Меню
Головна
Круїзи
Круїзні компанії
Напрямки
Авіаквитки
Тури
Регионы
Новини
Візи
Інформація
Агентам
Туристам
Про нас
Контакти
Акції та знижки
UKR
|
RUS
|
ENG
UKR
RUS
ENG
+38 044 337 82 01
+38 093 653 05 53
+38 066 653 05 53
+38 097 653 05 53
Головна > Порт "Олден, Норвегія"
Олден - портова село в Стрюн (СОГН-ОГ-Ф'ЮРАНЕ, західна Норвегія), розташована в гирлі річки Олдеельва на південному узбережжі Нордфьорда. У селі проживає близько 500 чоловік.
 
Адреса порту: Nordfjord Havn IKS
 
Термінали: круїзний термінал Олден може прийняти тільки одне судно, і, якщо в порт заходять кілька лайнерів, інші стають на тендерну стоянку.
Поділитися:
Круїзи з відвідуванням даного порту Як дістатися Визначні місця Екскурсії Відгуки
Зачекайте кілька секунд...
З порту до міста
- Круїзний термінал знаходиться всього в 700 метрах від центру селища. Прямо біля терміналу є стоянка для туристичних автобусів, там же вас чекають і таксі.
- У десяти хвилинах ходьби від набережної ви потрапите в центр Олдена з магазинами, аутлет, кафе, банкоматом і поштовим відділенням.
 
З аеропорту до порту
- Найближчий аеропорт до міста - Trondheim, Norway (TRD / ENVA). Аеропорт Розташований в 137 км від центру міста Олден. Ви можете доїхати на таксі.
- Кращий спосіб замовити трансфер у менеджера Фор Гейтс Україна (ціна).
- Також ви можете забронювати у менеджера Фор Гейтс Україна груповий трансфер від круїзної компанії.
Loen Skylift. Помилуйтеся милями незайманої природи з оглядового майданчика, якій ви доберетеся через Loen Skylift. Ви побачите з висоти пташиного польоту Нордфьорд і озеро Лоен. Вгорі ви також знайдете кілька пішохідних маршрутів, а також маршрут Via Ferrata.
 
Бріксдальсбреен. Олден не просто ывизначається фіордами. Круїзи в Олден також поставлять вас в безпосередній близькості від вражаючого льодовика Бріксдальсбреен. Опинившись там, ви здивуєтеся його крижаному диву і блакитному відтінку. Біля підніжжя льодовика є звивиста річка, що додає краси обстановці.
 
Стара церква. Її відокремлене місце розташування в зеленому полі, оточеному високими горами, стає ще більш ідеальним завдяки червоному фасаду маленької церкви і химерного шпиля. Стара церква знаходиться в декількох хвилинах ходьби від центру міста, що робить її зручною пам'яткою під час круїзів в Олден.
 
Долина Лоен і озеро. Веліколепнаячасть Норвегії. Якщо ви любите життя на озері, вам сподобається відвідування мирного озера Лоен, чия поверхня так спокійна, що виглядає як скло. Відмінний спосіб випробувати озеро - дослідити його на човні під час берегової екскурсії в долину Лоен.
 
Печера кам'яного віку. Уявіть, що ви повернулися в кам'яний вік, відправившись в цю печеру. По дорозі у вас буде прекрасний вид на долину Олден, озеро Олден і льодовик Бріксдальсбреен.
Залиште свій коментар
Коментувати