Меню
Головна
Круїзи
Круїзні компанії
Напрямки
Авіаквитки
Тури
Регионы
Новини
Візи
Інформація
Агентам
Туристам
Про нас
Контакти
Акції та знижки
UKR
|
RUS
|
ENG
UKR
RUS
ENG
+38 044 337 82 01
+38 093 653 05 53
+38 066 653 05 53
+38 097 653 05 53
Головна > Новини > Відновлення круїзів по Азії!
Відновлення круїзів по Азії!
Американська круїзна компанія Royal Caribbean International отримала схвалення уряду Сінгапуру на здійснення лагідних круїзів з Сінгапуру. Це будуть короткі круїзи на 3-4 ночі будуть відбуватися на одному з найбільш інноваційних круїзних лайнерів світу - Quantum of the Seas. Старт круїзів в рамках пілотного проекту призначений на 01.12.2020.


 
Royal Caribbean Group у співпраці з партнерами по круїзної індустрії сформувала робочу групу Healthy Sail Panel, що складається з всесвітньо визнаних експертів у галузі медицини і охорони здоров'я, для розробки рекомендацій щодо впровадження найнадійніших протоколів в індустрії туризму. У Сінгапурі Royal Caribbean тісно співпрацює з місцевими органами охорони здоров'я і туризму, щоб дотримуватися всіх вимог і закони, включаючи сертифікати безпеки CruiseSafe, які все круїзні компанії повинні отримати для виходу з Сінгапуру.
 
Перед відновленням круїзів Royal Caribbean запровадить повний набір заходів з охорони здоров'я та безпеки на кожному етапі подорожі гостя зі строгими протоколами, що включають: тестування та перевірку; модернізовані системи опалення, вентиляції та кондиціонування (HVAC), що поліпшують фільтрацію; строгі методи збирання; зниження місткості для соціального дистанціювання; кваліфіковане медичне обслуговування і багато іншого. Ці протоколи будуть постійно оцінюватися і поліпшуватися в міру появи нових процедур і технологічних досягнень.
 
На даний момент круїзи будуть доступні для громадян Сінгапуру. Така практика не нова. Як ми раніше інформували вас, що і інші круїзні компанії відновили круїзи (Повний список за ПОСИЛАННЯМ).
 
MSC Cruises і Costa Cruises відновили круїзи по Середземному морю тільки для громадян Італії і учасниці Шенгенської угоди.
 
Зараз, ці круїзи не доступні для громадян України через зростання числа хворих і, як наслідок, закритих кордонів. Але така тенденція показує позитивну динаміку:
 
- Все більше лайнерів відновлюють круїзи;
- Збільшується кількість круїзних компаній, які відновлюють круїзи;
- Протоколи безпеки доводять свою актуальність;
- Відсутність спалахів вірусу на лайнері.
 
Говорячи про ймовірність захворювання, можна з упевненістю сказати, що круїзні лайнери є одними з найбезпечніших місць, які можна собі уявити, особливо після впровадження протоколів безпеки. Наприклад, шанси заразитися в супермаркеті, літаку, кафе або якому-небудь готелі набагато вище, що підтверджують результати Advanced Cruise Ship Inspection.
 
Всі круїзи компанії Royal Caribbean InternationalБудь-яку консультацію по круїзах Ви можете отримати у наших круїзних експертів.

Не знаєте чи варто зараз бронювати круїз? Прочитайте думку експертів!

 

Найактуальніші новини у туризмі:


 
     
Консультація з приводу будь-яких питань:
 
+38 044 337 84 01
+38 093 653 05 53
+38 066 653 05 53
+38 097 653 05 53
Email: info@4gates.com.ua

 


 

Директор Фор Гейтс Україна

Микола Плохотнюк
Поділитися:
Коментарі
Залиште свій коментар
Коментувати
Андрей Корниенко
12.10.2020 13:10
Скорее бы уже для нас открыли границы и круизы.
Турция и Египет уже надоели.
А вообще, конечно, закончились бы эти все эпидемии. Такого высокосного года, еще не было(((