Меню
Головна
Круїзи
Круїзні компанії
Напрямки
Авіаквитки
Тури
Регионы
Новини
Візи
Інформація
Агентам
Туристам
Про нас
Контакти
Акції та знижки
UKR
|
RUS
|
ENG
UKR
RUS
ENG
+38 044 337 82 01
+38 093 653 05 53
+38 066 653 05 53
+38 097 653 05 53
Головна > Порт "Катаколон/Олімпія, Греція"
Катаколон (він же Катаколо) - портове місто в муніципалітеті Піргос (регіон Еліс, Греція). Порт знаходиться на Іонічному морі (центральне Середземномор'я), приблизно в 11 км на захід від столиці регіону Піргос. Місто пов'язаний з Піргос і Олімпією (археологічні розкопки) залізницею.
 
Адреса порту: Port Authority of Katakolon, Harbour Administration Office, Katakolon 270 67.
 
Термінали: круїзний термінал Катаколон знаходиться прямо навпроти порту. Надаються послуги адміністрації і безпеки.

Поділитися:
Круїзи з відвідуванням даного порту Як дістатися Визначні місця Екскурсії Відгуки
Зачекайте кілька секунд...
З аеропортів до Катаколон
 
Найближчі міжнародні аеропорти - аеропорт Закінф (на острові Закінф, в 2 годинах їзди) і аеропорт Каламата (материкова частина Греції).
- Дістатися на таксі
- Забронювати у менеджера Фор Гейтс Україна груповий трансфер від круїзної компанії.
- Кращий спосіб замовити трансфер у менеджера Фор Гейтс Україна.
 
З порту до міста
Катаколон настільки малий, що ви легко можете відвідати його пішки, спокійно прогулюючись від круїзного порту (приблизно 10 хвилин від терміналу).
 
З Катаколон до Олімпії
Олімпія знаходиться в 40 км. від Катаколон.
- Один з варіантів транспорту - поїзд. Він дуже сучасний, чистий і з кондиціонером, вартість 1 євро в одну сторону, і це займе близько 45 хвилин.
- Також можна доїхати на автобусі KTEL. Але спочатку потрібно їхати в Пургос, а там пересісти на автобуси до Олімпії.
- Замовити трансфер у менеджера Фор Гейтс Україна.
Катаколон
Пляжі. Одна з кращих пам'яток Катаколон, це його прекрасні пляжі. Є кілька пляжів на вибір, кожен зі своїм власним стилем. Plakes Beach - закритий пляж в порту. Це невеликий пляж з чистою блакитною водою. Зручності включають бар на пляжі, роздягальні та душові. Інші чудові пляжі, які варто відвідати в Катаколон, це, наприклад, пляж Агіос Андреас, пляж Альдемар і пляж Кайафас.
 
Катаколонскій музей давньогрецької техніки. Експонати музею включають грецькі винаходи, що датуються 2000 р. До н.е. е. до 100 м н. е .. Всі експонати включають англійські лейбли, і є тури англійською та французькою мовами. Серед експонатів - будильник, виготовлений Платоном, перші автоматично відкриваються ворота, перший акустичний телеграф, давньогрецькі музичні інструменти, іграшки та багато іншого.
 
Замок Хлемутсі. При огляді визначних пам'яток в Катаколон ви можете зупинитися у замку Хлемутсі. Це найбільш добре зберігся франкський замок. Замок Хлемутсі був побудований між 1220 і одна тисяча двісті двадцять чотири роками принцом Джеффрі I. Архітектура замку слід франкским правилам і є найпопулярнішою пам'яткою для архітекторів усього світу.
 
Олімпія
Стародавня Олімпія. Одна з найбільших пам'яток для туристів з Катаколон - Стародавня Олімпія. Вона сповнена великої історії і грецької культури. Олімпія є батьківщиною Олімпійських ігор і була священним місцем в стародавній Греції. Відвідуючи Олімпію, ви можете зробити поїздку по археологічним розкопкам і музеям, які включають в себе один з найважливіших заповідників стародавньої Греції. У Стародавній Олімпії є кілька екскурсій. Ви можете прогулятися уздовж оригінального олімпійського стадіону і відвідати Храм Зевса і Храм Гери, ви дізнаєтеся про давньогрецьких віруваннях. Це відмінна пам'ятка для любителів історії, дітей та всіх, кому цікаво подивитися, де почалися Олімпійські ігри.
Автомобільна екскурсія з російськомовним гідом - 4-5 годин
 
Всього в 30 км від маленького мальовничого порту Катаколон, в тіні Священної гаї серед маків і гіацинтів, в струнких рядах покритих мохом мармурових колон зупинився час. Перші святилища забутих нині богів зводили люди на цьому місці більше п'яти тисяч років тому. Перші спортивні змагання відбулися майже 3 тисячі років тому в 776 році до н.е. і проводилися кожні чотири роки впродовж тисячі років. До сих пір на стародавньому стадіоні збереглися лінії старту і фінішу для змагань з бігу на одну стадію (192,27 м). Атлети змагалися у п'ятиборстві і кулачному бою, а переможців увічнювали в мармурових статуях. Святилище Зевса, прикрашене в V столітті до н.е. грандіозної статуєю з золота і слонової кістки, опис якої історики знайшли в древніх рукописах, стало одним з семи чудес світу. Сьогодні на цьому місці ви побачите вражаючі руїни доричного храму і майстерню скульптора Фідія, який прославив себе в століттях. Про історію Олімпійських ігор розкажуть не тільки стадіон і Палестра, скарбниця і вівтар, де до наших днів запалюють Олімпійський вогонь. Археологічний музей Олімпії має одну з найбагатших колекцій в Греції, де зібрані кераміка, скульптури, обладунки, ювелірні вироби з архаїки до римського періоду.
 
 
Вартість: під запит
Залиште свій коментар
Коментувати