Меню
Головна
Круїзи
Круїзні компанії
Напрямки
Авіаквитки
Тури
Регионы
Новини
Візи
Інформація
Агентам
Туристам
Про нас
Контакти
Акції та знижки
UKR
|
RUS
|
ENG
UKR
RUS
ENG
+38 044 337 82 01
+38 093 653 05 53
+38 066 653 05 53
+38 097 653 05 53
Головна > Порт "Доха, Катар"

Доха – місто, що можна, назвати як дивовижну суміш старого і нового. Тут можна побачити хмарочоси і пам'ятники 100-річної давності які розташовані поруч і східні базари які ніколи не сплять. А порт Дохи вважають одним з найбільш процвітаючих на Близькому Сході.
 

Доха - найдавніше місто, в XVII столітті на території сучасного міста з'явилися перші поселення ловців перлів і майстрів, які виготовляли мистецькі речі, що згодом зробила з села місто.


Адреса порту: PO Box 81, Department of Ports, Doha, Qatar
 

Поділитися:
Круїзи з відвідуванням даного порту Як дістатися Визначні місця Екскурсії Відгуки
Зачекайте кілька секунд...

Великі лайнери швартуються в вантажному порту Хамад (40 км від центру Дохи). Від Хамада пасажирів доставляють в Visitor Centre , звідки можливий платний трансфер в центр Дохи.

 

Невеликі лайнери причалюють недалеко від центру Дохи. Таксі в порту немає, але пасажирам надають трансфер.

Кожні 30 хвилин від круїзного терміналу відправляється Hop on Hop off автобус Dohabus. Саме на ньому можна подивитися всі головні вулиці і пам'ятки і якщо Вам хочеться ближче розглянути місто, то Ви можете вийти на будь-якій зупинці і потім повернутися до екскурсії.
 

Від набережної Корніш можна відправитися на морську прогулянку до Палм Трі - штучного острова, розташованого посеред затоки Доха.
 

Набережна Корніш - найпопулярніше місце міста. На Корніш можна не тільки погуляти і насолодитися незабутніми видами, а й відвідати: Національний музей Катару, Музей ісламського мистецтва, пам'ятник перлині і кілька ландшафтних парків.
 

Форт Доха - укріплена споруда XIX століття, витримана в мавританському стилі. Всередині розташовується музей з колекцією національних ремесел, історичних фотографій та картин.
 

Велика мечеть середини XX століття - відома тим що, це одна з найбільших в Катарі мечетей. Мечеть примітна білими куполами, але на жаль, туристам закритий доступ всередину.
 

Сторожова вежа Барзан початку XX століття. Вона відкрита для відвідування цілодобово.
 

Етнографічне село Катару - в селі є можливість скуштувати традиційні страви, послухати музику і купити сувеніри.

Залиште свій коментар
Коментувати