Меню
Головна
Круїзи
Круїзні компанії
Напрямки
Авіаквитки
Тури
Регионы
Новини
Візи
Інформація
Агентам
Туристам
Про нас
Контакти
Акції та знижки
UKR
|
RUS
|
ENG
UKR
RUS
ENG
+38 044 337 82 01
+38 093 653 05 53
+38 066 653 05 53
+38 097 653 05 53
Головна > Порт "Гібралтар, Велика Британія"
Гібралтар є британським круїзним портом і британської заморською територією на Піренейському півострові, біля входу в Середземне море з Атлантичного океану. Гібралтар пов'язаний з материкової Іспанією (північ) і близько до Марокко (південь, через Гібралтарську протоку).
 
Адреса порту: Western Arm of North Mole, Gibraltar Harbour.
 
Термінали: порт має спеціальний круїзний термінал Гібралтар зі зручностями, такими як громадські телефони, бар-ресторан (кафе-барі), магазини художніх промислів, приміщення для проведення заходів, бюро туристичної інформації.
Поділитися:
Круїзи з відвідуванням даного порту Як дістатися Визначні місця Екскурсії Відгуки
Зачекайте кілька секунд...
З порту до міста
 
До центру міста (1,6 км) близько 15 хвилин пішки. Також є шатли за 2 долари в один кінець і таксі 3 євро з людини за поїздку. Недалеко біля підніжжя Гібралтарської скелі знаходиться Гібралтарську аеропорт (15 хвилин від Старого міста).
Великі облогові тунелі. У скелі Гібралтару знаходяться милі підземних тунелів, найдавніші з яких були вириті під час Великої облоги Гібралтару 1779-83 рр. Їх будівництво почалося до кінця облоги за наказом тодішнього губернатора території генерала Еліота, який збудував її для установки знарядь в негостинної місцевості Скелі. Дивно, що більшість з цих підземних шляхів були вириті кувалдою протягом декількох тижнів, сприяючи остаточного розгрому своїх французьких і іспанських супротивників.
 
Музей Гібралтару. Присвячений багатої культурної, військової та природної історії території. У його добре організованих просторах ви можете дізнатися про різні народи, які населяли Скалу з карфагенских часів до наших днів, отримуючи захоплююче розуміння історії, яка дає Гібралтару його унікальну атмосферу.
 
Старе місто. Одна з найбільш цікавих, навіть сюрреалістичних частин Гібралтару - це його старе місто, який займає північно-західний кут території і знаходиться всього в 15 хвилинах ходьби від аеропорту. Мережа вузьких провулків, що оточують центральну вулицю Мейн-стріт, це шматочок Англії під сонцем: магазини на головних вулицях, такі як Debenhamsі традиційні британські паби, повідомляють вам, що ви перебуваєте в Великобританії, але все ж цікаве поєднання архітектури і чисті блакитні небеса нагадують вам , що ви в Середземному морі.
 
Мавпи Гібралтару. Одним з унікальних вражень є відвідування його знаменитих магрибских макак (або берберських мавп) - єдиних диких мавп, що живуть в Європі. Хоча вони нешкідливі, рекомендується тримати важливі речі поруч з собою, так як деякі з них є кишеньковими злодіями. Кажуть, що якщо макаки вимирають або мігрують в інше місце, Британія втратить контроль над цією інтригуючою територією.
 
Монастир. Монастир на Мейн-стріт, одне з найстаріших будівель Гібралтару, був побудований в 1531 році і спочатку використовувався в якості резиденції францисканських монахів. Він зберіг свою назву після 1728, коли він був перетворений в офіційне місце проживання губернатора Гібралтару.
 
Мис Європа. У найпівденнішій точці півострова Гібралтару знаходиться мис Європа, де варто побувати, щоб відвідати історичний Троїцький маяк XIX століття, стару каплицю Нуестра-Сеньйора-де-Європа і вражаючу мечеть Хранителя. Також перед вами відкриваються неймовірні види на північне узбережжя Марокко.
 
Тунелі Другої світової війни. Найбільша ділянка підземних тунелів Скелі в Гібралтарі був побудований під час Другої світової війни, коли до існуючих семи були додані ще 13 кілометрів. Їх головна мета полягала в тому, щоб розмістити гарнізон чисельністю 16 000 чоловік і все його предмети постачання, і з'єднати нові військові штаби в південно-східному кутку території з тими, що знаходяться на західній стороні.
 
Михайлівська печера. Найбільш вражаючою геологічної пам'яткою Гібралтару є печера Святого Михайла, що представляє собою ряд камер і тунелів з вапняку, настільки глибоких, що колись вважалося, що вони пролягають під протоками аж до Африки.
 
Природний заповідник Гібралтару. Спочатку відомий як природний заповідник Аппер-Рок, цей об'єкт, що охороняється район фауни і флори був перейменований в 2013 році в природний заповідник Гібралтар, щоб відобразити його більш широке охоплення: тепер він охоплює майже 40% території.
 
Свято-Троїцький собор. Собор в стилі мавританського відродження англіканської церкви датується 1832 роком і більше нагадує мечеть, ніж церква. Він невимушено розташований в північній частині міста Гібралтару. Собор виник в результаті обох світових воєн в цілості й схоронності, але був сильно пошкоджений в 1951 році.
Залиште свій коментар
Коментувати