місць
 
Sky Lounge, Палуба 18 Gauguin - п'яно бар з панорамним видом на море і зону відпочинку з басейном. Крім великого меню напоїв, тут ви зможете продегустувати молекулярні коктейлі від професійних барменів MSC Cruises.
180 посадочних місць | Площа: 630 м²
 
Sports Bar, Палуба 16 Velázquez - класичний спорт-бар, в якому ви можете подивитися гри улюблених команд в дружній обстановці під келих прохолодного напою.
24 посадочних місць | Площа: 319 м²
 
TV Studio & Bar, Палуба 7 Michelangelo - знаходиться по правому борту. Дуже світлий і просторий бар, в якому проходить багато заходів та виступів місцевих музикантів.
101 посадочних місць | Площа: 340 м²
Описание лайнера MSC Grandiosa Описание лайнера MSC Grandiosa Описание лайнера MSC Grandiosa Описание лайнера MSC Grandiosa Описание лайнера MSC Grandiosa Описание лайнера MSC Grandiosa
Для перегляду структури і фото кают по палубах - виберіть палубу по номеру методом кліка
4
5
6
7
8
9
10
11
12
13
14
15
16
18
19
Залиште свій коментар
Коментувати
4Gates
26.11.2021 13:17
Black Friday от компании MSC Cruises!
С 26.11 по 04.12 пройдет акция 96 ЧАСОВ*2: Black Friday
https://4gates.com.ua/rus/discount/29/