Меню
Головна
Круїзи
Круїзні компанії
Напрямки
Авіаквитки
Тури
Регионы
Новини
Візи
Інформація
Агентам
Туристам
Про нас
Контакти
Акції та знижки
UKR
|
RUS
|
ENG
UKR
RUS
ENG
+38 044 337 82 01
+38 093 653 05 53
+38 066 653 05 53
+38 097 653 05 53
Головна > Порт "Акаба, Йорданія"

Акаба  - місто в Йорданії яке є єдиним портовим містом в країні. Місто розташоване в Акабській затоці і є найпівденнішою частиною країни. Акаба - наймолодший курорт на узбережжі Червоного моря і єдиний в Йорданії що і робить його кращим місцем для відпочинку на узбережжі. Завдяки горам в Акабі особливий мікроклімат: купатися можна цілий рік, в зимові місяці температура води не опускається нижче +22 ° C, влітку ж справжня спека настає лише після полудня.

 

Адреса порту: GX5W+GH Акаба, Иордания

 

Сайт порту: http://www.aqabaports.com.jo/

Поділитися:
Круїзи з відвідуванням даного порту Як дістатися Визначні місця Екскурсії Відгуки
Зачекайте кілька секунд...

Порт Акаба приймає судна різних видів, від суховантажів до круїзних лайнерів.
 

У порту є окремий пасажирський термінал, який обслуговує круїзні і пасажирські судна. Порт Акаба здатний приймати до 23 кораблів різних розмірів і типів і ще 8 суден на якірній стоянці.
 

Від порту курсують безкоштовні шатли, які доставляють пасажирів в центр міста.


У місті Акаба всього кілька пам'яток. В околицях Акаби знаходяться руїни стародавнього міста Петра, з усіх боків оточені пісками пустелі. Археологи датують будівництво цього міста 6000 до н.е. е.
 

З центру Акаби в Петру ходить автобус, але ця поїздка займає 3 години і це тільки в одну сторону. Якщо Ви хочете подивитися це стародавнє місто краще поїхати на таксі.
 

Поруч з містом розташована Мала Петра (Little Petra) - Al Beida, про яку мало хто знає. І на відміну від Петри часу на поїздку потрібно менше, до того ж і вхід безкоштовний.
 

Акаба має відмінні можливості для підводного плавання. Ця область може похвалитися багатим морським життям і фауною, а також чистою, теплою водою Червоного моря.
 

Морський парк розташований в 10-12 км на південь від порту і поромного терміналу, де починається довга смуга південних пляжів, покритих білим піском. Пляжі абсолютно порожні в будні дні, але у вихідні та святкові дні (вечір четверга, п'ятниця) наповнюються місцевими жителями. Дістатися до нього можна на таксі з центру або на автобусі.
 

7-кілометрова закрита територія і комплекс коралових рифів, що межують з узбережжям, були створені для збереження підводних багатств, але в той же час не обмежують кількість людей, які хочуть пірнати. Саме тут розташована більшість місць для дайвінгу в Акабі. Кращі місця для дайвінгу та снорклінгу з берега ніяк не позначені, а позначені у воді - два довгастих червоних буя, які розташовані на відстані близько 3 м один від одного.
 

Якщо ви збираєтеся на пляж морського парку Акаба, то вам потрібно мати спеціальне взуття, уникнути зіткнень з морським їжаком неможливо. Ви можете плавати тільки в закритому одязі.
 

Якщо ви просто хочете зайнятися снорклінгом, то одне з найкрасивіших місць для підводного плавання - Japanese Garden - знаходиться прямо навпроти готелю Bedouin Garden Village. Це риф з цілими заростями коралових дерев, дійсно нагадує сад, і ви можете провести там багато часу - тут є на що подивитися. Тут ви можете знайти морських черепах.

Залиште свій коментар
Коментувати