Меню
Головна
Круїзи
Круїзні компанії
Напрямки
Авіаквитки
Тури
Регионы
Новини
Візи
Інформація
Агентам
Туристам
Про нас
Контакти
Акції та знижки
UKR
|
RUS
|
ENG
UKR
RUS
ENG
+38 044 337 82 01
+38 093 653 05 53
+38 066 653 05 53
+38 097 653 05 53
Головна > Візи > Віза до Індонезії
Візи
Віза до Індонезії
     Для відвідування Індонезії на термін до 30 днів громадянам України віза не потрібна, за умови, що мета візиту туризм, короткострокова ділова поїздка, відвідування родичів або друзів. Термін дії закордонного паспорта заявника повинен становити не менше 6 місяців на момент в'їзду. В рамках безвізового режиму, туристам забороняється продовжувати термін перебування або запитувати вид на проживання або яку-небудь іншу візу під час перебування в країні.
 
     У разі, якщо Ваш запланований термін перебування в Індонезії понад 30 днів, необхідно оформити завчасно візу звернувшись до Консульського відділу Посольства Індонезії в Києві
 
     Громадяни Грузії і Вірменії можуть отримати візу звернувшись до Консульського відділу Індонезії Посольства Індонезії в Києві, при цьому посвідка на проживання в Україні не потрібна. Пакет документів має буде таким же як і для громадян України з однією відмінністю, документи повинні бути надані з перекладом на анг. мова.

 

ТУРИСТИЧНА ВІЗА

Кратність та термін дії візи Період оформлення Вартість, USD (консульский збір включений)
 Однократна туристична віза, коридор* до 3 місяців, термін перебування від 30 до 60 днів 7 днів 80

* коридор - період, протягом якого дозволено перетин кордону Республіки Індонезія. День подачі документів до Консульського відділу на оформлення візи вважається днем відкриття коридору.


НЕОБХІДНІ ДОКУМЕНТИ:

1. Закордонний паспорт, термін дії якого не менше 6 місяців, після запланованої дати виїзду з Індонезії і мати як мінімум дві чисті сторінки в паспорті з відміткою "Візи". При наявності другого діючого або попереднього (анульованого) закордонного паспорта, необхідно надати копію всіх сторінок з відмітками.
2. 1 кольорове фото (30 на 40 мм) на світлому фоні;
3. Анкета заявника з усіма заповненими даними.
4. Бронювання готелю на весь період перебування в Індонезії.

5. Бронювання авіаперельоту (туди і назад).

6. Медична страховка.
7. Оригінал Довідки з банку про наявність коштів на рахунку, із залишком не менше 1500 дол./чол. і виписка з рухом коштів за цим рахунком за останні 3 місяці.

 

Для дітей, які подорожують з батьками:
1. Закордонний паспорт, термін дії якого не менше 6 місяців, після запланованої дати виїзду з Індонезії і мати як мінімум дві чисті сторінки в паспорті з відміткою "Візи". При наявності другого діючого або попереднього (анульованого) закордонного паспорта, необхідно надати копію всіх сторінок з відмітками.
2. 1 кольорове фото (30 на 40 мм) на світлому фоні.
3. Оригінал нотаріально завіреного Дозволу на виїзд дитини за кордон, в разі подорожі з одним з батьків або у супроводі третьої особи.
4. Копія Свідоцтва про народження.

 

В процесі розгляду заяви візової офіцер залишає за собою право вимагати від заявника надати всі інші документи, наприклад, довідку з місця роботи для найманих працівників або документи з податкової для Приватних Підприємців ...
 


Примітка: Більш детальну інформацію щодо оформлення або іншим типам віз в Індонезію уточнюйте у візового менеджера компанії FOUR GATES UKRAINE
☎️ +38 044 337 84 01
☎️ +38 093 653 05 53
☎️ +38 066 653 05 53
☎️ +38 097 653 05 53
е-mail: info@4gates.com.ua
Отримати консультацію - online від менеджера по візах:
    

Поділитися: