Меню
Головна
Круїзи
Круїзні компанії
Напрямки
Авіаквитки
Новини
Візи
Інформація
Агентам
Про нас
Контакти
Акції та знижки
UKR
|
RUS
UKR
RUS
+38 044 337 84 01
+38 093 653 05 53
+38 066 653 05 53
+38 097 653 05 53
Головна > Новини > Ми довго чекали хоч якоїсь інформації про плани відновлення круїзів!
Ми довго чекали хоч якоїсь інформації про плани відновлення круїзів!
Ми довго чекали хоч якоїсь інформації про плани відновлення круїзів. Всі ми розуміємо, що світ подорожей вже не буде колишнім. У багатьох сферах нашого життя життя поділилось на «до COVID-19» і «після COVID-19». Все це не обійшло і круїзну індустрію ...


 
Круїзна компанія Royal Caribbean Cruises планує вводити в експлуатацію лайнери свого флоту в рамках чотирьохетапної програми «Healthy Return to Service Program». Головний виконавчий директор Річард Файн (Richard Fain) повідомив, що спеціально для цього була створена команда експертів. Програма буде запущена тільки тоді, коли вся команда експертів буде готова на 100% підтвердити максимальну безпеку для пасажирів круїзних лайнерів.
 
На даний момент, круїзи на лайнерах компанії Royal Caribbean International призупинені до 31.07.2020. Але відновлення круїзів по всьому світу будуть проходити в різний час в різних регіонах. Так, Джейсон Ліберті, фінансовий директор компанії повідомив, що цілком можливо, що в Європі і Азії круїзи можуть початися раніше. Також він повідомив, щоб досягти потрібного рівня EBITDA, завантаження новіших лайнерів повинно скласти мінімум 30%, і попередні 50% (це викликано по більшій мірі розмірами лайнерів).
 
Умови переносу і бронювання круїзів

За словами Річарда Файна, за два місяці, що минули з моменту припинення круїзів, компанія невпинно працює над тим, щоб репатріювати гостей і членів екіпажу в їх будинки. Екіпаж прибуває з більш ніж 100 країн світу з різними протоколами безпеки і обмеженнями на поїздки. В даний час, за його словами, на дев'ять лайнерів доставляють більше ніж 10 000 членів екіпажів в безліч портів, для подальшого трансферу додому.
 
Надалі пріоритети зрозумілі, додав Файн. Компанія буде працювати, щоб захистити своїх гостей і команду, поліпшити свою ліквідність, захистити бренди компанії і партнерів з подорожей і підготуватися до нових норм.Директор Фор Гейтс Україна
Микола Плохотнюк
Поділитися:
Коментарі
Залиште свій коментар
Коментувати