37 000 посадкових місць та 27 круїзних лайнерів чекають на перезапуск!27.03.2023 00:33
За данними Cruise Industry News, так як перезапуск світової круїзної індустрії в основному завершено, близько 37 000 посадкових місць та 27 круїзних лайнерів по всьому світу все ще перебувають у підвішеному стані.
З цих 27 кораблів сім опублікували та підтвердили плани, і планують ввести до ладу наприкінці цього року.

Їх основу складають: Costa Serena, яка скоро вирушить у Азию; Crystal Symphony та Crystal Serenity, які відновлять роботу цього літа; та запуск бренду CFC з Renaissance.
Напишіть нам
Передбачається, що ще шість кораблів чекають на "зелене світло" в Китаї або в іншому регіоні.
Згідно з джерелами, флот Seajets включає чотири круїзні лайнери, які можуть бути перезапущені, якщо вони знайдуть відповідного оператора або чартерну угоду. Нещодавно компанія уклала контракти з CFC та Celestyal Cruises, продавши два судна.


Також, під питанням такі кораблі, як Pacific Venus, який вийшов з флоту Venus Cruise на початку цього року в Японії, і Fred. Olsen`s Braemar, котрий, за словами компанії, не відновить роботу.
Напишіть нам
Поділитися:
Інші новини:
29.03.2025 09:26
Та оголосила назву наступного судна класу World!
21.03.2025 22:15
Поки наша увага була прикута до першого інавгураційного круїзу на лайнері Norwegian AQUA, на воду був спущений другий лайнер классу Prima Plus.
22.02.2025 10:07
Що нового очікувати на борту? Читайте в новині від наших круїзних експертів!