Меню
Головна
Круїзи
Круїзні компанії
Напрямки
Авіаквитки
Тури
Регионы
Новини
Візи
Інформація
Агентам
Туристам
Про нас
Контакти
Акції та знижки
UKR
|
RUS
|
ENG
UKR
RUS
ENG
+38 044 337 82 01
+38 093 653 05 53
+38 066 653 05 53
+38 097 653 05 53

Підписка на розсилку

  Акції | ТОП Круїзи | Знижки

Головна > Новини > Віза в Канаду та віза CUAET.
Віза в Канаду та віза CUAET.10.04.2022 12:23
Віза CUAET – це не просто віза, а дозвіл на офіційну роботу, навчання, надання громадянам України статусу тимчасового резидентства та багато іншого!  

Канадсько-український дозвіл на екстрені поїздки (Canada-Ukraine authorization for emergency travel, CUAET) — це один із низки спеціальних заходів уряду Канади на підтримку народу України, поки вони не зможуть безпечно повернутися на батьківщину.
 
Хто може подавати заяву:
 
- Громадяни України
- Члени сімей громадян України (будь-якої національності)

Члени сім'ї — це:
 
- чоловік/дружина або партнер у цивільному шлюбі громадянина України;
- їхня дитина на утриманні;
- дитина на утриманні чоловіка/дружини або партнера в цивільному шлюбі;
- дитина на утриманні їхньої дитини на утриманні.
- Переваги й особливості програми CUAET
- Українці та члени їхніх сімей, які приїжджають до Канади з-за кордону.

Потрібна допомога в записі на подачу документів, запис на здачу біомитричних даних та дпомогу в інших питаннях пов’язаних з візою CUAET?
 
Детальніше про переваги. Громадяни України:
 
- можуть подавати заяву на безкоштовну гостьову візу і мають право перебувати в Канаді протягом 3 років на відміну від стандартного 6-місячного дозволу на перебування для звичайних відвідувачів;
- мають можливість подавати безкоштовно заяву на відкритий дозвіл на роботу разом із заявою на отримання візи, який дає можливість знайти роботу в найкоротший термін;
- у стандартних випадках без ускладнень термін розгляду електронної заяви на візу становить 14 днів із моменту отримання заповненої заяви;
- звільняються від вимог щодо вакцинації проти COVID-19 для в'їзду в Канаду, утім вони повинні виконати всі інші вимоги охорони здоров'я, що стосуються туризму, як-от щодо карантину й тестування.. За певних винятків усі туристи, які в'їжджають у Канаду, зокрема ті, що прибувають за програмою CUAET, повинні також використовувати застосунок ArriveCAN;
- за певних обставин звільняються від необхідності проходити медичний огляд для імміграції з-за кордону, але, можливо, будуть зобов'язані пройти платне медичне діагностичне обстеження впродовж 90 днів із моменту прибуття до Канади для перевірки на наявність інфекційних хвороб, про які необхідно повідомляти (рентгенологічне або прийнятне альтернативне обстеження й аналіз крові).Українці та члени їхніх сімей, які отримають або вже отримали статус тимчасового резидента в Канаді,
 
- можуть подати заяву на продовження їхнього статусу тимчасового резидента на до 3 років;
- можуть виїжджати з Канади й повертатися в будь-який час упродовж терміну дії візи;
- можуть безкоштовно поновлювати дозвіл на роботу чи навчання;
- можуть безкоштовно подавати заяву на новий дозвіл на роботу чи навчання;
- мають право відвідувати молодшу чи старшу школу;
- можливо, будуть зобов'язані пройти медичний огляд для імміграції, якщо вони цього не зробили, коли вперше в'їхали до Канади.

Для всіх українців і членів їхніх сімей
 
- скасована більша частина зборів за заяву на візу та її розгляд, зокрема візовий збір, плата за збір біометричних даних, плата за заяву на дозвіл на роботу й навчання, плата за подовження дозволу на перебування, працю та навчання;
- заяви за програмою IRCC розглядаються у пріоритетному порядку;
- є можливість подавати заяву на постійне місце проживання за безліччю різних імміграційних програм і потоків, якщо вони відповідають критеріям;
- надається доступ до спеціального каналу обслуговування IRCC.
- Усі заявники на візу за програмою CUAET повинні
- відповідати візовим і туристичним вимогам;
- пройти стандартну перевірку біографічних даних (зокрема біометричних даних) і контрольну перевірку.
 
Додаткові відомості про програму


 
Програма CUAET призначена для українців та членів їхніх сімей, які хочуть тимчасово переїхати до Канади через кризу внаслідок вторгнення президента Путіна в Україну, а потім повернутися на батьківщину, коли буде безпечно. Вона не охоплює потоку імміграції біженців.
 
На відміну від заяв на зміну місця проживання біженців і потоків на постійне місце проживання обмежень щодо кількості заяв на отримання візи й дозволу на роботу та навчання, яку будуть приймати за програмою CUAET, немає.
 
Українці та члени їхніх сімей, які працюють і навчаються в Канаді, зможуть отримати безцінний досвід роботи або навчання в Канаді, який стане їм у пригоді в майбутньому, якщо вони захочуть переїхати на постійне місце проживання за імміграційними програмами IRCC і потоками.
 
Ми посилили свою робочу готовність у Європі в очікуванні інтенсивного напливу заяв. Зокрема було виділено персонал і додаткові матеріально-технічні засоби, як-от портативні набори для збору біометричних даних. Крім того, ми коригуємо роботу в офісах усієї нашої глобальної мережі, щоб забезпечити безперервність обслуговування українців. Більшість заяв можна подавати онлайн.
 
Особам без паспорта або із закінченим терміном його дії IRCC може видати документ, що даватиме право на одноразову поїздку, і дозвіл на отримання іноземцем статусу тимчасового резидента. Така можливість може бути надана за виняткових індивідуальних обставин залежно від ситуації заявника. Крім того, IRCC уповноважене на власний розсуд надавати заявникам, що виїжджають до Канади, допомогу в отриманні відсутніх документів.
 
Усвідомлюючи, що близькі й далекі родичі громадян і постійних резидентів Канади можуть мати бажання розпочати нове життя в Канаді, IRCC розробляє спеціальну спонсорську програму для надання постійного місця проживання, спрямовану на возз'єднання сімей. Докладна інформація про цю програму буде доступна в найближчі тижні.
 
Працедавці, які бажають підтримати українців пропозиціями працевлаштування, можуть зареєструвати наявні вакансії на веб-сайті Банку вакансій для України. Банк вакансій — це безкоштовний двомовний веб-сайт, на якому працедавцям доступні тисячі потенційних працівників. Крім того, тут є можливість безкоштовно й захищено розміщувати оголошення про роботу.
 
IRCC буде й надалі взаємодіяти з провінційними та територіальними громадами й іншими партнерами, щоб заручитися їхньою допомогою та підтримкою, зокрема послугами для переселенців. Додаткова інформація буде доступна в найближчі дні й тижні.
 
Докладна інформація про програму CUAET і те, як подати заяву на отримання спеціальних віз, дозволів, а також продовжити термін дії документів доступна на сторінці IRCC за посиланням імміграційні заходи для України.

Потрібна допомога?

Ви можете зв`язатися з будь-якими терміновими питаннями за нашими екстреними телефонними номерами:

0632234341
0667900490
 
З усіх не термінових питань просимо писати нам на пошту:
 
info@4gates.com.ua
 
Зв`яжіться з нами будь-яким зручним способом:


    

+38 044 337 82 01 | +38 093 653 05 53 | +38 066 653 05 53 | +38 097 653 05 53
Поділитися:
Інші новини:
16.06.2024 07:24
29-річний мільярдер Анант Амбані взяв 1 200 гостей в круїз Середземним морем з Кеті Перрі та Backstreet Boys.
02.06.2024 12:50
MSC збирається побудувати найбільші лайнери у світі!
23.04.2024 20:57
Влада Венеції ввела обов`язковий збір за відвідування міста!
Коментарі
Залиште свій коментар
Коментувати