Меню
Головна
Круїзи
Круїзні компанії
Напрямки
Авіаквитки
Тури
Регионы
Новини
Візи
Інформація
Агентам
Туристам
Про нас
Контакти
Акції та знижки
UKR
|
RUS
|
ENG
UKR
RUS
ENG
+38 044 337 82 01
+38 093 653 05 53
+38 066 653 05 53
+38 097 653 05 53
Головна > Порт "Гейрангер, Норвегія"
Гейрангер - невелика портова село і круїзний туристичний центр в Суннмере (західне узбережжя Норвегії). Він розташований в Стренд, на чолі Гейрангер-фіорду - гущавину великого Шторфьорда.
 
Адреса порту: 6216 Geiranger.
 
Термінали: порт Гейрангер, який складається з круїзного терміналу, морського шляху і 3-4 якірних позицій. Тут постійно стоять суду - від маленьких човнів до великих круїзних теплоходів, і спостерігається підвищена активність туристів.
Поділитися:
Круїзи з відвідуванням даного порту Як дістатися Визначні місця Екскурсії Відгуки
Зачекайте кілька секунд...
З порту до міста.
- Ви можете прогулятися пішки або доїхати на автобусі Panorama Bus
- Від терміналу ви можете замовити трансфер у менеджера Фор Гейтс Україна, або замовити таксі на місці, або на ресепшені круїзного лайнера.
- Також ви можете забронювати у менеджера Фор Гейтс Україна групову екскурсію від круїзної компанії.
 
З аеропорту до порту.
Найближчий аеропорт розташований в Олессун.
- З Олессун до Гейрангер влітку можна дістатися на автобусі через Ондалснес (через мальовничу Trollstigen - дорогу тролів).
- Варіант з круїзом - автобус до Хеллесільт, круїзний паром до Гейрангер.
- Альтернатива - від Олесунд до Valldal, поромом до Гейрангер (липень-серпень). Поромом також можна дістатися з Стренд і Олессун.
Гейрангер-фьорд. Природний об'єкт являє собою 15-кілометровий рукав, який відгалужується від іншого морської затоки - Стурфьорда. Він втілив в собі кращі риси: смарагдовий відтінок води, засніжені гірські вершини, чудові водоспади і численні оглядові майданчики. Туристи приїжджають сюди не за захоплюючими екскурсіями, а заради відпочинку в оточенні незайманої природи. Фіорд має шість водоспадами.
 
Далснібба. Гора більше відома як оглядовий майданчик, в першу чергу відвідувана туристами, охочими побачити Гейрангерфіорд у всій красі. З висоти 1500 метрів над рівнем моря відкривається один з найкращих видів на фіорд і долину.
 
Водоспад 7 сестер. Знаменитий водоспад «7 сестер» прикрашає лівий берег Гейрангер-фіорду - мальовничого об'єкта спадщини ЮНЕСКО. На початку літа, коли зі скель починає танути сніг, потоки робляться повноводними і водоспад стає по-особливому прекрасний і дивний. Холодною зимою водоспад замерзає, і альпіністи перетворюють його в трасу для екстремального підйому по льодовиках.
Залиште свій коментар
Коментувати