Меню
Головна
Круїзи
Круїзні компанії
Напрямки
Авіаквитки
Тури
Регионы
Новини
Візи
Інформація
Агентам
Туристам
Про нас
Контакти
Акції та знижки
UKR
|
RUS
|
ENG
UKR
RUS
ENG
+38 044 337 82 01
+38 093 653 05 53
+38 066 653 05 53
+38 097 653 05 53
Головна > Порт "Венеція, Італія"
Венеція є великим морським портом на Адріатиці (північно-східна Італія) і одним з найбільш відвідуваних поромних і круїзних портів Італії, які обслуговують маршрути по Середземному морю, а також з'єднують Північну Африку та Близький Схід.
 
Адреспорта: 13 Santa Maria Fabbricato, 30123 Venezia.
 
Термінали: термінал Venezia Passeggeri або Venice Cruise Terminal розташований недалеко від 4-кілометрової дороги, яка зв'язує історичне місто з материком. Складається з двох основних зон: басейну Маріттіма, який може обслуговувати найбільші судна, які заходять до Венеції, і пірсу Сан-Базіліо, який знаходиться прямо за рогом в каналі Джудекка.

Поділитися:
Круїзи з відвідуванням даного порту Як дістатися Визначні місця Екскурсії Відгуки
Зачекайте кілька секунд...
З аеропорту Венеції (Марко Поло) до порту.
 
- Замовити таксі, час в дорозі 15-20 хвилин. Тариф буде в діапазоні 30-40 євро.
- Водне таксі. Займає близько години від аеропорту, але пропонує мальовничу поїздку. (Водні таксі коштують дорого - 100 євро або більше, в залежності від кількості людей і валіз на борту).
- На автобусі-експресі AVTO або на жовтому автобусі ACTV №5 до площі Рома (Piazzale Roma). Далі зручніше на монорейці (People Mover) до терміналу (зупинка Marittima).
- Також ви можете забронювати у менеджера Фор Гейтс Україна груповий трансфер від круїзної компанії.
- Кращий спосіб замовити трансфер у менеджера Фор Гейтс Україна (51 Євро / 1-3 пасажира).
 
Від Piazzale Roma до порту.
- Маріттіма знаходиться всього в декількох хвилинах їзди від Piazzale Roma на таксі. Безкоштовний автобус зазвичай курсує по суботах, неділях і понеділках протягом круїзного сезону.
- Ви можете дійти до Маріттімі від Piazzale Roma за 10-15 хвилин. Просто дотримуйтесь по дорозі, яка веде до дамби і поверніть наліво на вході в порт після того, як ви перетнете залізничні колії.
 
 
Від площі Сан-Марко до порту.
- Ви можете сісти на водний автобус до Piazzale Roma і доїхати звідти на таксі, автобусі або пішки, якщо ви не подорожуєте з великою кількістю багажу.
- Експрес-катер №2 найшвидший
- Вапоретто (річковий трамвай) №1 по Гранд-каналу - це зручно, якщо ви зупинилися біля однієї з проміжних зупинок.
 
З аеропорту Тревізо до порту.
- Можна дістатися на автобусі, вартість поїздки - 10 євро. Час в дорозі: 40-70 хвилин. Найчастіше автобуси зупиняються в Местре, потім відправляються до Piazzale Roma.
 
-Також можна доїхати на міському автобусі №6 до залізничного вокзалу Тревізо. Потім регіональним поїздом - до Венеції (St. Lucia). А далі від станції до порту.
- Замовити трансфер у менеджера Фор Гейтс Україна (103 Євро / 1-3 пасажира).
 
Від залізничної станції St. Lucia до порту.
Якщо ви перебуваєте на залізничній станції St. Lucia, то можна дістатися маршрутними теплоходами (вапоретто) до Piazzale Roma (1 зупинка), де розташована зупинка портових шаттл-басів і є також зупинки таксі та монорейки *, наступного до порту, а також водним таксі прямо до круїзного терміналу.
 
Від залізничної станції Местре до порту.
Якщо ви перебуваєте на залізничній станції Местре, то можна взяти таксі (близько 20 хвилин)
А також доїхати громадським автобусом на площу Piazzale Roma (яка розташована біля порту).
 
* Монорельс (оригінальна назва People Mover) - це швидкий і зручний вид сполучення між 3 станціями: Piazzale Roma - Venice Cruise Terminal - відкрита парковка Tronchetto (пункт прибуття більшості туристичних автобусів). Монорельс є автоматичний поїзд, схожий на фунікулер. Вартість проїзду становить 1,5 євро.
Собор Святого Марка (Сан-Марко) - найвідоміша будівля в Венеції. Являє собою величний зразок архітектури, який витримав випробування часом з моменту свого створення в 1092 році і залишається одним з найважливіших релігійних споруд в Північній Італії.
 
Площа Сан-Марко. У той час як собор Сан-Марко є найвідомішим будівлею в Венеції, площа Сан-Марко є найвідомішою площею. Розташована навпроти острова Сан-Джорджо-Маджоре, ця площа має величезне значення в Венеції і є дійсно вражаючим місцем для відвідування.
 
Гранд-канал. У Венеції буквально сотні каналів, які з'єднують різні острова, з яких складається місто. Найбільший з них - Гранд-канал. Цей монументальний канал більше схожий на річку, він проходить від одного боку Венеції до іншої і проходить через центр у формі великого вигину.
 
Міст Понте ді Ріальто. Понте ді Ріальто, один з мостів через значний Гранд-канал, безсумнівно, є найвідомішим і знаковим. Той, хто з'єднує райони Сан-Марко і Сан-Поло у Венеції, міст є важливою пішохідної артерією, а також надзвичайно популярною туристичною визначною пам'яткою.
 
Палац дожів - одне з найвідоміших будівель в Венеції, також розташований на площі Сан-Марко, але з видом на великий канал. Цей пишний палац просто приголомшливий, а його фасад має гарний арковий дизайн з білого каменю з серією ромбів на стінах.
 
Міст Зітхань. Хоча Міст Зітхань є лише невеликим мостом у відносній схемою Венеції, він є одним з найбільш відвідуваних споруд в місті і важливою історичною пам'яткою.
 
Кампаніла собору Святого Марка. Як найвища споруда в Венеції, дзвіниця є піднімається будівля, яке досягає колосальної висоти 98,6 м. Будівля, яке стоїть зараз, насправді є реконструкцією, так як оригінал звалився в 1902 році. Спочатку створена в IXвеке, дзвіниця використовувалася в якості сторожової вежі.
 
К'єза-ді-Санта-Марія Ассунта. Церква Санта-Марія-Ассунта, розташована у Венеціанській області Каннареджо, являє собою прекрасна споруда. На передньому фасаді церкви є кілька кам'яних колон, багато прикрашені скульптурні статуї релігійних діячів і безліч складних деталей - величезна бронзова двері служить головним входом.
 
Санта-Марія-делла-Салюте. Собор Санта-Марія-делла-Салюте, розташований на протилежному боці від Святого Марка і виділяється на тлі навколишньої архітектури. Ця церква, в стилі бароко, була побудована в 1687 році і позначена як невелика базиліка Римсько-католицької церкви.
еще 4
Залиште свій коментар
Коментувати