Меню
Головна
Круїзи
Круїзні компанії
Напрямки
Авіаквитки
Тури
Регионы
Новини
Візи
Інформація
Агентам
Туристам
Про нас
Контакти
Акції та знижки
UKR
|
RUS
|
ENG
UKR
RUS
ENG
+38 044 337 84 01
+38 093 653 05 53
+38 066 653 05 53
+38 097 653 05 53
Головна > Візи > Віза до Сингапуру
Візи
Віза до Сингапуру
Громадяни України, які планують відвідати Сингапур не більше ніж на 96 годин і при цьому летять транзитом з відвідуванням третьої країни, візу заздалегіть оформлювати не обов'язково. Наприклад, Україна - Сингапур - Індонезія - Сингапур - Україна. Маршрут, при якому пасажири подорожують усередині однієї країни через Сингапур - не є транзитом. Наприклад, Бангкок - Сингапур - Пхукет. В такому випадку необхідно оформляти віза заздалегідь.
Посольство Республіки Сингапур в Москві та ми рекомендуємо мандрівникам, які планують відвідати Сингапур транзитом, для власного спокою і щоб не зіпсувати відпочинок, оформити собі візу.
Влада Республіки Сингапур посилили заходи безпеки і змінили порядок проходження паспортного контролю: туристи, що прилітають в аеропорт Сингапуру, проходять процедуру біоскринінгу і здають відбитки пальців кожного разу перед тим, як потраплять на територію держави, або ж при вильоті з країни. Дана процедура стосюється кожного відвідувача старше 6 річного віку.


В процесі оформлення візи, в зв'язку з частими випадкама незаконної діяльності на території Сингапуру, влада країни приділяє особливу увагу до особами жіночої статі до 45 років.
Оформлення віз, нашою компанією, для жінок цієї вікової категорії можлива в 2-ух варіантах:

- подорожують у складі законного чоловіка, з наданням крім основних документів, свідоцтва про шлюб, довідки з місця роботи, яка підтвердить посаду та дохід заявника, а також довідки з банку.
- при купівлі, в нашій компанії, туру (тур - як мінімум купівля готелю (не нижче 3+, 4*) на весь період перебування в Сингапурі. Для підбору будь-якого туру який Вас цікавить зателефонуйте нашому менеджеру або зв'яжіться з нами будь-яким зручним способом **.


 

ЕЛЕКТРОННА ВІЗА

Кратність та період дії візи Період оформлення Вартість, USD (консульский збір включений)
 Багаторазова (multy) віза, коридор* до 9 тижнів, до 30 днів перебування за кожне відвідування. ПІД ТУР** 5 днів 65
 Багаторазова (multy) віза, коридор* до 9 тижнів, до 30 днів перебування за кожне відвідування. 5 днів 90
* коридор - період, протягом якого дозволено перетин кордону Республіки Сингапур. День підтвердження про видачі візи є датою початку дії коридору.
** ПІД ТУР -  купівля в нашій компанії готелю (не нижче 3*) на весь період перебування в Сингапурі + екскурсія чи трансфери.
Тако ж, є можливість оформити візи в терміновому порядку, за 1-2 дня. Умови і вартість уточнюйте у візового менеджера.
 Прохання враховувати різницю в часі між Україною і Сингапуром.

 

НЕОБХІДНІ ДОКУМЕНТИ:
1. Сканована копія інформаційної (перша) сторінки закордонного паспорта, термін дії якого не менше не менше 7-ми місяців на момент подачі на візу. У паспорті повинна бути, як мінімум, одна порожня сторінка для штампа з відміткою "Візи". Для кожної дитини оформляється окрема віза незалежно від того, чи є у дитини окремий паспорт або він вписаний в паспорт одного з батьків, в останньому випадку необхідно надіслати копію сторінки паспорта, куди вписана дитина (для дітей від 2 років, обов'язково в паспорті наявність фото):

- в форматі JPEG c дозвіл не менше 96 dpi.
- розмір скан. копії паспорта повинен становити більше 960 точок по ширині і більш 1310 точок по висоті, з масою не більше 1 Мб.
2. Електронне кольорове фото (40 на 50 мм) на білому фоні:
- формат: JPEG;
- об `єм: від 60 до 70 кБ;

- розмір: 400 х 500 пікселів.

3. Анкета заявника з усіма заповненими даними.
4. Бронювання готелю (не нижче 3 +, 4 *) на весь період перебування в Сингапурі.
5. Бронювання авіаперельоту (туди і назад).


Примітка: Більш детальну інформацію щодо оформлення візи в Сингапур уточнюйте у візового менеджера компанії FOUR GATES UKRAINE

☎️ +38 044 337 84 01
☎️ +38 093 653 05 53
☎️ +38 066 653 05 53
☎️ +38 097 653 05 53
е-mail: info@4gates.com.ua
Отримати консультацію - online від менеджера по візах:
    

Поділитися: