Меню
Головна
Круїзи
Круїзні компанії
Напрямки
Авіаквитки
Тури
Регионы
Новини
Візи
Інформація
Агентам
Туристам
Про нас
Контакти
Акції та знижки
UKR
|
RUS
|
ENG
UKR
RUS
ENG
+38 044 337 82 01
+38 093 653 05 53
+38 066 653 05 53
+38 097 653 05 53
Головна > Порт "Кальярі, Італія"
Кальярі є головним портом Сардинії і розташований на південному узбережжі острова, в самій центральній частині затоки Гольфо-ді-Кальярі. Це жвавий торговий порт з поромних повідомленням з материком і Сицилією. Порт Кальярі є найважливішим портом Сардинії і одним з найбільших на Середземному морі.
 
Адреса порту: Porto, Molo Rinascita, 09123 Cagliari CA.
 
Термінали: круїзний термінал Rinascita розташований поруч з центром міста, до якого 15 хвилин пішки.

Поділитися:
Круїзи з відвідуванням даного порту Як дістатися Визначні місця Екскурсії Відгуки
Зачекайте кілька секунд...
З аеропорту Кальярі до міста
 
- Автобуси, пропоновані в аеропорту, зручні, і це всього лише десять хвилин їзди від аеропорту до площі Пьяцца Маттеотти в центрі міста Кальярі (лінія 160, приблизно 1 євро).
- Легко дістатися на поїзді завдяки залізничній станції Elmas Aeroporto. Поїздка до центру міста і назад займає близько 5-7 хвилин, вартість квитка в один кінець становить 1,30 євро.
- Також ви можете забронювати у менеджера Фор Гейтс Україна груповий трансфер від круїзної компанії.
 
З порту до міста
- Центр міста знаходиться недалеко від круїзного порту Кальярі. Дістатися з порту до центру можна на автобусі або таксі, також можете просто прогулятися, щоб оцінити старе місто під іншим кутом зору. Хоча центр міста знаходиться всього в 10-20 хвилинах ходьби, в старій частині міста є круті пагорби, тому потрібно надіти відповідне взуття.
- Адміністрація порту Кальярі пропонує безкоштовні автобуси-шатли від вашого круїзного корабля до кільцевої розв'язки на площі Matteotti, розташованої поруч з залізничним вокзалом, автобусним терміналом і центром міста.
Бастіон Сан-Ремі. Споруда з вапняковими аркою і колонами, терасою і майданчиком для культурних заходів. Це ідеальне місце для знайомства з визначними пам'ятками - гавань, квартал Марина внизу, район Вілланова зліва і Храм Богоматері Бонарии.
 
Вежа Торре-дель-Елефанте. Вежа була частиною фортифікаційних споруд. Поряд з різьбленим слоном, який дає вежі її назва (на нижньому боці), шукайте герби старих сімей, в тому числі могутнього Вісконті з північної Італії.
 
Кафедральний собор. Дуже цікавими є відновлені стіни XIII століття зліва і на дзвіниці, де ви можете побачити частини перероблених дохристиянських і різьблених римських Могили, одні з яких вмонтовано догори ногами. Художні та історичні скарби заповнюють собор, серед них вишукане срібло в маленькій готичної каплиці і два склепи, в яких зберігаються майже 200 ранньохристиянських мучеників, викопаних зі старої церкви Сан-Сатурно і ідентифікованих як святі.
 
Археологічний музей. Прекрасно виставлені грецькі і римські колекції дуже добре інтерпретуються, але те, що робить цей музей обов'язковим для відвідування туристами, - це багатство інформації про Сардинії. Тут ви знайдете вражаючі колекції стародавніх золотих виробів, бронзові статуї і інші скарби.
 
Cittadella dei Musei. На додаток до Археологічному музею, цей перебудований бастіон містить кілька інших. З них найбільш цікавою для туристів є Національна художня галерея, в якій виставлені чудові золоті і різьблені розписні вівтарі із зруйнованих церков в стилі бароко в Кальярі.
 
Римський амфітеатр. Побудований в кінці першого століття, в природному вигині на скелястому схилі пагорба. Це найважливіший римське місто, і коли він не закритий для археологічних досліджень або реставраційних робіт, він використовується для концертів і виступів. Іноді його можна відвідати з гідом, коли він закритий на реставрацію.
 
Mercato di San Benedetto (ринок Сан-Бенедетто). Щоб поглянути на місцеве життя, а також на велике розмаїття морепродуктів, які чекають вас в асортименті, зробите ранкову поїздку на головний міський критий ринок MercatodiSanBenedetto.
 
Храм Богоматері Бонарии. У церкві знаходиться шанована статуя, яка, як вважається, вчасно зупинила шторм, щоб врятувати екіпаж іспанського судна, потерпілого аварію корабля в затоці Сардинія, недалеко від Кальярі, взимку 1307 року. Маленька іспанська готична церква датується XIV століттям, а велика неокласична базиліка була побудована в XVIII столітті. У музеї святилища зберігаються археологічні знахідки.
еще 8
Залиште свій коментар
Коментувати