Меню
Головна
Круїзи
Круїзні компанії
Напрямки
Авіаквитки
Тури
Регионы
Новини
Візи
Інформація
Агентам
Туристам
Про нас
Контакти
Акції та знижки
UKR
|
RUS
|
ENG
UKR
RUS
ENG
+38 044 337 82 01
+38 093 653 05 53
+38 066 653 05 53
+38 097 653 05 53
Головна > Новини > Odyssey of the Seas буде здійснювати круїзи з Ізраїлю!
Odyssey of the Seas буде здійснювати круїзи з Ізраїлю!
Ще недавно ми писали новина про спуск на воду одного з найсучасніших лайнерів світу - Odyssey of the Seas, круїзної компанії Royal Caribbean International.Але вже 01.03.2021 круїзна компанія повідомила, що портом посадки на лайнер (початку круїзів) буде Хайфа (Ізраїль), а судно буде приймати тільки вакцинованих гостей! Давайте ж розбиратися разом, як це відіб'ється на круїзах і особливо на круїзах для громадян України.

 
Фактично ця новина облетіла вже багато форумів і новинних сайтів, але конкретної інформації ще немає. Залишається багато питань, так як:
 
- Будуть доступні круїзи тільки для громадян Ізраїлю чи ні ?;
- Чи буде можливість посадки в інших портах ?;
- Ну і звичайно ж які умови скасування, якщо перші круїзи будуть скасовані?

Спеціально для Вас ми відразу запросили всю інформацію та відповіді на питання, що цікавлять в круїзної компанії. Як тільки будуть відповіді, ми обов'язково все опублікуємо в доступній формі.

* Тому підписуйтесь на наш новини щоб нічого не пропустити!
 
І так, що відомо на даний момент:
 
1. Круїзи будуть здійснюватися з Хайфи (Ізраїль) в травні;
2. Будуть 3-х і 7-мидневного маршрути (3 і 7 ночей) з заходом на Кіпр, порт Лімассол і Грецькі острови, порти: Родос, Санторіні, Міконос і Афіни;
3. Ціни і можливість бронювання круїзна компанія планує відкрити з 09.03.2021;
4. Свою підтримку в здійсненні круїзів висловили також прем'єр-міністр Ізраїлю Біньямін Нетаньяху і міністр туризму Греції пан Харіс Теохаріс, що істотно збільшує реальність здійснення даних круїзів;

Чому ж круїзна компанія вибрала саме Ізраїль для старту круїзів на своєму ультрасучасному флагмані?
 


Нагадаємо, один з лайнерів Royal Caribbean International вже здійснює круїзи з Сінгапуру
 


Головним фактором, звичайно ж, є рівень вакцинації. На даний момент в Ізраїлі вакциновано більше 50% населення, що є найвищим показником! До початку старту круїзів цей показник істотно збільшиться, що розширить кількість потенційних гостей лайнера в рази.
 
Але не варто забувати про економічну складову. Не дивлячись на всі негативні фактори протягом всієї історії Ізраїлю, ця країна є однією з найрозвиненіших і економічно успішних. За деякими джерелами, середня заробітна плата становить - 10 000 шекелів, що дорівнює, приблизно, 3 040,00 USD. Виходячи з цього, досить багато громадян зможуть собі дозволити круїзи на Odyssey of the Seas. А з огляду на епідемічну ситуацію та обмеження для подорожей в більшість країн планети, попит на круїз буде очевидно високим!
 
Звичайно ж, кожна позитивна новина і новий круїз тільки позитивно відобразитися на всій круїзної індустрії і прискорить відновлення круїзів по всьому світу. А для громадян України, збільшення географії круїзів і портів початку круїзів істотно збільшить можливість подорожувати!
 
Ми бажаємо компанії Royal Caribbean International тільки удачі в цьому проекті і запуску інших своїх лайнерів. І, звичайно ж, чекаємо відновлення круїзів для громадян України !!!
 

Не знаєте чи варто зараз бронювати круїз? Прочитайте думку експертів!

 

Найактуальніші новини у туризмі: 
     
Консультація з приводу будь-яких питань:
 
+38 044 337 84 01
+38 093 653 05 53
+38 066 653 05 53
+38 097 653 05 53
Email: info@4gates.com.ua

 


 

Директор Фор Гейтс Україна

Микола Плохотнюк
Поділитися:
Коментарі
Залиште свій коментар
Коментувати